NIKAD ne reci NIKAD ...

txyz:
Znas kako, ja pre pomislim u sebi i onako za sebe :lol: , da ne bi nesto NIKAD, redje iskazem to drugima, mada to svakako dodje na isto, ,mozda je malo bezbolnije kad znam smo ja za to .. 8-)
Moje iskustvo .... govoila sam sebi a i drugima da nikad ne bi dozvolila sebi da me privuce zauzet ( ne mislim na ozenjenog ! to vec NIKAD :shock: ) decko, a kamoli da se upustim u neku "pricu sa njim" - to tek nikad ... i gle cuda desisese oba moja nikad..
Nije da se pravdam, ali nisam znala da je zauzet u pocetku, lagao je (ili bezbolnje- krio je to) , ali saznala sam na kraju i nastavila da se "upustam" u sve to, a svakako sam mogla tad da prekinem, ali nisam, ni sama ne znam zasto.. i eto to bi bilo to (bla bla truc)

A ajde sad ti 'miloshe' .... ;)

Ma ja nikad nisam reko nikad, nego super ti ovaj coveculjak de si ga nasla ili si ga sama napravila?(mislim na ovog sto nam pokazuje sradnji prst)
 
miloshe:
Ma ja nikad nisam reko nikad, nego super ti ovaj coveculjak de si ga nasla ili si ga sama napravila?(mislim na ovog sto nam pokazuje sradnji prst)
Ne znam odakle ti ideja da pokazuje tebi ili Vama, u svakom slucaju to je tvoj dozivljaj i poimanje, a o tome se ne diskutuje. I ne nisam ga sama pravila. :-)
 

Back
Top