Da imate...pravo na jednu zelju...

Jao, kako mi sad ide voda iz usta :lol:

@tema, zelim bezbrizan zivot. To je sve.


Isto tako,jedina realna zelja...Onako,jedan ususkan,lep i zdrav zivot,kojim cu biti uglavnom zadovoljna...ostvaren covek.
Pozelela bih da zivim u osamdesetim.Bar na jedan dan.Nedelju.Mesec.Samo toliko.
I,mozda,da imam Janis Joplin za najbolju drugaricu.I Jima za...erm...druga.
:D

Uh,i ja....da zivim jednu nedelju u 1985. u Beogradu...:D:(
 
Poslednja izmena:
Pa sad,zavisi sta ocekujes od zivota...Ali i sebe.. . Ja zelim jednostavan zivot ,miran....Nije to monotonija,vec odredjena stabilnost i sigurnost.

Pa stabilnost i sigurnost manje vise prave monotoniju posto kad to imas znaci da ti taj zivotni stil savrseno odgovara.i da nemoras nista da menjas...tako da ce to pre ili kasnije postati manje vise jednolican i monoton zivot....
a i jedno logicno pitanje dali je moguce biti ostvaren...msm covek uvek zeli vise i stremi ka tome.....
 
Da kad umrem ostane moj duh...koji ce da se mota tu i tamo...prolazi kroz zidove...ima izvesne moći sem letenja(jer je ono,jelte urođeno kod dusi):D...Mogla bih i vampir da postanem ali ne sviđa mi se da ljudi idu oko mene s belim lukom...a još manje s kolčevima(neobrađenim!!!)...:think:...A ipak...bilo bi poželjno da baštu...u kojoj svakog leta cveta sveža marihuana...čisto za svoju dušu,znate,to je kao čaj kad si napet valjda...:zper:
P.S.Jes da nije jedna želja al sve se svodi na isto...:confused:
 
Poslednja izmena:
Ja bi od ribice pozelela da mogu da pozelim bezbroj zelja :D Ako vas zanima spisak koje bi to zelje bile :
Da sve bolesti koje postoje na svetu da nisu smrtonosne nego da imaju leka , cisto da doktori ne bi ostali bez posla .
Da covek nikad ne pomisli da ubije coveka isto tako i za zivotinje .
Ko udari macku da mu otpadnu obe ruke heheeheh volim macke mnooogooo :D
Da ako postoje vanzemaljci da mi posalju jednog preko post expresa da ga vidim ...
Da skinu Borisa Tadica sa vlasti i da Toma nIkolic bude predsednik , ako i on krade onda ja da budem predsednica ;)
Da rec nacionalnost i takvo ponasanje zauvek bude izbrisano ....
Da albancima uzmemo celu teritoriju i da uzmemo natrag svoje tj kosovo ;) Sto je nase nase je ... nisam nacionalista ALI NASE JE ! ;)
Da Andjelina Zoli ne bude vise sa Bred Pitom nego da se vrati dzenifer ... ;D hahaha
Da ljudi prestanu da laprdaju o toj apokalipsi 2012 godine dobicu fobiju od toga ,,,, i tako dalje ... ima jos mnogo zelja al necu smaram :D
 

Back
Top