Kad se on ne pali...

rsne:
sta se tu desi...da li je moguce da se on odjednom vise ne pali i ne trebas mu za te stvari, a pravi te budalom u fazonu posao, umor,itd-
p.s.Normalno izgledam, nista specijalno ali pak seksi...
Moze biti milon stvari, jednostavno moras to resiti sa njim, da ne bi lupala glavu i nagadjala, resi to iskrenim razgovorom, istina pa makar i surova je svako bezbolnija od zablude .
 
txyz:
Moze biti milon stvari, jednostavno moras to resiti sa njim, da ne bi lupala glavu i nagadjala, resi to iskrenim razgovorom, istina pa makar i surova je svako bezbolnija od zablude .
Hvala.Lako je biti iskren meni i mozda tebi ali kad je taj neko neiskren prosto ne mozes da verujes sta god kaze....prevaricu ga 100 %...
 
rsne:
Hvala.Lako je biti iskren meni i mozda tebi ali kad je taj neko neiskren prosto ne mozes da verujes sta god kaze....prevaricu ga 100 %...
Ma nema na cemu, bre ;)
..znas, prevara dodje i prodje, a na kraju se opet vratis na staro, a neiskrenost ne vodi nikuda,pa.. vredi li se vracati na to ?!? :shock:
 
rsne:
sta se tu desi...da li je moguce da se on odjednom vise ne pali i ne trebas mu za te stvari, a pravi te budalom u fazonu posao, umor,itd-
p.s.Normalno izgledam, nista specijalno ali pak seksi...

1) Ili navaljujete a da se ne poznajete
2) ili ste 3Xpunoletni
3) a ima i do nas nešto: posle 25-te godine dnevni stresovi utiču na muškarca, pre toga ništa...
 
Samantha Jouns:
Ma folira te,..ima drugu, hebe koleginicu ili tako nesto...
Barem ja koristim takve izgovore....kad necu ili kad mi nije dobar sex sa tom osobom, a ne zelim da ga povredim "jako" :D

E sad ce on biti povredjen sto se ti neces torbat s njim.:roll: Yebote bas imas visoko misljenje o svojoj pi,ci
 
To shto reche normalno izgledam, sexy ,nema veze sa seksualnom zeljom. Njegovi izgovori, boli me glava, ili shto neko spomene - stresan posao posle 25e..batali. Sex je jako jednostavan. Ili zelis ili ne, hormoni to osecaju ;), bez obzira na sve okolnosti (jedino starost ume da zakochi ;). Obzirom da on ne zeli, teraj ga u .... i nadji nekog ko zeli ;) ne razbijajuci glavu zasto kako, da li ga privlacim i sl. Ako ima problem sa potencijom neka se leci, ako ti vec nije rekao, ni takav foler ti ne treba.
 
...osim toga, meni kad se spava, meni se ne yebe... spavanje mi je jedini nagon jachi od nagona za seksom... shto se u globalu desi u dve vecheri u radnoj nedelji.... ali to moj dragi zna... samo mu kazzem "odradicu ti ujutro".... :)
 

Back
Top