СПАСИБА РАСИЈА !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
И ако смо сведоци да је кроз векове Русија НАЈВИШЕ гледала свој интерес кроз тобоже заступање Српског, и то је довољно јер какви смо нисмо ни толико заслужили
За данке дојчланд рватска много више се испружила и то делом унапред а делом по завршеном послу,пошто смо ми убоги и не солвентни када су наши национални интереси у питању и слабо дрешимо кесу,а пошто млохави није дозволио скоро никакав већи уплив руског капитала у Сербију,нека нас бране докле могу а на послетку када увиде да је свему ипак дошао крај нека се сами наплате од стране насупрот нас,па наравно сами смо криви!!!!!
Србија је кћерка мајке Русија, али изгледа мало луда и себична а познато је како таква деца пролазе...СПАСИБА РАСИЈА!!!!! и ово је привише за кога је а и од кога!!!
 
Проблем ј ешто Срби и даље имају визију савезништва као родовско-племенске категорије. Савезништва се праве између ониох који имају исти интерес а не исте гене, а трају док траје постреба, а не вечно.

када је Србиај помогла Русији? Ја се не сећам да смо и деци погинулих руских хероја у Чеченији позвали на летовање код нас, а они Српску децу са косова јесу, нисмо послали ни пољску болницу у чеченију да лечимо рањене Руске војнике, и шта сад очекујемо?
 
Pa šta?:
Ево стидим се интезивно и то причам мом пријатељу фром Москоу Андреју и смејемо се !!!
Sto je Njegosh govorio..."BOG VISOKU - RUSIJA DALEKO".
Ma ovi tipovi sto se zamajavaju sa Rusijom, pocinju da me stvarno zasmijavaju.
Evo od sada su sve da pricham u korist Rusije !

RUSI SU NASHA BRACA !
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Alekasandar2:
Проблем ј ешто Срби и даље имају визију савезништва као родовско-племенске категорије. Савезништва се праве између ониох који имају исти интерес а не исте гене, а трају док траје постреба, а не вечно.

када је Србиај помогла Русији? Ја се не сећам да смо и деци погинулих руских хероја у Чеченији позвали на летовање код нас, а они Српску децу са косова јесу, нисмо послали ни пољску болницу у чеченију да лечимо рањене Руске војнике, и шта сад очекујемо?

Па чему онда толика потреба за АНТИРУСКИМ ИЗЈАШЊАВАЊЕМ као да је време Информбироа...хехехе..... немате потребе за сИкирацију, вас и Амера = 300 милиЈона...... :lol: :lol: :lol:
 
Pa šta?:
И ако смо сведоци да је кроз векове Русија НАЈВИШЕ гледала свој интерес кроз тобоже заступање Српског, и то је довољно јер какви смо нисмо ни толико заслужили
За данке дојчланд рватска много више се испружила и то делом унапред а делом по завршеном послу,пошто смо ми убоги и не солвентни када су наши национални интереси у питању и слабо дрешимо кесу,а пошто млохави није дозволио скоро никакав већи уплив руског капитала у Сербију,нека нас бране докле могу а на послетку када увиде да је свему ипак дошао крај нека се сами наплате од стране насупрот нас,па наравно сами смо криви!!!!!
Србија је кћерка мајке Русија, али изгледа мало луда и себична а познато је како таква деца пролазе...СПАСИБА РАСИЈА!!!!! и ово је привише за кога је а и од кога!!!

Pročitajte pažljivo.
http://www.rastko.org.yu/rastko-bl/istorija/corovic/istorija/7_20_l.html

p.s.
Ako je Srbija ćerka Rusije, čija je onda Hrvatska (slovensko pleme kao i mi zar ne)?
 
Alekasandar2:
Проблем ј ешто Срби и даље имају визију савезништва као родовско-племенске категорије. Савезништва се праве између ониох који имају исти интерес а не исте гене, а трају док траје постреба, а не вечно.

када је Србиај помогла Русији? Ја се не сећам да смо и деци погинулих руских хероја у Чеченији позвали на летовање код нас, а они Српску децу са косова јесу, нисмо послали ни пољску болницу у чеченију да лечимо рањене Руске војнике, и шта сад очекујемо?


