večno mlada Priscilla Presley

joozian

Početnik
Poruka
10
Bivša žena Elvisa Presley-a, Priscilla Presley ima 61 godinu, a izgleda kao da joj je 25.:-o Vaš komentar?

PresleyTwo.jpg


rick-weiss_282529-1.jpg


11-1.jpg


522667E-1.jpg
 
Мени делује морбидно.
Мислим, ОК је неговати се, али желети да са 60 изгледаш као са 20....то говори о томе да она не прихвата себе ни своје годионе....
Немам ништа против и неког фејс-лифтинга, али она изгледа као пластична барбика....(сећа ли се неко Џоан Колинс?). Смешно и тужно истовремено!

Није она ЛЕПА, него ИМА ДОБРОГ ХИРУРГА, а то су јако различите ствари...
Неко рече ''да није природно лепа'', па Шер никада није била прородно лепа док је доктори нису толико пластифицирали да више не личи на живо биће, па је постала лепа....

Мени је, брате, лепа Лорин Бекол, права дама и прелепа бака...
Волим да видим жену која лепо носи своје године....

Да имам пара можда бих и ја за у неким годинама урадила лифтинг, али не бих се препарирала као ова... Са 60 желела бих да изгледам као лепа, негована госпођа, а не као тинејџерка!
 
Обатити пажњу само на њен врат, на оној слици у белом....Врат почасне председице удружења Галапагос :lol: , а лице изнад њега затегуто до пуцања...:roll:
(Кад јој се скоро појави слатка рупица на бради - знајте да је то у ствари пупак, толико су је затегли...:lol: )
 
Hellen:
Хехе...сетих се филма ''Бразил'' (и пластичних операција у њему)....сећа ли га се неко?

Kako da ne... taj film je sve predvideo: plasticnu hirurgiju, "rat protiv terorizma", bezbrojne bilbore uz put...
Cim sam videla ove fotografije pomislila sam na majku glavnog junaka u filmu koja se stalno operishe, i onu njenu drugaricu...br! ova Prisila izgleda jezivo, pa vidi kako joj je zategnuta koza, a napumpana ispod, uopste nema izraz. Uzas.
Lepo (i prirodno) izgleda i Sarlota Rempling, mislim da ima preko 6 banki...
 
a sta je sa Dzoan Kolins???

Па и она је изгледала (ваљда још изгледа) тако трагикомично, толико пластично и затегнуто до пуцања, да се сва развукла од затезања....
(О њој су се и причали вицеви да јој је рупица на бради у ствари пупак, толико су јој затегли кожу....и да има маљаве груди, ал да су те маље потекле са другог дела тела - затезањем! :lol: )
 

Back
Top