problemi sa licem!!!

plavamala

Početnik
Poruka
42
Kada sam se preselila u drugi grad,posle mesec dana mi je na licu izaslo nesto,poput cira,grozno je izgledalo,mazala sam sa nekom kremicom i posle mesec i vise je proslo...posle toga su usledile nagle promene na mome licu,od tada pa sve do sada imam neke kao podkozne bubuljice,koje su ostre i odvratne,pogotovu se vide na svetlu,milijardu ih ima...poludecu vise-necete mi verovati da jos nisam posla kod dermatologa-samo par puta kod lozmeticarke i ona nije znala da utvrdi uzrok,mada postoi verovatnoca da je od vode,posto sam takva i po dekolteu kao i ramenima,OCAJNO!!!
Inace imam,jakooo osetljivo i suvo lice
Da li je neka od vas imala slicnih problema,da napomenem,menjam non-stop kremice i ta sva cuda za negu,ali nista

HELLP MEEEE PLEASE!!! :roll:
 
plavamala:
Kada sam se preselila u drugi grad,posle mesec dana mi je na licu izaslo nesto,poput cira,grozno je izgledalo,mazala sam sa nekom kremicom i posle mesec i vise je proslo...posle toga su usledile nagle promene na mome licu,od tada pa sve do sada imam neke kao podkozne bubuljice,koje su ostre i odvratne,pogotovu se vide na svetlu,milijardu ih ima...poludecu vise-necete mi verovati da jos nisam posla kod dermatologa-samo par puta kod lozmeticarke i ona nije znala da utvrdi uzrok,mada postoi verovatnoca da je od vode,posto sam takva i po dekolteu kao i ramenima,OCAJNO!!!
Inace imam,jakooo osetljivo i suvo lice
Da li je neka od vas imala slicnih problema,da napomenem,menjam non-stop kremice i ta sva cuda za negu,ali nista

HELLP MEEEE PLEASE!!! :roll:
Ja kako sam doshla u Ameriku mozesh da mi zamislish lice..........katastrofa........sve zbog hrane i vode!!!
I ja vishe ne znam shta da radim, probala sam sve zivo i onda mi je kuma rekla (poshto je ona imala istu situaciju) da kad se vratim sve ce biti ok. ALI JA NE MOGU DA CHEKAM DA SE VRATIM!!!
stvar koja mi je malo pomogla je Dove sapun.......dakle svako veche isperi lice time i bice malo bolje
 
gucci_novosadjanka:
Ja kako sam doshla u Ameriku mozesh da mi zamislish lice..........katastrofa........sve zbog hrane i vode!!!
I ja vishe ne znam shta da radim, probala sam sve zivo i onda mi je kuma rekla (poshto je ona imala istu situaciju) da kad se vratim sve ce biti ok. ALI JA NE MOGU DA CHEKAM DA SE VRATIM!!!
stvar koja mi je malo pomogla je Dove sapun.......dakle svako veche isperi lice time i bice malo bolje
A gde si u Americi?
 
i ja sam imala velikih problema sa licem.Pomogla mi je jedino dr Milica SUBOTIC IZ NS ONA RADI NA POLIKLINICI I JEDINO STO TI TREBA JE UPUT IZ DOMA ZDRAVLJA KOM PRIPADAS.SVE MOJE PRIJATELJE SAM POSLALA TAMO I SVIMA JE POMOGLA :lol:
 
tarabica:
Idi kod dermatologa za pocetak, ne bih da te plasim, ali desava se da tako nagle promene na licu, akne, nastanu zbog nekog problema u organizmu, npr hormoni.
i meni su hormoni pali na pamet :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Samo Koto Derma, i ništa više. Ako si iz Beograda, nalaze se preko puta pravnog, Braće Nedića... hm.. valjda 17 ili nesto manje. U svakom slučaju idi tamo fantastični su. Ništa ne cede, ne pipkaju...
Daju ti gomile krema ali pomažu 100%. Sve ljude sa problematičnom kožom koje znam da su imali problema sa licem i koji su išli u Koto Dermu imaju sada odlično lice, bez bubuljica.
 
