ajmo malo o Lineage2

Lineage 2 je samo malo bolji mmorpg od wow-a sto se tice grafike...
problem je u tome sto se placa a to bas i nije povoljna strana sto se tice nas,gamera...
poznajem dosta likova koji igraju lineage nonstop...samo kripuju i kripuju...
drugacije ne moze kada igraju na piratskom serveru...
ali igra nije losa...
 
nesudjeni ekonomista:
vec neko vreme igram L2 na RO serv. i mogu reci da nije lose iako mi je protok 50k.
nema placanja samo donate ((ko hoce) na srbe to ne utice), tako da ste strane nema razlike od WoW.

tako je brate, samo ti pici na piratima pa ces posle, kad ugase server i lik od 60 i kusur levela ode ko da i nije bio, da se cesas po glavi i da se pitas sto ti je to trebalo. Znam brdo likova kojima se to desilo i koji su poludeli. Pa isam bih igrao pirata da znam da ce to da potraje. Stvarno, bez zajebancije su poceli da zatvaraju sve takve servere sirom sveta.

@Beyond_Imagine
kako mislis kripuju?
 
moje iskustvo sa L2. znaci, na RO. serveru igram vec oko 9 meseci. online oko 3000 ljudi non-stop. odlicna za*ebancija, gomila ljudi iz srbije. stalno su neka desavanja ( ratovi,sigovi,raid bosovi...).
u koliko se ne varam za sada je samo jedan server ugasen i to zbog nekih drugih okolnosti.
u vezi kripovanja..to rade samo likovi koji su novi i jos nemaju svoj klan.
ali sve ovo pricam samo zato sto sam razocaran koliko je malo srba upoznato sa L2.
tamo neki (rumuni,brazilci,portugalci,spanci,ameri...) nam sole pamet samo zato sto ih je vise, a mi nismo u stanju da im se ravnopravno suprotstavimo.
ok. WoW je odlicna igra ali ipak ne mogu da verujem da niko nije obratio paznju na,slobodno mogu reci, trenutno najacu MMORPG igru.
zato vas pozivam da se prikljucite i da delimo samare ostalim nacijama!!!!!!
 
L2 2 meseca ubilo me od dosade
nema poente
kvestove kupujes
iteme kupujes
setove kupujes
dodje dark elf strelac potezom otkida sve redom
jedino sto ostaje je kripovanje
kripovanje
i opet
kripovanje
do besvesti
i opet kripovanje............
igra nema pricu nema poentu nema radnju...nema nista....grafika?10+ igra?zalost i beda.
decija igra kazes?
da to sam ja reko za L2 nakon iskustva ..

moj tip igre je oblivion..eve online..freelancer..take fore..R Evil(naravno)...
 
sve zavisi na kom si serveru igrao...
na bilo kom malo jacem serveru nema kupovine Qvestova i ostalih stvari sto si naveo, slazem se stobom da je to glupo i zato treba potraziti malo bolji server, npr. kao sto je RO.DEX.
attachment.php

attachment.php


raid boss je dosao u grad i kida obicne smrtnike..
 

Prilozi

  • Shot000711.jpg
    Shot000711.jpg
    82,3 KB · Pregleda: 23
  • Shot00071.jpg
    Shot00071.jpg
    94,5 KB · Pregleda: 24
He drew a deep breath, inhaled the smoke, and let it out slowly. Most of his face was hidden under a thick, old hood, and behind him there was only pitch darkness. In the dim glow of the pipe it was impossible to see his features.

He introduced himself as a bard - yet no one believed him, as his voice was thick and ragged - and we were suspicious that he traveled the dangerous forest alone.

However, he offered to tell us a story if we shared our meal and the warmth of our fire. We agreed, if only because we couldn't leave this traveler to the cold forest. We made ourselves comfortable by the fire, holding our weapons at the ready in case of danger, and waited for his story to begin. The night was ice-cold, and his low, thick voice carried quietly across the mountain as, setting aside his pipe, he opened his mouth and began to speak.

http://www.lineage2.com/background/legends_list.html
ovde je data cela istorija Linege serijala
 

Back
Top