Тачно тако ево мој Руски приајтељ кога сам поменуо никако не може да прихвати да се ми унапред ослањамо на то да ће нас они спасити од нечега у шта смо највећим делом запали због воље нато пакта и ми и они.Па када смо изашли на улице да кажемо недамо КиМ инаће че бити све општих протеста НикаДА, ОД 5.ОКТОБРА ни једна влада није дозволила озбиљнији уплив Руског капитала у Србију,
да јесмо сада би знатно био већи утицај њихов на ово што се ради,и по основним законима бизниса штитили би своје инвестиције,
али не 49% гласалих су отели власт после 5.октобра и након тога предали власт неспособнима,који се сете пријатеља само када узимају а када дају онда ...
демонкратске партије протествују само када желе да отму власт онда шерпе онда лонци и пиштаљке а када убијају Србе 9 отимају Српску имовину,земљу,ваздух и корене онда ?
 
Pa šta?:
Тачно тако ево мој Руски приајтељ кога сам поменуо никако не може да прихвати да се ми унапред ослањамо на то да ће нас они спасити од нечега у шта смо највећим делом запали због воље нато пакта и ми и они.Па када смо изашли на улице да кажемо недамо КиМ инаће че бити све општих протеста НикаДА, ОД 5.ОКТОБРА ни једна влада није дозволила озбиљнији уплив Руског капитала у Србију,
да јесмо сада би знатно био већи утицај њихов на ово што се ради,и по основним законима бизниса штитили би своје инвестиције,
али не 49% гласалих су отели власт после 5.октобра и након тога предали власт неспособнима,који се сете пријатеља само када узимају а када дају онда ...
демонкратске партије протествују само када желе да отму власт онда шерпе онда лонци и пиштаљке а када убијају Србе 9 отимају Српску имовину,земљу,ваздух и корене онда ?

Мило је продао све Русима и добио независност, захваљујући Русији.
Ми имамо кретенску власт.
 
Alekasandar2:
Мило је продао све Русима и добио независност, захваљујући Русији.
Ми имамо кретенску власт.

млохави само глуми неспособњаковаића,па зато су га и потурили ови да буде кандидат ОНОМАД и заведе народ а сада шатро није обавештен и он је ЛЕГИЈАЛИСТА и остале глупости,млохави је најгори од свих и највеће зло!!!
А да и највећи кривац за лоше односе Србије са Русијом!!!
Конкретно знам шта једна госпођа из надлежног министарства ради да би спречила руски капитал да уђе у Србију преко домаћих привредника,
ма млохави је за ....затвор!!!
 

У Србији су, током рата с почетка 90-их, за браћу-Словене ратовале стотине руских добровољаца. О томе зашто су то чинили и како је то било, с једним од њих, Александром КРАВЧЕНКО, разговара ђакон Фјодор КОТРЕЉОВ.

-- Александре, на сакоу имате траку за одликовање. Каква је то награда?
-- То је трака медаље «За храброст» коју ми је уручило руководство Републике Српске, где сам као добровољац ратовао од 1992. до 1995. године.



ПОГИНУЛИ РУСКИ ДОБРОВОЉЦИ:



1. Адријан Дима
Рођен у Румунији 1970. године. Служио у специјалним јединицама Румуније. Од 1993. г. ратовао у Српској Крајини (између осталог у центру “капетана Драгана”). У Републици Српској од краја 1994. г. ратовао у саставу извиђачког одреда “Бели вукови” (ПалеЈахорина) СарајевскоРоманијског корпуса. Погинуо у борби на планинском масиву Трескавица 03.05.1995. г. Сахрањен на гробљу Пала.

2. Анисимов Валериј
Рођен 1956. г. у СанктПетербургу. Погинуо 1995. г. Посмртни остаци допремљени у Русију.

3. Александров Александар
Рођен 1961 г. у СанктПетербургу. Артиљеријски официр, ветеран Придњестровља и Абхазије. У Републици Српској од краја 1992. г. Командир руског ударног одреда (Одред Александрова) који је деловао код Скелана и у Сарајеву (Хреша). Погинуо 21.05.1993. г. у рејону Борија од експлозије мине током извиђачке акције. Сахрањен на гробљу с. Хреша (Српско Сарајево).

