VELIKA SRBIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nikada.
a sto je ova tema na avijaciji i vojsci? :roll:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
shokne:
E ovi ujaci kad ne bi pljunuli po samom terminu VELIKA SRBIJA ne bi bili oni!
To im je svrha postojanja...
Nemas pravo! TO im je dusevna hrana, odnosno veciti kompleks, od nemoci da nesto konkretno urade - laprdaju... A svrha postojanja im je uvlacenje u zapadnu guzu, e tome su sve nadmasili, napravili su umetnost od toga.
 
Rade012:
Samo na ovom forumu i na b92 može da dodje ustaša i da pljuje po svakoj rečenici gde se pomene Srbija i da se to toleriše....
Ma, ne pominji, ima da dohvatom AK-74-orku, da napravim masakar :mad: !!!!
registrovao sam se na hrvatski forum-banovali su me posle dve poruke :-D (nick-Четник, avatar,-srpski grb)usao sam na temu vicevi/vicevi za srbe. Kako pljuju po Srbima! upamtio sam nekoliko viceva, pazi ovo:"srpska deca love zeca, ubi decu, pomogni zecu", onda"cesa se baba po glavi, pa joj pridje covek i kaze: Srbi bako? A baka: Srbi, majku im *ebem", zato su me i banovali posle dve uzastopne poruke, i jos sam pisao cirilicom, jedan konj nije razumeo, pa mu je drugi preveo. Naci cu link, da se uverite.

Evo, nasao sam: http://www.forum.hr/showthread.php?t=186055 8-)
Pogledajte, obavezno.
 
Ма, пустите говедо. На оном смрдљивом хрватском форуму су ме бановали после две поруке, овде мозе да дође да пљује по свим Србима колико хође. Мада, уопште му не замерам, и ја бих исто радио на њиховом форуму, кад бих могао, али не могу-паметни људи, бановали су ме зато што сам се потрисао Четник, и избрисали су ми аватар.
 
....samo da te ispravim (king7)u pravopisu ne pise se Hrvacka nego ....HRVATSKA....tek toliko ....osim toga teritorij Hrvatske je veci nego vas pashaluk....ako ti nije jasno malo pogledaj povrsine.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top