Menjati Kosovo za Republiku Srpsku i Krajinu???

adem_ks:
malo "sale", cisto onako.... mislim da se razbije monotonija tema ili "majicisnost" [ovo umesto uniformisanost, jesam li dobro napisao?]. nakon ove teme ja cu postaviti temu sa sadrzajem " menjati novi pazar i medvedju za hrvatsku" a moze i daj sta das.
Ala bi to bio "trejd",kao u NBA.Pet drzava da ucestvuje.Pre ce se ponovo ujediniti,nego ovako nesto postici.Neizvodljivo.(Na stranu sto je i besmisleno).
P.S:Nisi dobro napisao
 
adem_ks:
malo "sale", cisto onako.... mislim da se razbije monotonija tema ili "majicisnost" [ovo umesto uniformisanost, jesam li dobro napisao?]. nakon ove teme ja cu postaviti temu sa sadrzajem " menjati novi pazar i medvedju za hrvatsku" a moze i daj sta das.
Pa ja bas mislim da bi to vama odgovaralo,podela Kosova i Metohije na severni deo koji bi ostao u Srbiji i ostatak koji bi dobio punu nezavisnost i suverenitet,a ako vi to dobijete od zapada onda i mi Srbi imamo puno pravo da trazimo da se ujedinimo sa RS i istocnom Slavonijom(makar) uz siroku autonomiju u predelima nekadasnje RSK...
 
adem_ks:
malo "sale", cisto onako.... mislim da se razbije monotonija tema ili "majicisnost" [ovo umesto uniformisanost, jesam li dobro napisao?]. nakon ove teme ja cu postaviti temu sa sadrzajem " menjati novi pazar i medvedju za hrvatsku" a moze i daj sta das.

A šta misliš ovako?
Napraviti granice onakve kakve su bile nakon 1918. tj. uzeti Skadar (u Albaniji) i okolinu, pa potom spojiti to sve sa KiM koji bi naravno ostali u Srbiji, pa tome dodati sve one teritorije koje su zapadne sile predlagale tadašnjoj Velikoj Srbiji, a koju nismo prihvatili zbog pohlepe i gluposti kralja Aleksandra koji je hteo Jugoslaviju...
Što bi samo Albanci i Šiptari sanjali Veliku Albaniju???
Vidiš, mi "krvožedni Srbi" imamo samo jednu stranku koja je na prošlim izborima osvojila oko 30% glasova od izašlih 60% glasača (znači 18% ukupnog glasačkog tela) koja se zalaže za Veliku Srbiju i reviziju granica, a vi Šiptari imate maltene celokupno stanovništvo koje se zalaže za osvajanje tuđih teritorija...
Pa ko je onda alav i željan ratova i osvajanja, mi ili vi???

GreaterSerbia.jpg
 
DraGo70:
A šta misliš ovako?
Napraviti granice onakve kakve su bile nakon 1918. tj. uzeti Skadar (u Albaniji) i okolinu, pa potom spojiti to sve sa KiM koji bi naravno ostali u Srbiji, pa tome dodati sve one teritorije koje su zapadne sile predlagale tadašnjoj Velikoj Srbiji, a koju nismo prihvatili zbog pohlepe i gluposti kralja Aleksandra koji je hteo Jugoslaviju...
Što bi samo Albanci i Šiptari sanjali Veliku Albaniju???
Vidiš, mi "krvožedni Srbi" imamo samo jednu stranku koja je na prošlim izborima osvojila oko 30% glasova od izašlih 60% glasača (znači 18% ukupnog glasačkog tela) koja se zalaže za Veliku Srbiju i reviziju granica, a vi Šiptari imate maltene celokupno stanovništvo koje se zalaže za osvajanje tuđih teritorija...
Pa ko je onda alav i željan ratova i osvajanja, mi ili vi???

GreaterSerbia.jpg

koliko ja znam da citam to su samo AMBICIJE. drugo, ako imam i 99% tih "veliko albanaca" meni nije strasno, ako primenjuju kao jedinu sili DIJALOG, i sl. a bilo bi me sramota ako ih ima 5 % koji umesto dijaloga traze kamu, pusku i sl. u danasnje vreme bre. znaci MIR je najvece blago [ ljudski zivot] a granice, ma mozemo mi oko toga razgovarati i hiljadu godina, i nece biti velike stete ako se ne dogovorimo....
 
adem_ks:
nije fer... a kako se PISE???
Obzirom da i mnogi kojima je srpski jezik maternji prave i gore greske,tebi je oprosteno. :)
Ipak,kad vec pitas,uniformisanost je kad neko nosi uniformu(priznaj da si odmah pomislio na vojnu uniformu :lol: ),a ti si sigurno mislio na uniformnost(jednolicnost),sto si pokusao prevesti na srpski,takodje nepravilno,ali nije vise ni bitno...
P.S.Dodjes mi 5 evra za ovaj malu kurs. :twisted:
 
DB 06:
Obzirom da i mnogi kojima je srpski jezik maternji prave i gore greske,tebi je oprosteno. :)
Ipak,kad vec pitas,uniformisanost je kad neko nosi uniformu(priznaj da si odmah pomislio na vojnu uniformu :lol: ),a ti si sigurno mislio na uniformnost(jednolicnost),sto si pokusao prevesti na srpski,takodje nepravilno,ali nije vise ni bitno...
P.S.Dodjes mi 5 evra za ovaj malu kurs. :twisted:
onaj ko nosi uniformu=uniformisanost, ali mene interesuje ONI koji nose majice, umesto uniformi, kako se oni "zovu" a sta ti si mislio da se lova tako lako zaradjuje a???? ima da crncis dobro za 5 e.
 
A sto se tice njegovih prevoda, na netu moze da nadje gde hoce textove iste, na srpskom i albanskom, zar ne?
a za ovo sto prica kako su oni za drzavne pretenzije samo mirnim putem, trebvalo bi da bude banovan dozivotno ,jer je to cista provokacija,za razliku od Srba, opet LDP sindrom, sa kojim nije mogao da se izbori!
 
besniris:
RSK je priznata drzava.Srbija je obavezna po sporazumu da stiti RSK i da povrati okupirane teritorije kad se za to stvore povoljni uslovi.

Nemoj da lupaš gluposti i prosipaš budalaštine po ovom forumu.
Ko će tamo da ode da živi za 2000 godina kako vi radikalski to planirate? Pola od tog nesrećnog sveta sa tih područja je pomrlo, a druga polovina što se naselila po svetu, što po Srbiji i ko će tamo da živi, ili ćemo tamo da napasamo stoku, po livadama???
I to da je priznata država, :roll: :roll:
 

Back
Top