Hrani sina pak u vojsku šalji...

Kada uzmete oružje u ruke Vaš cilj je onda...

  • Da branim narod u okvirima važećih i priznatih granica.

  • Da proširim teritoriju bez obzira na geografsku kartu i globus.

  • Odlazimo da se ne vratimo!

  • Da nabavim malo zlata, bele tehnike, audio-video opremu...

  • Da pokažem njihovim ženama šta je muško!

  • Da očistim neke Srbe od nas Srba

  • Ma ja i nisam vojni obveznik, oslobodjen trajno! Nego sokolim našu decu!

  • Ja ne volim rat. Pišem junačke pesme.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
anketa ti je malo konfuzna tj ne nudi sve moguce odgovore. Recimo ja bih uvek isao u rat da odbranim nasu drzavu Srbiju u okviru njenih postojecih granica, bez obzira ko je neprijatelj i ko je napadne - a takodje bih isao u rat da oslobodimo nasu okupiranu bracu u BIH, Hrvatskoj i Crnoj Gori i da se svi skupa ujedinimo u jednoj srpskoj drzavi.

Car Lazar: ja ne idem u bitku gledajuci kolika je sila protiv koje se borim, vec gledajuci kolika je svetinja koju branim.
 
sumnjivo lice:
Moze li istovremeno po nekoliko opcija.Mogao si zajedno staviti junacke pesme ,prosirivanje granica,i pokazivanje muskosti.Ovako kao dete u poslasticarnici nemogu da se odlucim samo za jedno.Da je to bar Milioner pa da upotrebim neku od pomoci ovako,.

Ne bi ste malo zlata, audio-video tehnike?
Izaberi PRIORITETNI CILJ!
O "kolateralnim" ima ko brine...
:mrgreen:
 
JerryRopero:
anketa ti je malo konfuzna tj ne nudi sve moguce odgovore. Recimo ja bih uvek isao u rat da odbranim nasu drzavu Srbiju u okviru njenih postojecih granica, bez obzira ko je neprijatelj i ko je napadne - a takodje bih isao u rat da oslobodimo nasu okupiranu bracu u BIH, Hrvatskoj i Crnoj Gori i da se svi skupa ujedinimo u jednoj srpskoj drzavi.

Car Lazar: ja ne idem u bitku gledajuci kolika je sila protiv koje se borim, vec gledajuci kolika je svetinja koju branim.
To nije knez Lazar nego Milos Zutic nemoj izvrtati nasu istoriju ako se vec toliko kunes u Srbiju jer ne postoji nijedan pisani podatak o recima"cara" Lazara pred boj na Kosovu.
 
svetolik trpkovic:
To nije knez Lazar nego Milos Zutic nemoj izvrtati nasu istoriju ako se vec toliko kunes u Srbiju jer ne postoji nijedan pisani podatak o recima"cara" Lazara pred boj na Kosovu.


postoje nase epske narodne pesme a i pisana istorija koja pokazuje da su ti Srbi herojski poginuli u odbrani svoje zemlje mesto da se pokore, pobegnu, poturce se kao sto su nakon njih neki drugi Srbi to radili, a bogami i danas neki to rade.
 
Iron Lord:
Ne bi ste malo zlata, audio-video tehnike?
Izaberi PRIORITETNI CILJ!
O "kolateralnim" ima ko brine...
:mrgreen:
Pazi kad su me ucili da nosim sve sto moze da stane u dzep.Tako da je zuto primarno :D
Stavljas tozla u dzep,pevas junacke pesme ,i razmisljas kojoj domacici iz neprijateljskih redova da pokazes kolika si muskarcina.
Moze li se lepse zapoceti radni dan na ratistu :D
 
JerryRopero:
anketa ti je malo konfuzna tj ne nudi sve moguce odgovore. Recimo ja bih uvek isao u rat da odbranim nasu drzavu Srbiju u okviru njenih postojecih granica, bez obzira ko je neprijatelj i ko je napadne - a takodje bih isao u rat da oslobodimo nasu okupiranu bracu u BIH, Hrvatskoj i Crnoj Gori i da se svi skupa ujedinimo u jednoj srpskoj drzavi.

Car Lazar: ja ne idem u bitku gledajuci kolika je sila protiv koje se borim, vec gledajuci kolika je svetinja koju branim.

Znači, ti i ja smo najbliži prvoj opciji! Još ako uzmemo u obzir ko i kada je usvojio AVNOJ-ske granice, pa to onda debili usvojili za nove-priznate...možemo i mi kao što bi Tile u ovakvoj situaciji:
PRIZNAJEM SAMO GRANICE SVOJE PARTIJE....
 
Дафмен2:
Сматрам да је време ратова прошло... Барем ратова малих државица каква је Србија и околина. Велики (читај САД, мултинационалне компаније...) одређују границе...

Kako je veći deo bivšeg Varšavskog pakta u EU/NATO kombinaciji, mislim da je Amerima svejedno za neke tu minorne granice u/oko Srbije....osim ako JOŠ nemaju neke političko/ekonomske interese prema/protiv Srba?
 
JerryRopero:
anketa ti je malo konfuzna tj ne nudi sve moguce odgovore. Recimo ja bih uvek isao u rat da odbranim nasu drzavu Srbiju u okviru njenih postojecih granica, bez obzira ko je neprijatelj i ko je napadne - a takodje bih isao u rat da oslobodimo nasu okupiranu bracu u BIH, Hrvatskoj i Crnoj Gori i da se svi skupa ujedinimo u jednoj srpskoj drzavi.

Car Lazar: ja ne idem u bitku gledajuci kolika je sila protiv koje se borim, vec gledajuci kolika je svetinja koju branim.
:shock:
Nikako mi nije jasno ovo za CG.
Zar je i poraz na referendumu okupacija? :confused:
 
.....sto se itce glasovanaja..ja sam za 4 opciju kao nacionalna manjina..=malo zlata, malo bijele tehnike, malo mikrovalki, .....nesto sto se moze pretovariti brzo u "gutu"...jerbo poucen iskustvom kako je rekao Vas jedan "pjesnik" za ideale ginu budale.....(Boro Corba) ....eto da ne zamjerite.....
 

Back
Top