4. Астапенков Анатолиј Сергејевич
Рођен у граду Перм 17. новембра 1968. г. У Совјетској Армији служио у морнаричкој пешадији. Ожењен, има сина. У Републици Српској од зиме 1993. г. Ратовао у саставу ударног одреда код Власенице (Источна Босна), у Одреду Александрова (ХрешаСрпско Сарајево), 2. Руског Добровољачког Одреда (ПрачаПале) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево). Јуначки погинуо на положају Златиште (на северу Српског Сарајева) 20. јануара 1994. г. Сахрањен на војничком гробљу у с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

5. Баталин Сергеј
Рођен 14. септембра 1961. г. у Москви. По струци лекар. Ожењен. У Републици Српској од јануара 1993. г. Као војни лекар у саставу 1. Козачког одреда непосредно учествовао у борбеним дејствима. У борби за село Твирковићи од експлозије противпешадијске мине изгубио стопало. Умро у јесен 1993. г. у Вишеграду (Република Српска). Сахрањен на гробљу Црнућа у Вишеграду (Република Српска).

6. Богословски Константин Михајлович
Рођен 4. фебруара 1973. г. на Памиру (Таџикистан). Живео у Москви. У Републици Српској од краја марта 1993. г. Ратовао у саставу 2. Обједињеног Руског Добровољачког Одреда (2. ОРДО) (ВишеградГоражде). Погинуо 12. априла 1993. г. током јуначке одбране узвишица Заглавак и Столац, као митраљезац бранећи заставу на положају. Сахрањен на војничкоцрквеном гробљу у Вишеграду.

7. Бондарец Олег Дмитријевич
Рођен 4. априла 1969. г. у Кијеву (Украјина). Од 1994. године ратовао у саставу српских одреда у Српском Сарајеву (“Бели вукови”, батаљон на Добрињи). Погинуо 20. новембра 1995. г. у Озренској улици Српског Сарајева. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

8. Бочкарјов Александар Јурјевич
Рођен 6. априла 1971. г. у Вороњежу. У Републику Српску стигао крајем 1993. г. Ратовао у саставу 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево). Погинуо 10. фебруара 1994. г. од снајперске ватре. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

9. Булах Виктор
Погинуо 1999. г. на граници са Албанијом. Посмртни остаци пренети у Русију и поново сахрањени. (Његова погибија описана у књизи А. Дрецуна “Косметска легенда”)

10. Биков Валериј
Рођен 1962. г. Активан официр у чину капетана. У последње време живео у СанктПетербургу. У Републици Српској од краја октобра 1992. г. Ратовао у саставу 2. РДО (Вишеград) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево), као и у саставу српских јединица. Завршио тенковску школу у Бања Луци. Погинуо августа 1995. г. у рејону Добриња од снајперске ватре. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

11. Гаврилин Валериј Дмитријевич
Рођен 1963. г. у Гродну (Белорусија). У последње време живео у СанктПетербургу, где је и завршио економски факултет. Ратовао у Придњестровљу. У Републици Српској од новембра 1992. г. Ратовао у саставу 2. РДО (Вишеград), 2. ОРДО (Горажде) и 3. РДО (Јеврејско гробљеСрпско Сарајево), и краће време у бригади “Пантери” (Бјељина). Био међу најпознатијим и најиздржљивијим добровољцима. Погинуо 5. априла 1995. г. од снајперске ватре на Грбавици  Српско Сарајево. Сахрањен на војничком гробљу с. Доњи Милићи (Српско Сарајево).

12. Ганијевски Василиј Викторович
Рођен 16. јануара 1960. г. у граду Кримск (Краснодарска област). У последње време живео у граду Саратову, активно учествовао у Саратовској козачкој организацији. У Републици Српској од јануара 1993. г. Ратовао у саставу Козачког одреда (Вишеград). Погинуо 12. јануара 1993. г. у селу Твирковићи током операције заузимања долине Ораховци код Вишеграда. Сахрањен на војничкоцрквеном гробљу у Вишеграду.

13. Гешатов Виктор
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top