Zeleo bih da saznam nesto vise o zivotu u UK....konkretan slucaj
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zeleo bih da saznam nesto vise o zivotu u UK....konkretan slucaj

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zeleo bih da saznam nesto vise o zivotu u UK....konkretan slucaj

Pozdrav,

imam dobre sanse za posao u UK, Leeds. Treba da odem tamo na razgovor, zainteresovana firma ce mi platiti troskove. Voleo bih da procitam iskustva ljudi koji zive na severu UK (Manchester, Leeds, Liverpool) . Interesuju me troskovi zivota, za koju platu da pregovaram (ako to bude moguce) , gde traziti smestaj za pocetak itd. Inace sam el. ing po struci (visa skola) i imam 8 god radnog iskustva u istoj. Sa ovom firmom sam nesto saradjivao pre i taman kad sam se "ohladio" od odlaska u inostranstvo...eo ti zanimljivog poziva. Ozenjen sam i imam klinca. Znam da zvuci fino....ali pored toga voleo bih da cujem iskustva drugih. Znam da je bilo slicnih tema ali su vezane za London i uglavnom IT strucnjake i studente ali ne toliko o severu UK i o ovoj struci.

Unapred hvala

Zainteresovan član Iron man (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Zeleo bih da saznam nesto vise o zivotu u UK....konkretan slucaj

Citat Original postavio srp1
    Pozdrav,

imam dobre sanse za posao u UK, Leeds. Treba da odem tamo na razgovor, zainteresovana firma ce mi platiti troskove. Voleo bih da procitam iskustva ljudi koji zive na severu UK (Manchester, Leeds, Liverpool) . Interesuju me troskovi zivota, za koju platu da pregovaram (ako to bude moguce) , gde traziti smestaj za pocetak itd. Inace sam el. ing po struci (visa skola) i imam 8 god radnog iskustva u istoj. Sa ovom firmom sam nesto saradjivao pre i taman kad sam se "ohladio" od odlaska u inostranstvo...eo ti zanimljivog poziva. Ozenjen sam i imam klinca. Znam da zvuci fino....ali pored toga voleo bih da cujem iskustva drugih. Znam da je bilo slicnih tema ali su vezane za London i uglavnom IT strucnjake i studente ali ne toliko o severu UK i o ovoj struci.

Unapred hvala
    Slushaj, Leeds je znatno jeftiniji od Londona, tako da ce zivot i rad u tom gradu za tebe svakako biti sasvim podnosljiv sto se troskova tice. Vidis ja nisam iz UK ali sam imao prilike da pricam sa nekim ljudima iz Birmigema...
    Savetujem te da posetis forum http://www.yugouk.co.uk/forum/list.php?f=1
    Tu mozes lepo da pitas sta te interesuje i najverovatnije da dobijes trazeni odgovor...
    Ima tu dosta neadertalnih i politickih tema, ali na srecu, nadje se tu i poneko pametan..

Sta da ti kazem, glavu gore, isteraj taj razgovor, i iskoristi tu sansu......
    Samo napred....!

Slične teme

1. Nesto najruznije sto si u zivotu jeo/la?
    Autor saki8050 u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 04.04.2006., 10:40
  2. UKOLIKO ZELITE VISE U ZIVOTU!
    Autor daly u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.02.2004., 20:22
  3. UKOLIKO ZELITE VISE U ZIVOTU!
    Autor daly u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.02.2004., 18:36

Pravila za slanje poruka