Шта мислите о овој изјави?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sad cu ja reci nesto sasvim suprotno od vas :lol:
U sustini covek i nije toliko pogresio, jedino sto je to izrekao na los nacin.
Zasto to mislim.
Vrlo jednostavno. Kod 90% ljudi kod kojih sam bio prica ih nije ni malo zanimala. Obicno samo sa enter prelaze delove teksta a da ni ne procitaju (da ne pricam sto cesto tu pisu i neka uputstva kako nesto uraditi pa se onda hvataju za glavu "sta sad"
Dalje.
Svi se slazemo kako su nove igrice neinventivne i sve na isti kalup samo sa poboljsanom grafikom, a da u stare iz ere komodora i spektruma bile prava stvar. Originalne, inventivne zanimljive. E pa te stare nisu pricu imale uopste. Sve se svodilo na "arkadno rokanje"
U sustini niko od vas ni ne igra igru zbog price, nego zbog igre. Da je tako ne biste sada jurili najnovija izdanja i hvalili se da li igrate ovo ili ono nego biste igrali neku staru Lucasovu avanturu koja ima i pricu i reziju i maestralno je odradjena.
Svi se jezite na ovo sta je napisao i kao boze bitna vam je prica a uopste ne igtrate igre sa pricom. U stvari igrate ali vam i nije bitna. Moze prica da bude sasvim drugacija. Bitno vam je da cimate lika i da vam je grafika dobra :lol:
Jedini tip igre koji zahteva pricu je avantzura.
Sve ostalo je "rokanje"
Niko ne igra generalse ili medieval ili warcraft zbog price nego zato sto je strategija odlicno uradjena. Ista stvar vazi za voznje i sportske simulacije. O FPS-ovima necu nno da pricam.
Eventualno za RPG igre prica moze da bude zanimljiva ali opet. Kakva god da je prica bitno je kako je igra odradjena.
 
Боже...

1.Тачно је да су нам се свиђале игре од пре тридесет година јер тада није могло боље.Хајде замисли да у исто време изађу Тетрис и Oblivion.Шта би боље прошло?Аркадне игре јесам волео као сирову забаву,али кад бих неку од њих упоређивао са неком данашњом,одмах бих је бацио у канту.

2.Лукасове авантуре сам напросто обожавао.Покушавам да пронађем неке на сличан калуп,само да не иду пребрзо,или да не иду уопште на мом компјутеру,али нема нигде ништа.

3.Графика ми није специјално битна,али бих се шокирао кад бих сада видео неку новију игру,а са квалитетом графике као Wolfenstain 3D.Мада,има неких који мисле супротно,а доста њих су прилично искусни у игрању.Например,у једном старијем броју СК-а,текст о једној авантури,аутор све прича хвалоспеве док не дође до графике,па почне да нешто блебеће,и на крају дао 71,и последња реч-осредња авантура.Само због графике.Мислим...
 
jako glupa izjava
kod mene je uvjek zanimalo npr u Tekken 5 rodbinske veze i njihove price bez obzira sto je to tabacina i ne prati nesto pricu.meni je jako vazno ako je prica zanimljiva sa istorijiskim cinjenicama nego prica koja je plitka.pogotovu me nervira kad rusi rade svemirsku pucacinu, sa amerikancem u glavnoj ulozi, a iznervirala me neka igra u kojoj se muskarci i zene tuku jer su zene mutirane preobrazile muskarce u monstrume a samo jedan je prezivio.knjige se trebaju procitati naravno, ali takodje je igra sa tupavom pricom besmislena
 
a nfs je sama po sebi igra radi zabave, a ne radi strasti i uzivanja :). i sami su rekli iz SK-a za most wanted:dobra igra ali igra za zaglupljivanje.
sada se napravi i neka knjiga po igri ili neki film po igri, neki filmovi su glupi, ali neki nisu.kakav bi bio film bez dobre price vama?znam da pomislite na stivena sigala i svarcija ali to moze biti zabavno, ali ne i dobro.
 
tab503:
A sad cu ja reci nesto sasvim suprotno od vas :lol:
U sustini covek i nije toliko pogresio, jedino sto je to izrekao na los nacin.
Zasto to mislim.
Vrlo jednostavno. Kod 90% ljudi kod kojih sam bio prica ih nije ni malo zanimala. Obicno samo sa enter prelaze delove teksta a da ni ne procitaju (da ne pricam sto cesto tu pisu i neka uputstva kako nesto uraditi pa se onda hvataju za glavu "sta sad"
Dalje.
Svi se slazemo kako su nove igrice neinventivne i sve na isti kalup samo sa poboljsanom grafikom, a da u stare iz ere komodora i spektruma bile prava stvar. Originalne, inventivne zanimljive. E pa te stare nisu pricu imale uopste. Sve se svodilo na "arkadno rokanje"
U sustini niko od vas ni ne igra igru zbog price, nego zbog igre. Da je tako ne biste sada jurili najnovija izdanja i hvalili se da li igrate ovo ili ono nego biste igrali neku staru Lucasovu avanturu koja ima i pricu i reziju i maestralno je odradjena.
Svi se jezite na ovo sta je napisao i kao boze bitna vam je prica a uopste ne igtrate igre sa pricom. U stvari igrate ali vam i nije bitna. Moze prica da bude sasvim drugacija. Bitno vam je da cimate lika i da vam je grafika dobra :lol:
Jedini tip igre koji zahteva pricu je avantzura.
Sve ostalo je "rokanje"
Niko ne igra generalse ili medieval ili warcraft zbog price nego zato sto je strategija odlicno uradjena. Ista stvar vazi za voznje i sportske simulacije. O FPS-ovima necu nno da pricam.
Eventualno za RPG igre prica moze da bude zanimljiva ali opet. Kakva god da je prica bitno je kako je igra odradjena.
iliti ono sto sam u sustini i rekao- je8es pricu ako je igra losa :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top