Canak i Mesic otcepljuje Vojvodinu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Canak i Mesic otcepljuje Vojvodinu
Canak i Mesic otcepljuju Vojvodinu Nenad Canak formiranjem drzavnih institucija Vojvodine radi na odvajanju severne pokrajine od Srbije.

U ostvarenju plana Canku pomazu hrvatski predsednik Stipe Mesic i profesor Aleksandar Fira, poznat kao tvorac Titovog Ustava iz 1974, koji je napravio i novi dvodomi Ustav Vojvodine. - Pored toga, severna pokrajina dobila je i svoj grb, himnu, Vojvo|ansku akademiju nauka i umetnosti, a odnedavno i svi proizvodi sa njenih geografskih prostora nose oznaku "made in Vojvodina", sto ukazuje na krajnji Cankov cilj - tvrdi za Nacional knjizevnik Momir Lazic, urednik casopisa "Zbilja", pozivajuci se na "nadlezne sluzbe" u Novom Sadu i Hrvatskoj . Lazic kaze da iza otcepljenja Vojvodine od Srbije stoji jedna od najmocnijih masonskih organizacija pod nazivom "Libertas", u cijoj su hrvatskoj nacionalnoj lozi ugledni ljudi iz politickog vrha Hrvatske i Vojvodine, a koju podrzava vatikanska masonerija. - Hrvatska se nikada nije odrekla Zemuna, pa nije cudo sto je Mesic tokom protekle posete Beogradu najvise vremena proveo u razgovorima sa Nenadom Cankom, Sonjom Biserko i raznim nevladinim organizacijama interesujuci se za polozaj Hrvata u Srbiji, a ne pokazujuci brigu za proterane Srbe iz Hrvatske, kojima niko ne garantuje sigurnost za povratak na vekovna ognjista - kaze Lazic. Lazic dalje kaze da "Libertas" u sprezi sa vrlo mocnim lozama slicne vrste u Evropi Canku i Vojvodini sugerise formiranje samostalne drzave preko konstituisanja svih politickih, ekonomskih i kulturnih institucija, a kad se srpski narod "otrezni"od svega sto mu se desilo, u Vojvodini ce vec biti "plavi slemovi".

Vlast zna sta radi "levica" Lazic tvrdi da se aktuelna vlast ponasa kao da ne zna sta rade pojedini njeni lideri, ali da je to samo izgovor, i ilustrujue to tvrdnjom da je osnivanje Vojvodjanske akademije nauka i umetnosti podrzano direktno iz DHSS, ciji se lider i ministar pravde Vladan Batic zalaze za samostalnu i nezavisnu Srbiju.

Александар Фира то је Јешован који је учествовао у прављењу устава 1974, и сада је почео да пише неки нови војвођански устав!

Нажалост тај србождер је члан САНУ и то више говори у каквом су стању Српске културне институције!

А то да су хрвати Српски непријателји не треба никога да чуди. И код Чанка има хрватске крви!

Срби који живе у Српској Војводини сигурно неће дозволити отцепљење.

Месић и Чанак могу да лају на звезде.
 
Aleksandar Fira koga znam licno je poreklom Grk ili Cincar a ne Jevrej a Momir Lazic je spodoba i primitivac koji nema muda da ode u rodni Karlovac posto ga je junacki odbranio pa sada ovde prodaje dementnim nesrecnicima muda za bubreege mada nije Momo lud dok ima ovaca bica posla i za pastira.
 
svetolik trpkovic:
Aleksandar Fira koga znam licno je poreklom Grk ili Cincar a ne Jevrej a Momir Lazic je spodoba i primitivac koji nema muda da ode u rodni Karlovac posto ga je junacki odbranio pa sada ovde prodaje dementnim nesrecnicima muda za bubreege mada nije Momo lud dok ima ovaca bica posla i za pastira.

Знаш га лично, али не знаш да ли је грк или цинцар. Много си веродостојан. Момир је указао на усташко деловање у Србији, и због тога ти је антипатичан. А ти хоћеш да шаљеш Момира да га кољу хрвати.
 
Eraserhead:
Mislim da je red da ovde počnu fašisti da se banuju.
Nemoj tako u pravu je Sorab ja sam bas juce predvece setao kejom i video sam preko u Patrovaradnu grupu opasnih ljudi u zloslutnim crnim uniformama sa slovom U krvavijeh kama u zubima a na celu je bio jedan debeljko sa stapom koji je pevao" Juru i Bobana" tako da dok mi spavamo povampirene ustase vec zuzese Patrovaradinu a moguce je da su nocas presli preko i na slobodarski Liman sreca je da je mali Serab vazda budan i osvescen dok je njega i Moma Lazica nece nas nikad preuzeti genocidni Rvati kao sto nisu zauzeli ni Momov Karlovac koji je iza nasih svetih granica.
 
Sorab1:
Знаш га лично, али не знаш да ли је грк или цинцар. Много си веродостојан. Момир је указао на усташко деловање у Србији, и због тога ти је антипатичан. А ти хоћеш да шаљеш Момира да га кољу хрвати.
Pa Cincar je isto kao i advokat Toma Fila a cincari su Grckog porekla kako sami isticu a opet sta je da je bio mi je profesor i nisam mu prebrojavao krvna zrnca nije ovo barem ne jos Nemacka iz 36. pa da mu prvo gledam krstenicu pa onda pricam.
 
svetolik trpkovic:
Nemoj tako u pravu je Sorab ja sam bas juce predvece setao kejom i video sam preko u Patrovaradnu grupu opasnih ljudi u zloslutnim crnim uniformama sa slovom U krvavijeh kama u zubima a na celu je bio jedan debeljko sa stapom koji je pevao" Juru i Bobana" tako da dok mi spavamo povampirene ustase vec zuzese Patrovaradinu a moguce je da su nocas presli preko i na slobodarski Liman sreca je da je mali Serab vazda budan i osvescen dok je njega i Moma Lazica nece nas nikad preuzeti genocidni Rvati kao sto nisu zauzeli ni Momov Karlovac koji je iza nasih svetih granica.

Хрвати се нису одрекли каме и клања Срба.
 
svetolik trpkovic:
Pa Cincar je isto kao i advokat Toma Fila a cincari su Grckog porekla kako sami isticu a opet sta je da je bio mi je profesor i nisam mu prebrojavao krvna zrnca nije ovo barem ne jos Nemacka iz 36. pa da mu prvo gledam krstenicu pa onda pricam.

Ово је још горе време, кад свако ко је антисрпски фашиста је добродошао да влада Србијом.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top