HEMIJA

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Sad se svi nadate da to nije ono o cemu se ovde cesto tandrce, al bas jeste to. Gledam, sad su i po televiziji poceli da baljezgaju o nekim tipovima mirisa koji privlace, te feromoni, te znoj, te imuni sistemi i sl. sranja. Bas ubijaju romantiku. Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu (pakosnici, pushite ga, ne TOG mirisa). I naravno da ne mislim na ribe koje natrpaju na sebe litar parfema kad krecu da kupe hleb ujutro. Ne, sama ona i jedino ona, koza, vrat, kosa, mogao sam da je grlim satima samo da bih je mirisao. I dan danas, 2 godine posle, kad pomislim na nju, prvo se setim mirisa. Grlim je, ljubim joj vrat, a svaki put kad udahnem u glavi explozija! Cini mi se, da nije njega, ne bih se toliko ni zaljubio u nju. Strasno mi nedostaje... Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. Fali nam malo duse, cast izuzecima. Sad slobodno mozete da pocnete da me podjebavate, i za to me zabole. Inace, ovo se donekle nadovezuje na temu sa trazenjem "igle", zanima me da li je jos neko, nekad, doziveo nesto slicno. Ja samo jednom...
 
2pike:
Sad se svi nadate da to nije ono o cemu se ovde cesto tandrce, al bas jeste to. Gledam, sad su i po televiziji poceli da baljezgaju o nekim tipovima mirisa koji privlace, te feromoni, te znoj, te imuni sistemi i sl. sranja. Bas ubijaju romantiku. Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu (pakosnici, pushite ga, ne TOG mirisa). I naravno da ne mislim na ribe koje natrpaju na sebe litar parfema kad krecu da kupe hleb ujutro. Ne, sama ona i jedino ona, koza, vrat, kosa, mogao sam da je grlim satima samo da bih je mirisao. I dan danas, 2 godine posle, kad pomislim na nju, prvo se setim mirisa. Grlim je, ljubim joj vrat, a svaki put kad udahnem u glavi explozija! Cini mi se, da nije njega, ne bih se toliko ni zaljubio u nju. Strasno mi nedostaje... Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. Fali nam malo duse, cast izuzecima. Sad slobodno mozete da pocnete da me podjebavate, i za to me zabole. Inace, ovo se donekle nadovezuje na temu sa trazenjem "igle", zanima me da li je jos neko, nekad, doziveo nesto slicno. Ja samo jednom...


Da do dana danashnjeg prepoznam svaki miris bivsheg mushkarca. Strashno dobro ih pamtim. Ne znam zashto.... :)
 
2pike:
Ej,ej,ej, ne mesaj babe i zabe i ne dekoncentrisi me! Pokusavam da i sam ne pocnem da baljezgam


A shto te dekoncentrishem, bas sam htela da odgovorim ok na tvoj post ...shta sam sad uradila?
cuclapn7.gif
 
Nisam ni sumnjala da je imalo efekta, a nisam ni mislila bas na to, negde sam cula ili citala da miris signalizira koliko su geni (ili sta sve) potencijalnog partnera pogodni za produzetak vrste:)
mozda podseca na zivotinjsko carstvo, ali i covek je deo prirode
Carolija ili hemija - nije ni bitno - samo da ima ljubavi
 
Ja sam bila u sličnoj situaciji sa dečkom sa kojim sam se zabavljala 3.5 godine .... Činimi se da sam satima mogla da mirišem njegov vrat .... i svaki put kad bih pomislila na njega, a i dan danas je tako - ja osetim toplinu - kao da mi je taj miris još u nozdrvama ..... kao da je on tu tik uz mene.
 
2pike:
Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. .
i meni...

obozavam da se uvalim pored njega i da osetim lep miris,i sto rece,satima da se ne pomerim :) sta god to bilo...imam bas osetljivo culo mirisa i uvek mi je taj deo bitan,i cesto mi se neki muskarci (ili ljudi generalno) nisu svidjali jer su imali meni ruzan miris.
inace znam slucaj da momak mesecima nije uspevao da raskine sa devojkom jer bi se svaki put predomislio kad bi joj osetio miris,a koji je njega bukvalno opcinjavao :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Meni je miris presudan, kao i boja glasa. NE biram po tome s kim cu biti, ali to je jedan vazan momenat. Jednom sam bila sa divnom osobom ciji miris mi je smetao (cista osoba, nije u pitanju smrad :) ) i morala sam da raskinem. Nista nije funkcionisalo sto bi preslo granicu prijateljstva.
 
alksej ne zezaj sirotog coveka ...
@ tema - batice znam na sta mislis ... a i nevine cure nekako drugacije mirisu, bas karakteristicno, jbes mi sve mozda sam i poludeo ...
 
W.A.S.P.:
alksej ne zezaj sirotog coveka ...
@ tema - batice znam na sta mislis ... a i nevine cure nekako drugacije mirisu, bas karakteristicno, jbes mi sve mozda sam i poludeo ...
Ma nisi... godine te stizu.... :-D
A sad ozbiljno, miris koze je chudo... ume nevidjeno da te odbije. Recimo mene crnkinja mirisom odbija, nisam rasista, chak mi je i bila zelja da ...probam. Medjutim , kako je doslo do minimalnog intimiziranja meni umalo nije pozlilo od 'mirisa' (mozda je bila ganka, ko ce ga znati ;). Medjutim, bio sam sa ribom ciji miris koze cuda cini... vrat, ledja...nisam mogao da se odvojim od nje (u fizichkom smislu).
 
2pike:
Sad se svi nadate da to nije ono o cemu se ovde cesto tandrce, al bas jeste to. Gledam, sad su i po televiziji poceli da baljezgaju o nekim tipovima mirisa koji privlace, te feromoni, te znoj, te imuni sistemi i sl. sranja. Bas ubijaju romantiku. Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu (pakosnici, pushite ga, ne TOG mirisa). I naravno da ne mislim na ribe koje natrpaju na sebe litar parfema kad krecu da kupe hleb ujutro. Ne, sama ona i jedino ona, koza, vrat, kosa, mogao sam da je grlim satima samo da bih je mirisao. I dan danas, 2 godine posle, kad pomislim na nju, prvo se setim mirisa. Grlim je, ljubim joj vrat, a svaki put kad udahnem u glavi explozija! Cini mi se, da nije njega, ne bih se toliko ni zaljubio u nju. Strasno mi nedostaje... Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. Fali nam malo duse, cast izuzecima. Sad slobodno mozete da pocnete da me podjebavate, i za to me zabole. Inace, ovo se donekle nadovezuje na temu sa trazenjem "igle", zanima me da li je jos neko, nekad, doziveo nesto slicno. Ja samo jednom...

ja obozavam mirise...pamtim miris svakog svog momka...i mogla bih ih sve razlikovati po mirisu...
 

Back
Top