Bitange i Princeze

JA IH ISTO OBOZAVAM!!!!
Bas mi je zao sto je Teo otisao tamo da baljezgari ko zna de :(....
najjaci mi je inace od sporednih erotoman a i ovaj Lucijin gazda, sta li, a od ovih glavnih, naj mi je Kazo(blanca) :lol:
nego kad se daje i na kojim kanalima?
Ja nekad uvatim na hrtu, nekad na OBNu znam da su bili i na b92, samo ne znam kad, al sve u svemu mnogo su mi gotivni i svi u kuci se valjamo od smeha kad ih gledamo :))....
Btw
Ima li neko neki serijal, ili nekoliko epizoda, da ih posalje??
 
nik_kok2:
Pratite li extra smesnu seriju "Bitange i Princeze".Ko vam je najbolji lik u toj seriji!!!
Meni je definitivno IRENA!!! :lol:

I meni IRENA!

200px-Bp7.JPG
 
ljudi budimo realni :) to je mnogo dobra serija pogotovu za komšije hrvate da dokažu da mogu da naprave dobru seriju za razliku od nas...
e sad, čak i kad urade sapunicu oni urade to profi...
nego, irena je najsmješnija definitivno, ali je nekako vještačka...ma ipak irena!i mislim da je irina a ne irena a vi me ispravite ako griješim!svi su dobri!
(ćelavac ne znam mu ime)Daj, kakvi su to papiri pa u kom ti vijeku živiš(nešto tako), što to jednostavno ne upišeš u mobilni!
irena:pa vidiš kad bi upisala broj svake guske koje upoznam u mobilni, crk'o bi...(nešto tako)
jako dobra serija
 
serija je zaista ok ima dobre fazone...najvise volim kad ponizavaju onog bucka

inace ako niste znali onaj lik sto glumi vlasnika video kluba i gazdu je crnogorac a erotoman je u stvari pevac grupe HLADNO PIVO odlicne hrvatske punk grupe...
 
Sta bre lucija najbolji lik?? Ma dva metra od mene! Robert kumerlee LOODAK!!! Najzesci je lik u stvari onaj slikar kad su mislili da oce da ih pojede!! Na kraju epizode kad irena pita A KAJ JE OVO?HRANA? a robi kaze MA JOK TI SI... Jedina stvar koja valja kod hrvata je ta serija...
 

Back
Top