Sta mislite o Zarku Radosavljevicu?

ho ho... ha ha... jao, evo jos se secam te emisije u Crnim Biserima... Najiskrenije sam se valjao po patosu smejuci se njegovim izjavama tipa:

'SVAKI racunar ima pet programa : Windows, Word, Excel, Outlook Express i Internet Explorer. Ja uceci ljude da rade sa njima, omogucavam da oni ovladaju svim tajnama racunara.'

'Moji patenti toliko vrede da ih nikome ne dam, jer koliko god da Gejts plati, malo je...'

'Imao sam velikih problema sa zdravljem a posle prvog casa Silva metode sve je kao rukom odneseno. Silva metod mi je osim toga omogucio da koristim kompletni potencijal mozga a ne kao svi ostali ljudi samo 3%'

'Napustio sam ETF zato sto profesori i asistenti nista nisu mogli da mi objasne!'

I jos milion drugih... Ma covek je mentalni slucaj koji nema veze sa kompjuterima, a jos manje sa zivotom... Oni 'beli magovi' su manji prevaranti u odnosu na njega. Toliko je egocentrican da nije ni u stanju da nauci nesto, a kamo li da poduci nekog drugog...

Cuj, otkrio zivotnu istinu da Micros~1 stavlja namerno bug-ove i rupe u svojim sistemima... E sad k'o da je reko: 'Mama, ja sam juce skinuo HackMan-a, i postao sam haker!' :lol: :lol: :lol:

Cist psihijatrijski slucaj, koji se treba ozbiljno osmotriti od drzavnih organa, jer ima naivnih ljudi koji ce poslati svoju decu da ih on uci.

Pa jos napravio neku revolucionarnu tastaturu... i cika Gejts licno mu nudio debele pare, ali on nije hteo da je proda... BUAHAHAHA... pa sta ce mu onda kad niko ne moze da je koristi jer je cuva kao patent... Da se mozda ne plasi da ce ljudi provaliti da ono sto je on navodno izmislio ne postoji, ili ne sluzi svrsi? ... Kao pregovori sa Samsungom su u toku... Pa cika Bili moze da kupi dva Samsunga, i jos da mu ostane para da odkupi sve patente prijavljene u proteklih 10 godina...

Da ne govorim skorasnje izjave doticnog majmuna (zao mi je ako time vredjam plemenite zivotinje) da ce nauciti bilo koga C++ ili Java-u za 7 dana...

jao, ajd' necu vise, puci cu od smeha kad se setim njegovog blagotelece-zbunjenog pogleda sa elementima sizofrenika...

A ona skola... tu vec nemam komentara... ne bi me zacudilo da se SPC oglasi povodom iste, jer zaista podseca na sektu... Oni ubedjuju ljude da su ih necemu naucili, pa jos im kazu 'ako hocete jos, dajte jos para', a ovi jadnici veruju u to, pa im daju kintu... Uzas!

Toliko o tome...
 
Eh, eh, video da je neko postavio ovu temu i bas sam se obradovao i ono bedak Incognito vec odgovorio pre mene....bedak.
Evo ja cu malo krace od njega....

Kreten, lazov, sarlatan, prevarant, mentalno oboleo.

To bi bilo otprilike moje misljenje o cenjenom gospodinu.
Inace ta tema na ES-u traje vec godinama i ima ubedljivo najvise strana...:)
 
U potpunosti se slazem sa Vama da je doticni lik slucaj ili za policiju ili za bolnicu. Svakom iole pametnom je to jasno. Ali sta cemo sa milionima ljudi u Srbiji koji veruju u stvari tipa Jezda i Dafina, hleb za tri dinara... Za njih je i digitron visa matematika. Pa milion tako 'talentovanih' posalje milion svojih mladih kopija na 'skolovanje'! A inace taj covek i njegova organizacija su bili nekoliko godina na SPC listi sekti. Ne znam kako ih skinuse sa te liste! Prosto mi nije jasno kako niko ne reaguje!!!!!
 
slusajuci vas prosto ne znam kome da verujem .
Ja sam bas naprotiv cula mnoge dobre stvari o njemu!
Sad sta je od toga tacno ko ce to znati?

KOd mene na faksu je cak stajala ponuda njegova za spremanje matematike(Analize).

Sta mislite po tom pitanju?
Ja licno bnisam bila kod njega,ali sam cula od mnogih ljudi sa kojima je on radio da je maltene genije!

Sad ste me vi definitivno zbunili.
Nemam pojma s'a da mislim sad o njemu!

Pozdrav

Jelena
 
Faca je legenda kad kaze da ce milicija ici od stana do stana i proveravati ko ima kakav windows (koji usput nista ne valja). Svi treba da kupe od njega "savrseni program", a kad nauce onih njegovih 5 programa sve firme u Srbiji ce zudeti da te zaposle nakon petodnevnog kursa. Pa svi kursevi u sustini toliko traju samo sto on to zbije u puno sati dnevno. Bas me zanima sta totalni laik moze usvojiti posle sest sati slusanja. Ali da mu ne ide posao verovatno ne bi imao toliko para za reklamu. Uvek ima ovaca za sisanje.
 

Back
Top