najveci materijaliste su
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: najveci materijaliste su

no ID
    Guest

Podrazumevano najveci materijaliste su

(Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
    Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
    CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
    Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?

LARA CROFT
    Guest

Podrazumevano Re: najveci materijaliste su

Citat Original postavio no ID
    (Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
    Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
    CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
    Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?
    Posto si me 'prozvao',moram da ti kazem da ti uopste nisi u pravu!Ja sam dupli blizanac u horoskopu,a nijednu ovu karakteristiku ne posedujem!Verna sam do koske u ljubavi,pravi prijatelj i uvek volimljudima da pomognem u nevolji,a najmanje sam materijalista!
    Znak ne odredjuje da li ce neko biti materijalista ili ne,vec planete!

pticica..
    Guest

Podrazumevano

Jos jedna koja misli da jako gresite po pitanju Blizanaca,ni ja ne nalazima nijednu slicnost sa gore navedenim karakteristikama,cak stavise iz mog iskustva ja mislim da su zenske Vage prilicno koristoljubive,ali podvlacim "iz mog iskustva"...

logicno
    Guest

Podrazumevano

Najveci materijalisti su Jarcevi, zatim Bikovi.

Guest

Podrazumevano

amin

Ko te j***
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio logicno
    Ma nemas ti pojma,jarcevi nisu materjalisti,znam,zato sto sam i ja jarac u horoskopu i nisam materjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A za bikove ne znam,znam za blizance da jesu,kao i za skorpije

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Vage su najveci materijalisti 100%

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Miss_worms
    Vage su najveci materijalisti 100%
    nikako vage,djevice!

smizla
    Guest

Podrazumevano

Device nisu bas neki materijalisti.
    Ja mislim da su najveci materijalisti Jarcevi. Znam neke muske jarceve koji su se zbog para i ozenili.

smeska
    Guest

Podrazumevano

ma svi znakovi su materijalisti,u ovo doba kad je besparica,zalosno ali tako je nema znakova koi nisu materijalisti.... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    18.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio smeska
    ma svi znakovi su materijalisti,u ovo doba kad je besparica,zalosno ali tako je nema znakova koi nisu materijalisti.... :wink:
    Sto se blizanaca tice jesu materijalisti ali se to ne odnosi samo na novac. Ako tako moze da se kaze, jer oni daju ali i ocekuju da im se uzvrati. Naravno, blizanac voli da je u centru paznje pa zato ta potreba za fancy mestima nije samo zbog toga da budu vidjeni nego da pokazu da gde god se nalaze svi ostali su bar za dlaku ispod. Druga stvar nema sanse da ce blizanac biti sa nekim samo zbog para. Mi smo bas ti koji kazu "nema tih para za koje bih trpeo\la nekog".

pcelica maja
    Guest

Podrazumevano po meni

jarcevi i skorpije

Guest

Podrazumevano

*~* Zar ne mislite da to najvise ima veze sa okruzenjem, vaspitanjem i slicnim stvarima, a ne sa horoskopom? *~* :?

xylene
    Guest

Citat Original postavio LARA CROFT
    Posto si me 'prozvao',moram da ti kazem da ti uopste nisi u pravu!Ja sam dupli blizanac u horoskopu,a nijednu ovu karakteristiku ne posedujem!Verna sam do koske u ljubavi,pravi prijatelj i uvek volimljudima da pomognem u nevolji,a najmanje sam materijalista!
    Znak ne odredjuje da li ce neko biti materijalista ili ne,vec planete!

Zaboravila si da dodas da UVEK imas najbolje misljenje o sebi, tako da to sto pises moze da se uzme sa veeeelikom rezervom. Blizanci su poznati egoisti i narcisi.

oook
    Guest

Podrazumevano

BIKOVI su sigurno bez sumnje naj veci materijalisti tu hoce da se sloze svi astrolozi

Početnik
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

JARAC i VAGA
    Provereno, po nekoj mojoj statistici

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio MnogoLudJedan
    JARAC i VAGA
    Provereno, po nekoj mojoj statistici
    Vage manje vise, ali sto su jarcevi i bikovi materijalisti...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

zenski blizanci i mushki bikovi...ne zna se ko je gori...

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Device.
    Bik voli pare, one mu priuzaju zadovoljstvo, ali nikada ne zna tacno koliko ima para u novcaniku, za razliku od Device. Koja uvek ima "crni fond"...

Samo sto je ovo skroman znak, pa se po njima ne moze reci da umiru za luksuzom... ali da vole pare, oooo da!

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Ko te j***
    Citat Original postavio logicno
    Ma nemas ti pojma,jarcevi nisu materjalisti,znam,zato sto sam i ja jarac u horoskopu i nisam materjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jesi, jesi...

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio alexandra011
    Device.
    Bik voli pare, one mu priuzaju zadovoljstvo, ali nikada ne zna tacno koliko ima para u novcaniku, za razliku od Device. Koja uvek ima "crni fond"...

Samo sto je ovo skroman znak, pa se po njima ne moze reci da umiru za luksuzom... ali da vole pare, oooo da!
    slažem se 100%

Početnik
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    zenski blizanci i mushki bikovi...ne zna se ko je gori...
    I ti..izgleda! Ne,zene vole materijalnu sigurnost,vise od muskaraca...i u tome im nezameram bas nista! Sta si ti Margott u horoskopu?? Ovan!??

Mxxx
    Guest

Podrazumevano

Ja sam riba u horoskopu i uzasan sam materijalista.
    Bas me briga za ljubav, zelim da moj partener poseduje samo pare.
    Jednom sam se zaljubila i posle toga sam htela da umrem kad smo raskinuli.
    Od tada jurim samo pare i super se osecam.
    Uh ovo je bilo iskreno!

Anabelle
    Guest

moracu da kazem da se u ovom slucaju slazem. poznajem jednu takvu .... gledaju samo novac i prestiz

Naravno bliznakinje
    Guest

Podrazumevano a ko bi drugi?

Bez premca su barem sto se toga tice

Slične teme

1. Najveci blam?
    Autor Ali-Baba u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 150
    Poslednja poruka: 31.01.2010., 21:54
  2. Najveci investitori
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 1