Da li ste zlopamtilo?

HELENA33:
esperanca pod oprostajem izgleda podrazumeva samo nemanje zelje za osvetom, koliko ja kapiram...

Helena,ja nisam nigde napisala osvetiti se, nego ne zaboraviti u smislu - ne dozvoliti vide nikom da te na taj nacin povredi;)
inace retko se svetim - obicno se zivot postara i naplati dug - veruj mi nije mi ni tad drago
sta ces,rakovi imaju tvrd oklop,ali meku dusu:p
 
Nisam zlopamtilo. Svi mi povredimo nekad nekoga a i oni nas. Kad bi svi bili zlopamtila mislim da nikada ne bi niko imamo prijatelja. Ljudski je gresiti, uglavnom povredjujemo ljude nesvesno. Naravno ako mislim da to neko svesno i namerno radi, sta ima da trazim sa tom osobom.
 
esperanca137:
Helena,ja nisam nigde napisala osvetiti se, nego ne zaboraviti u smislu - ne dozvoliti vide nikom da te na taj nacin povredi;)
inace retko se svetim - obicno se zivot postara i naplati dug - veruj mi nije mi ni tad drago
sta ces,rakovi imaju tvrd oklop,ali meku dusu:p
ma iskreno, ja nisam ni razmisljala na sta si mislila dok baby nije pokrenula sve to...
a sto se rakova tiche, mislim da je u pitanju najbolji znak u horoskopu...
 
Samo glupi ljudi pamte zlo... da bi covek nesto zapamtio on mora cesto da se podseca na to.. e sada, sta mislite kako se oseca covek koji cesto misli na ruzne stvari i koji zeli osvetu po svaku cenu? Verovatno veoma nesrecno i isfrustrirano... uglavnom povrsni i primitivni ljudi su zlopamtila... a sada cu da citam postove u nazad i da vidim koga sam sve uvredio.. :lol:
 
esperanca137:
Helena,ja nisam nigde napisala osvetiti se, nego ne zaboraviti u smislu - ne dozvoliti vide nikom da te na taj nacin povredi;)
inace retko se svetim - obicno se zivot postara i naplati dug - veruj mi nije mi ni tad drago
sta ces,rakovi imaju tvrd oklop,ali meku dusu:p
e bas o tome ja i govorim, ne o osvetma...ti ljudi u glavnom nisu vredni truda. Ali pamtim kada me je neko izradilo, i prosle godine i ta osoba nadje za shodno da me pita za uslugu , jer sve dodje na svoje...ja samo lepo kazem "da narvano, sta god ti treba" okrenem se i nasmejem...
 

Back
Top