PUTUJTE SA OVOOOLIKIM KEZOM :D

skupocen

Početnik
Poruka
22
...BEOSONIC TRAVEL - PROLECE PREKO GRANE ...PRAG - BERLIN - AMSTERDAM - BECH 12 DANA APRIL MAJ OD 325E PRIJAVE DO 15.03.2007...
ISTANBUL 7 DANA APRIL MAJ OD 150E PRIJAVE DO 01.04.2007... PRAG 6 DANA APRIL MAJ OD 160E PRIJAVE DO 15.03.2007... AMSTERDAM 10 DANA APRIL MAJ OD 250E PRIJAVE DO 15.03.2007... ITALIJA 10 DANA APRIL MAJ OD 250E PRIJAVE DO 15.03.2007... GRCHKA 7 DANA 10 DANA APRIL MAJ OD 250E PRIJAVE DO 15.03.2007...SA FLAJEROM OD 5% DO 10% NA CENU ARANZHMANA...FLAJERE DOBIJATE OD MENE...SVE INFO ZA FLAJERE I OSTALO 064/2892-714 UROSH ...ZHIVOT U Stripu...WWW.BEOSONIC.COM
 
Preneto sa drugog foruma:

"Naizgled primamljiv doček Nove 2007-me u Budimpesti se za nas putnuke koji smo krenuli preko agencija BEOSONIC i OKTOPOD pretvorio u pravi pakao. Čim smo prešli Srpsko-Mađarsku granicu vodič Miroslav iz NS-a nam je kao uzgred saopstio da je nas hotel Expo sa 3* otkazan i da je agencija pronasla zamenu u hotelu Palata. Posle noci provedene u putu i pre podneva u razgledanju Budimpešte stigli smo do "Palate" i utvrdili da nije reč o hotelu već o nekom pansionu 30-ak km od Pešte, potpuno izolovan od bilo kakve civilizacije i bez bilo kakvog prevoza do centra grada. Taj pansion je u stvari bila jedna prizemna kuca sa četvorokrevetnim sobama i zajedničkim kupatilom. Tamo nam je vodič saopštio da u ovom pansionu nema mesta za sve putnike (bilo nas je 76)i da sačekamo dok nam ne nađu smeštaj za ostatak grupe. U međuvremenu su neke ljude smestali po okolnim privatnim kućama i ako su svi uplatili smestaj u dvokrevetnoj sobi, u hotelu sa 3*. Neizvesnost oko našeg smeštaja je trajala 6 sati nakon čega su nas tridesetak oko 20h smestili u dva okolna striptiz bara i bordela za sta je bio zaduzen agent iz Mađarske srpskog porekla po imenu Stojan,koji se vidno uzrujavao na svaki pomen prijave naseg boravka policiji. Tako smo mi dve prve noci nove godine zahvaljujući BEOSONIC-u i Oktopod-u prespavali po mađarskim bordelima u daljem predgrađu Peste. Zbog nedostatka prostora ovu vrlo jezivu priču sam sveo na minimum i nije mi jasno ko kontrolise ovakve agencije i ko im izdaje licence."
 

Back
Top