NOVI DOS

@666@:
NOVI DOS
Ukoliko Koštunica ne prepusti mesto premijera Đeliću, Tadić će ići na nove izbore u koaliciji sa G17 plus, LDP, SPO, SDPO i strankama manjina
Koliko sam ja citala ovih dana (uglavnom je sve rekla-kazala, odnosno nagadjanja) DS ce odustati od Djelica, i mesto premijera ce ostati KOstunici. A secam se da sam licno cula Sutanovca da ni po kakvu cenu nece odustati od Djelica.
Pritisk'o Solana:)
 
DS TRAŽI TRI VICEPREMIJERA!
Pored Dragana Đilasa i Božidara Đelića, "tadićevci" hoće na mesto potpredsednika vlade da postave i Dušana Petrovića
 
@666@:
NOVI DOS
Ukoliko Koštunica ne prepusti mesto premijera Đeliću, Tadić će ići na nove izbore u koaliciji sa G17 plus, LDP, SPO, SDPO i strankama manjina
Интересантно ... :lol: Шта ће тиме да добије а сада нема ? :lol:
 
Nedugo posle oktobarskih promena, automobil mu je raznet termičkom bombom.


Postojao je pešački prelaz u Beogradu ispred Skupštine Srbije, popularno nazvan Čedina zebra, koji je hitno postavljen samo dvadeset metara od već postojećeg pešačkog prelaza, nakon što je B92 snimila Jovanovića da na neobeleženom mestu prelazi ulicu i on izjavio da tu treba da postoji prelaz. :lol:
 
Šta ćeš dok je Zemunski klan dobijao naloge od Koštunice i blagoslove od radikala Čeda ih je hapsio. Od toga zna da se osedi, ali zato istorija takve ljude pamti. A pamti ga i sadašnjost pošto evo ga opet u parlamentu. Šešelje pamte anali humanitarnog prava uz naciste, a Koštunicu ne pamti ni njegova porodica. Vidim da je pussy-lipps juče histerisao protiv "izdajnika".

Danas to samo može biti zabavno. :lol:
 
@666@:
NOVI DOS
Ukoliko Koštunica ne prepusti mesto premijera Đeliću, Tadić će ići na nove izbore u koaliciji sa G17 plus, LDP, SPO, SDPO i strankama manjina
ma jasno je da se dos nikada i nije rasformirao,..
ako se desi scenario koji ti prognoziras,mislim da bi to bilo idealno:na jednoj strani mi radikali,a na drugoj svi ostali,da se vidi ko koliko ima!
ali mislim da se Tadicu i ne ide na izbore,jer ovaj rezultat vise nikada nece moci da ponovi,a i u Bg-u je izgubio,pa su sada i tamo u 'nokdaunu"!
 
@666@:
NOVI DOS
Ukoliko Koštunica ne prepusti mesto premijera Đeliću, Tadić će ići na nove izbore u koaliciji sa G17 plus, LDP, SPO, SDPO i strankama manjina
To je preterana, čak i nerealna koalicija. To ne bi opstalo 2 meseca, sem, ako ne bi pre izbora određeno svačije mesto u toj budućoj Vladi. Ali to je i koalicija koja sa dobrom izlaznošću može povući blizu 2 miliona.
U tom slučaju, DSS hvata cenzus kao LDP na ovim :lol:
Vlada će biti formirana, tu nema diskusije.
 
@666@:
NOVI DOS
Ukoliko Koštunica ne prepusti mesto premijera Đeliću, Tadić će ići na nove izbore u koaliciji sa G17 plus, LDP, SPO, SDPO i strankama manjina

SRBIJA je bogata drzava, tako da moze priustiti sebi taj luksuz svakihdva-tri meseca.
 
*BILJA*:
Boze, kako Ceda lose izgleda, svi izgledaju mladji od njega :shock:
Alekasandar2:
Лоше бело...
Torrente-BG:
Koliko godina ima taj Ceda
*BILJA*:
Koliko znam 71. godiste, a izgleda deset godina stariji :shock:
Torrente-BG:
A sa kim se sve druzio i poslovao sigurno ne spava mirno.
To mu je od stresa :)

Molim korisnike da ne skreću sa teme ako nemaju šta pametno da kažu odnosno da pokažu korektnost u ophodjenju.
Politika je inače jako stresan posao a tu su i razna "poznanstva" kod svih stranaka.
 

Back
Top