ЉУДИ ЗАШТО НЕ БИСМО ОСНОВАЛИ ПРЕКИ СУД ЗА ЛДП

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дафмен2

Obećava
Banovan
Poruka
62
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути. ЛДП данас представља сличан проблем. Јесте да није ни мало демократски али ипак претерана демократија води у анархију, предлажем оснивање преког суда за све чланове злочиначке коалиције ЛДП, ГСС, СДУ и ЛСВ. У питању је држава Србија била она са КиМ или без њега јер се поменуто злочиначко удружење и бандити на њиховом челу неће задовољити све док Србија не буде постојала. Да би спречили боље одмах да лечимо! ЖИВЕЛА СРБИЈА
 
Дафмен2:
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути. ЛДП данас представља сличан проблем. Јесте да није ни мало демократски али ипак претерана демократија води у анархију, предлажем оснивање преког суда за све чланове злочиначке коалиције ЛДП, ГСС, СДУ и ЛСВ. У питању је држава Србија била она са КиМ или без њега јер се поменуто злочиначко удружење и бандити на њиховом челу неће задовољити све док Србија не буде постојала. Да би спречили боље одмах да лечимо! ЖИВЕЛА СРБИЈА
a068.gif
a068.gif
a068.gif
 
Дафмен2:
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути. ЛДП данас представља сличан проблем. Јесте да није ни мало демократски али ипак претерана демократија води у анархију, предлажем оснивање преког суда за све чланове злочиначке коалиције ЛДП, ГСС, СДУ и ЛСВ. У питању је држава Србија била она са КиМ или без њега јер се поменуто злочиначко удружење и бандити на њиховом челу неће задовољити све док Србија не буде постојала. Да би спречили боље одмах да лечимо! ЖИВЕЛА СРБИЈА
Neko je ovo jednom morao da kaze, a bolje ti, nego ja :D

I evo predlazem 'iracki tip demokratskog pravosudja': "prvo posteno sudjenje, pa da ih besimo" :mrgreen:
 
fosilvaso:
Ako mi dokažeš da je LDP najveći problem Srbije...potpisujem.....
Србија има много проблема. Сад, ни ја не мислим да је ЛДП највећи, али један важан јесте.

Но, наравно, нисам за преке судове. Ни према коме, па ни према ЛДП.

Сада, у сваком случају, мислим, није време за њих.

Волела бих да је, генерално, време разних преких судова и "револуционарних метода" прошло.

Постоје многи други, далеко префињенији методи.

Само је увек питање воље да се примењују.
 
Norma Kampl:
Постоје многи други, далеко префињенији методи.

Само је увек питање воље да се примењују.

Ali ako te tvoje fine metode traju 20 godina? Šta to vredi onome ko ima 35 godina ili više? tada može ići u penziju, ili će već biti mrtav....
 
podrzavam ideju postavljaca topika. Predlazem da za pocetak osnujemo jedan Srpski Nacionalni Centar u koji bi slali pripadnike antisrpske zlocinacke organizacije LDP na prevaspitanje, gde bi oni ponovo mogli da nauce da budu dobri Srbi, da vole sopstvenu zemlju i narod, da idu u crkvu, da se krste, slave slavu i tako dalje. Tek u slucaju da to prevaspitanje omane treba primeniti druge demokratske mere kakve vec primenjuje recimo CIA nad talibanima i drugim islamskim ekstremistima. Ako ni to ne urodi plodom onda im treba oduzeti sva gradjanska i ljudska prava kao greskama ljudske prirode i transferovati ih u neki zabavni park po ugledu na Guantanamo gde bi ziveli srecno i dugovecno do kraja svojih bednih izdajnickih zivota ;)
 
Дафмен2:
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути. ЛДП данас представља сличан проблем. Јесте да није ни мало демократски али ипак претерана демократија води у анархију, предлажем оснивање преког суда за све чланове злочиначке коалиције ЛДП, ГСС, СДУ и ЛСВ. У питању је држава Србија била она са КиМ или без њега јер се поменуто злочиначко удружење и бандити на њиховом челу неће задовољити све док Србија не буде постојала. Да би спречили боље одмах да лечимо! ЖИВЕЛА СРБИЈА
Treba osnovati sud i za DSS i DS i LDP i G17+ i sve na vesanje kao u westernu ‚‚Vesala''. I jos nesto LDP nije ni komunizam, ni anarhizam. Da je tako, onda bi LDP meni bio najblizi od svih stranaka. ;)
 
Дафмен2:
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути.
А иначе, што се тиче овога, мислим да је то још једна грешка краља Александра. Да парафразирам " убијао их је, али их није убијао довољно". Него су седели на робијама и писали мемоаре. :twisted:
 
samo se vidi koliko neki nemaju blage veze sa višestranačjem i pravom izbora. pa bi malo streljali. Ako je LDP ušao u Narodnu Skupštinu i dobio 200 000 glasova znači da imaju toliko pristalica te i takve politike. Sad je na ostalim partijama da pokažu da su tih 200 000 birača pogrešili i da na sledećim izorima dobiju manje. ne da streljaju. :roll: :roll:
 
filatelista:
samo se vidi koliko neki nemaju blage veze sa višestranačjem i pravom izbora. pa bi malo streljali. Ako je LDP ušao u Narodnu Skupštinu i dobio 200 000 glasova znači da imaju toliko pristalica te i takve politike. Sad je na ostalim partijama da pokažu da su tih 200 000 birača pogrešili i da na sledećim izorima dobiju manje. ne da streljaju. :roll: :roll:
a sta je to 200 iljada napravi se dva tri konc logora i za godinu dana resen problem.
 
filatelista:
samo se vidi koliko neki nemaju blage veze sa višestranačjem i pravom izbora. pa bi malo streljali. Ako je LDP ušao u Narodnu Skupštinu i dobio 200 000 glasova znači da imaju toliko pristalica te i takve politike. Sad je na ostalim partijama da pokažu da su tih 200 000 birača pogrešili i da na sledećim izorima dobiju manje. ne da streljaju. :roll: :roll:

a sto da oni "gube" cetiri godine. ovako streljas, maknes "bagru" onima koji sumnjaju u njihov patriotizam dobra opomena... e tako se to radi...
 
Апсолутно се противим идеји изнесеној у овој теми.
Поремећеним људим треба помоћи, пре свега у институцијама затвореног типа, а не судити им за дела чијих последица очигледно нису свесни.
С тим у вези ја се залажем за бољу опремељност институција за ментално оболеле, проширење капацитета и бољу обученост запослених у тим институцијама како би ово друштво могло помоћи свим тим несретним људима, гласачима ЛДП и сродних "партија".
 
U pre nekoliko minuta zavrshenoj emisiji na Studiu B,onaj Ostojic je rekao neshto tipa da su za poslednje proterivanje Srba sa Kosova od pre godinu-dve,krivi kako se izrazio"extremisti sa obe strane".Ispada po njemu da je to bio neki dil pa su opet i tu Srbi krivi shto ih Albanci proteruju:lol:
Nema kraja LDP-ovskom licemerju.
Nisam za nikakve preke sudove ali za izjavljivanje takvih stvari u medijima treba krivichno da se odgovara.Treba da ga tuze porodice proteranih Srba za klevetu.Rebnuti ih po dzepu za svaku fashistichku glupost koju izvale.Tu bi ih i onako najvishe bolelo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top