Kako pronaci smisao u zivotu?

Zaboga, ko sebi da postavi za smisao nekoga.
Zhivish zbog i radi sebe. Prvenstveno.
Sve je smisao. Smisao je probuditi se ujutro i ugledati suncheve zrake na parketu, smisao je nasmeshiti se nepoznatom, zagrliti drugaricu, smisao je ne gundjati kad morash da peshachish po kishi, smisao je secjati se lepih trenutaka i stvari, smisao je icji gradom shirokog osmeha, chak i kad ne postoji razlog. Smisao je kad ti ne uspe kolach, kad odlozhish spremanje sobe, kad ujutro ostanesh da qnjash josh samo pet minuta, a i kad reshish da ustanesh bash pet minuta ranije, da uhvatish tih pet minuta vishe zhivota.
Blah...
 
@ ticja: shta sad ja. ;p ne bih se trudio, ne znam ove likove, klinci neki.

nego... ovaj... tematika ovog topica jeste ozbiljna, al je sam topic neozbiljno postavljen.
mislim, kako pronacji smisao u zhivotu? pa kako? pa znash kako, tamanish chvarke i kavurmu, zalivash pivom i radzhom, sve dok ti se chuka ne zachepi, ti ne umresh i ne odesh kod svetog petra, onda ga pitash da ti kazhe. eto tako.
 
pa kako kazu svaki minut,sekund,kako god se treba iskoristiti....ono ste ces bas tad da uradis u bilo kom delicu vremena je zapravo stvaranje sebi neceg za blziu ili dalju buducnost....tako da od nasih poteza zavisi da li ono sto ces raditi sad moze tebi da stvori takav zivot koji ce biti vredan zivljenja......a sustina je upravo u svim tim malim stvarima(nekad vecim) u ljudima(koje biras da budu tu),o mestima..u tome je sustina....i ako si okruzena ljudima koje volis,ako radis ono sto volis,ako maakar jednom u toku dana mozes da se nasmejes,eto ti sustine...sta ce ti vise
 

Back
Top