GLENN HUGHES U DIMITROVGRADU (Tsaribrod,Caribrod)

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Na zvaničnom sajtu Glena Hjuza, čuvenog basiste grupe Deep Purple, u odeljku turneja za 2007. objavljen je i Caribrod, to jest Tzaribrod, Serbia i koncert predvidjen za 09. maj. Evo linka
http://www.glennhughes.com/tourography/tourlist.htm#2007
Vishe informacija na forumu sajta www.dimitrovgrad.org.yu
Ako sam zakasnila sa informacijom i ponovila je- izvinjavam se, ali ovo je veliki dogadjaj za Dimitrovgrad i mislim da zasluzuje paznju. Pozdrav :wink:
 
Potvrdjeno je. Kad sam chula nisam mogla da verujem pa sam rekla drugarici (koja mi je saopshtila vest) da ne mlati praznu slamu i da me ne zeza, ali sve je potvrdjeno!!! Obaveshtavacu vas o svim novostima u vezi ovog dogadjaja. Inache, u chast Glenna Hughesa, koncertna dvorana koju ce on otvoriti u Dimitrovgradu zvace se "Glenn Hughes music hall" :wink:
 
ancika:
Na zvaničnom sajtu Glena Hjuza, čuvenog basiste grupe Deep Purple, u odeljku turneja za 2007. objavljen je i Caribrod, to jest Tzaribrod, Serbia i koncert predvidjen za 09. maj. Evo linka
http://www.glennhughes.com/tourography/tourlist.htm#2007
Vishe informacija na forumu sajta www.dimitrovgrad.org.yu
Ako sam zakasnila sa informacijom i ponovila je- izvinjavam se, ali ovo je veliki dogadjaj za Dimitrovgrad i mislim da zasluzuje paznju. Pozdrav :wink:
Koji ce k*u*r*a*c u Dimitrovgradu ???
 
levrone:
@ancika
Koliko su karte?
To se, izgleda, josh ne zna. Ne bi me zachudilo da bude neka smeshna cena, jer je njegov dolazak na prijateljskoj osnovi. Sve je pochelo od chiste zezancije:Glenn Hughes je dolazio u Kavarnu (Bugarska, blizu Varne). Gradonachelnik Kavarne je zagrizeni rocker i pomaze da se Kavarna razvije kao muzichki centar, tako da tamo dolaze velike face iz muzichkog sveta. On i Hughes su i privatno prijatelji.
U vreme kada je Hughes doshao u Kavarnu tamo je bila ii neka delegacija iz Dimitrovgrada, jer su Dimitrovgrad i Kavarna pobratimljeni gradovi. Skupili su se na vecheru i onda je neko iz nashe delegacije skroz neozbiljno pitao Glena zashto ne bi doshao da nam svechano otvori halu. On je rekao: "Ok. Zashto da ne?" Medjutim, sve se to sa nashe strane shvati kao zezanje da bi sedmog februara u opshtinu stiglo pismo sa potvrdom dolaska Glenn-a Hughesa 9.maja u Dimitrovgrad!
 
Evo izveshtaja B92:
Glen Hjuz (Glen Hughes) basista bendova Deep Purple i Black Sabbath održaće koncert 9. maja u Dimitrovgradu povodom otvaranja i inauguracije nove koncertne dvorane koja će nositi njegovo ime.

Gradonačelnik Dimitrovgrada saopštio je da će nova dvorana zvanično nositi ime Glena Hjuza.

Hjuz je ovim povodom izjavio "Veoma sam zahvalan što je jedna javna građevina dobila ime po meni. Želim da se zahvalim gradonačelniku i dobrim ljudima u Srbiji. Želim da muzička dvorana Glen Hjuz bude ispunjena divnim uspomenama u dolazećim godinama."

Glen Hjuz je nedavno na njegovoj Myspace stranici postavio video spot za pesmu sa novog albuma "Music for the Divine".

Album "Music for the Divine" sniman je u kućnom studiju Čeda Smita (Chad Smith) iz benda Red Hot Chili Peppers, koji je svirao bubnjeve na ovom izdanju, a sa Hjuzom je sarađivao i Džej Džej Marš koji je svirao gitaru.

Hjuz će predstaviti novi album na turneji na kojoj će ga pratiti gitarista Džef Kolman (Jeff Kollman), bubnjar Mark Mondezir (Mark Mondesir) i klavijaturista Enders Olinder (Anders Olinder).
 

Back
Top