To se ne kupuje vec se pravi za svakog posebno.
Iako voda ili losa ishrana mogu imati uticaja,sve se to desava u kombinaciji sa hormonima.
Najcesci uzrok akni kojih ima 5 tipova,je bakterija koja razlaze neke masne kiseline koje
koza luci pod dejstvom hormona.
Ono sto dermatolozi najcesce prepisuju je klindamicin losion
(ali retko gde ima da se kupi,posebno ako nisi u Bg-u), umesto toga mozes u apoteci kupiti Klinda gel 1 ili 2 %,to je sa istim sastojkom.
Ili se raspitaj za neki preparat koji sadrzi benzoil peroksid.
Za umivanje mozes koristiti nesto sa salicilnom kiselinom.
 
plavamala:
ZNACIIII VODAAAAA MOZE ZEZATI? E JA CU DA POCNEM SA FLASIRANOM VODOM DA PEREM LICE,PA DA VIDIMO...
peri kiselom........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E draga kupila sam pre 4 dana u Body Shopu (nema to u Srbiji) neke maske od plavog kukuruza i chajnog drveta..........znam i ja sam se pokidala od smeha kad sam chula od chega je pravljeno, ali brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lice ne da mi je bolje nego ne mogu da ti opishem......ajde ako imash nekog u Hrvatskoj ili tako negde pitaj da ti poshalju!
EXTRA JE!!!!!
Dakle konachno sam pronashla neshto!
p.s- pij 2l. vode na dan, to isto jako pomaze!!!!
 
i no-no cokolada
ja sam imala drugaricu koja je imala nenormalno bubuljica,a nije bila neka prljavusa nit se previse nervirala skroz normalna devojka sa zdravim navikama
posetila je sve moguce kozmetiske salone i nista,samo je istretiraju i sve po starom
onda je nasla jednu kozmeticarku koja je u smederevskoj bollnici dermatolog koja joj je prepisala neke losione iz apoteke,ne znam sta,ali bitno je da joj je prepisala i dijetu uz to.
imala je pravo na kocku cokolade nedeljno i to je sve
sve sto je jela moralo je biti extra nemasno,pa je cak i tada uvijala u maramicu ne bi li upilo i ono malo masnoce sto ima
posle mesec-dva lice joj je bilo cisto kao bebino
poenta-idi kod dermatologa a ne obicnog kozmeticara,neguj se iznutra isto koliko spolja
ps meni lice najlepse kad sam na odmoru :D
 
ja sam na pocetku mislio da imam problema sa licem... u stvari, ja sam to shvatao kao problem... ali, posle... majka mi kaze: sine, bez brige... kasnije ces shvatiti to kao prednos'... jer, niko nikada nece biti u stanju a zaboravi tako ruznu facu... ono, stvarno tako... i do dana danasnjeg, nadam se da cu zapoceti svoju filmsku karijeru... nikad se ne zna... mozda jednom glumim neku princezu... ili nesto drugo... ako me shvatate sta 'ocu da kazem...
 
Hvala drustvo na savetima,vidis moguce da mi je ovakvo lice od cokolade,jer svaki dan pojedem ... obozavam slatko!!!
Ali,i ranije sam jela pa nisam imala ovih problema...da napomenem jos jednom,ja nemam akne ovo kod mene lici vise na osip,i ponekad me jako zasvrbi lice...ne zanam,jedino resenje je izgleda DERMATOLOG!!! JOJ A NIKAKO DA PODJEM,MA STRASNO
 
krenuo ja jednom u grad i pogleda se slucajno u ogledalo kao pravu bachaje ono prije grada kad jedno 30 chiba odjednom iskocilo...ja umalo nisam umro...a prije toga lice ko machija guza..sad kad sam porastao veliki opet imam normala lice:)
 
Bubuljice su sitnica. Najveći problem s licem je imao Džon Travolta u filmu Fejs of, kad mu je Nikolas Kejdž ukrao lice iz frižidera. Još mu maznuo i ženu. Mislila jadna da je Kejdž Travolta.

Koja ju je frku i jurnjavu imao Travolta, dok nije povratio ženu i lice! Najteže mu bilo kad je morao Kejdža da udara po licu, da ga savlada, a na Kejdžu Travoltino lice. Kukuu majkee, leleee tatkee!
 

Back
Top