Izlasci

hm mislim da postoji ovakva tema...nvrmnd...
sinotj sam konachno malo promenila lokatzijy i otishla y jedan kafitj van tzentra sd-a...znachi bilo je extra ypoznala sam dechka moje naj garitze...koji je to lik...josh se meni svidjajy njegova dva dryga...znachi skroz novo dryshtvo...nas tri se sinotj tamo zabile pile smejale se ishle posle na bilijar...do yaya bilo skrozzzz
 
Ja sam sinoc bila u nekoj dikoteci(rok vece) upoznala sam nekog lika...bilo mi je super....iskakala sam se i izludovala....tu jedino i izlazim jer na svkom drugom mjestu koje radi poslije 11 pustaju narodnjake
 
pa ... ovde kod mene i nemas gde da izadjes ... ima neke diskoteke ali to je vise za fanove seke alesic ...jos imas neka mesta koja su za 25 + ...al sta cu ja tamo ... da dam za sok 200 dinci :D
 
Ja sam oduvek bila glasna kad je trebalo kritikovati moj gradicj shto se tiche mesta za izlazhenje, chak sam se u poslednje vreme toliko smorila chinjenicom da konstantno izlazim na dva-tri kvalitetna mesta (jer vishe nema), ali, shta znam - u poslednjih par meseci, kad god sam izashla, super sam se provela. Drushtvo je bitno... ;) pa je meni s njima super bilo da izadjem u DesArts (moj omiljeni kaficj, u koji vodim sve ljude koji nisu odavde, kad dodju), Godo (manje-vishe pozorishni kaficj), Dalmatinski podrum (jedna draga kafana :mrgreen: ), pozorishte, na rodjendan, qcjnu zhurq, ili prosto kafu u toq shkole. :)
 
U poslednje vrijeme bas rijetko izlazim u kafice,provod i to.... Sve me smorilo,ta guzva,100 pijeanih dusa oko mene,guraju me,gore cigarima,fuxe samo sto se en izjebu sa momcima.... odvratno mi je postalo,ali izadjem ponekad (jednom u mjesec dana)..... sad sam vise za kucne varijante,5-6 osoba iz drustva,pijanka kod nekoga,prica neka opustena.... i lagano....

 
А и који ћеш ку*ац у клубу ако немаш 21??? То само овде код нас може... зато и пропадају неки квалитетни клубови... дођу деца 13-14-15 год и цело вече са једним или ниједним (ако се плаћа улаз) пићем... наравно кад се та дечурлија појави онда старији (они прави потрошачи) не желе да долазе више ту и клуб пропада... али не... само код нас у Србији та деца могу да се глупирају целе ноћи по граду, да пијанче и да се играју пуњене патке... али хвала Богу ево сад виђам неке клубове где не дозвољавају улаз млађима од 20-ак година... коначно је неко схватио разлог пропадања...
 
sinoc bila u gradu na nekoj svirci..malo se iskakala sa drugaricama..i takooo..inace, samo izlazim na to mesto (bolero) jer tu jedino ne mozes da cujes narodnjake...zivim u bas malom mestu
 
sto se cuge tice i mi izadjemo svi po 1-2 KM odemo kupimo nekoliko dvolitri....zajebavamo se i onda spicimo na to rok vece. Izgleda da ce se taj klub zatvarati radi renoviranja a kad ga otvore bice fancy i vjerovatno ce ukinuti rok vece......e onda necemo imati gdje izaci!Svi kafici gdje pustaju dobru ziku rade do 11. Tako ti se kod nas brinu za mlade!:(:(:(:(:(:(:(:(
 
ja sam u jednom periodu svaki vikend prvodila po klubovima, al' me malo smorilo... sad mi vishe prija kucna sedeljka/pijanka sa odabranim drushvom,i eventualno jednom u par nedelja da odem u neki klub chisto da se izdjuskam... sinoc mi je bash bilo fino, prvo smo bili u kafani gde smo jeli&pili, a posle u klubu gde sam ja igrala sve vreme... takav provod volim (:
 
izlazim uglavnom na ista/o mesto....tako da je malo smorilo....
ali u mom gradu i nema nekog izbora, shto se muzike tiche...:roll:
uglavnom u sve mesta sa narodnjacima...a ovo je jedan od retkih kaficja sa ~techno&house~ muzikom...
prekljuche (u 5ak) sam se extra provela......prvo smo otishli u jednu kafanicu, malo cirkali, isprichali se fino....posle se isdjuskali...i tako....:mrgreen:
 
/I/I@Ī@:
pa ... ovde kod mene i nemas gde da izadjes ... ima neke diskoteke ali to je vise za fanove seke alesic ...jos imas neka mesta koja su za 25 + ...al sta cu ja tamo ... da dam za sok 200 dinci :D

tako je i kod mene... ali imamo jedan kafic u kojem orgaizujemo punk i rock veceri pa nije strasno... inace u tom kaficu pustaju strani pop.
 
ma ja volim da idem i na sedeljke ali volim i da idem na rock veceri...bas sam sinoc bila na jednoj privatnoj Rock zurci u klubu u lagumu koji se zove Ana i 4 pistolja...bas je lep ambijent super ozvucenje i extra muzika...a sto se tice **** recimo da cu jedno mesec dana izbegavati tekilu....hehehe...
 

Back
Top