jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Pogledaj rezultate ankete: da li nekad pozelite da pobegnete od svega?

Glasova
29. Ne možete glasati na ovu anketu
  • da

19 65,52%
  • ne

4 13,79%
  • nikada

3 10,34%
  • cesto

3 10,34%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Zainteresovan član dulce maria (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Хмм...било је тих фаза...негде око 10. године...ваљда под утицајем ''Тома Сојера''.....

Или оно, као, наљутим се на матроце па кажем себи:''Нека, нека, побећи ћу ја од куће, па ће они да виде како је без мене!''

Једном сам, после свађе са сестром (маторци нису били код куће), решила да бежим од куће, узела сам велики кофер (празан) и мог меду и, као, претила сестри да ћу отићи....а она ме изљубила у стилу ''супер! пиши кад стигнеш!'' и изгурала ме на степениште...па сам тамо чучала једно 10 минута док нисам схватила да је глупа идеја да бежим тако без пара, са празним кофером и медом у руци...па сам звонила и тражила јој да ме пусти назад јер напољу пада киша, а не могу ваљда по киши да бежим од куће....8-)

Primećen član Whitesnake (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Citat Original postavio dulce maria
    Razmishljao sam xyz puta,cak sam i dvaput pobegao,pa se iz nekih cudnih razloga opet vratio(pod uticajem majke,a i zbog nemogucnosti da mogu josh uvek opstati samostalan cega sam i sad svestan)Cesto mi je padalo na pamet to da odem negde u tri lepe,i da niko nezna gde sam i shta radim!Ali opet sa druge strane bez nekih ljudi cini mi se da nebih nikada mogao,a neke bih pozeleo nikada da nevidim ovima vishe u svom zivotu(ma sad bi ih zaklao da mogu da prodjem bez robije )
    Najgore mi je kad mi svi kenjaju da kada bih negde ostishao i ziveo samostalno,sve sam sebe izdrzavao da nebih mogao da zaradim samo da se prehranim....i da cutim i zahvalim bogu shto sam u solidnoj materijalnoj situaciji,da mi nije pojedinih pasao bih travu...e tu puknem!Znam da to APSOLUTNO nije istina!I neznam kako mogu da pricaju tako neshto kada se licno nisu ni uverili u to!E tad mi ljudi moji dodjem da odem u tri lepe negde,da pobegnem od svega!.....ma mogu do sutra da vam pricam razloge zbog kojih bi otishao u tri lepe....a poenta je u tome shto ima vishe razloga da odem nego onih koji bi me zadrzali,ali shta cesh....sudbina valjda ....

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

hajde ocenite.

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

sta da ocenimo?

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio linabg
    sta da ocenimo?
    pa one gore zvezdice...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Да оценимо звездице?

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Hellen
    Да оценимо звездице?
    da ocenite onim zvezdicama

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Шта да оценимо?
    Једну твоју реченицу?

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Шта да оценимо?
    Једну твоју реченицу?
    ne...............................................

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nisam....al sam zato spašavao ove što su pobegli......smorili su se od bega posle pola dana i zvali mene da ih krijem i pravim im društvo........ jednom je drugarica pobegla u rolerima od kuće i toooo je bio najveći problem...vratila se kući da se presvuče i posle je tamo i ostala jer je zaboravila da beži.... krio sam se po kući od roditelja, to mi je bila veća fora...da čujem komentare što me nema....hehe... eo ti pet zvezdica ........

Domaćin Marge (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Ne. Sto bih bezala? Znam jednog sto je bezao vise puta, ali je svaki put na stepenicama pocinjao da place.

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Evo i ovoga trenutka mi dodje da pobegnem iz sopstvene koze, da iskocim i nestanem u nepoznatom pravcu. Ako me neko primeti, neka mi javi gde sam, da znam - da se lakse pronadjem kada mi bude zafalila koza. Hvala.
    Hajdemo u planine...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

kada mi bude zafalila koza.
    И шта онда радиш с козом?

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

И шта онда радиш с козом?
    Isto sto i sa zabom.
    Hajdemo u planine...

Domaćin Cupavka (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    78

Hm, izgleda da sam ja pod matore dane pocela da bezim od kuce..nisam bas ni sigurna sto to radim, al znam da mi treba..doduse , ne ide mi se na duze- samo na dan, eventualno dva..al opet je beg..verovatno prolazna faza..

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Хмм...било је тих фаза...негде око 10. године...ваљда под утицајем ''Тома Сојера''.....
    Mene je inspirisao Haklberi Fin! Jednom smo ja i brat pobegli od kuce, napisali smo oprostajno pismo i stigli smo čaaak do samoposluge (10 minuta hoda od kuce, ali nama je to bila avantura) i tamo smo jeli sladoled dok nas mama nije našla

A posle sam bezala iz skole, poprilichno. Nema nista lepse, da vam kazem. Obozavam bezanje od obaveza. Osetis se tako nekako slobodno... uf, divota!

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=35062 znam da nije na temu,ali malo da se igrate
    Kiss...

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Банујте смарачицу!

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

Isto, Tom Sojer i Hak... Drugarica i ja, po 10 godina, napravile plan, spakovale torbe (skolske, ali ne one za klince, nego normalne, sa kaisom preko ramena)... To je bilo za vreme vikenda, kao bezimo...posle se zaigrale, vratile se kucama, a u ponedeljak... ja u skoli izvadila bajat sendvic od subote.
    A kad sam porasla, nikada nisam htela da pobegnem...tj. bezala bih sa sve ovima mojima

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Jesam dva puta.......prvi put kad sam imala 17 godina,nisam dolazila dve nedelje kuci,i onda sam shvatila koliko sam pogresila,koliko sam bezveze napravila sranje.Bila sam kod decka sa kojim sam se dugo zabavljala....
    Drugi put sam otisla kad sam imala 19 godina,posvadjala sam se gadno sa ocem i nisam se vracala dva meseca,sa tim sto je keva znala gde sam i bila u kontaktu samnom.
    Mislim sada kada se setim toga........sve je to glupo.Ok,mozda sam bila u pravu donekle mozda sam imala i razloge,,,,,,,ali sam samo sebi tovarila problem na ledja,ja ne znam sta bih uradila da mi dete ode od kuce......moje to iskreno nije mnogo potreslo......ovo drugo bezanje doduse jeste,jer sam stvarno imala jak razlog da odem,i bila je jos veca mogucnost da se ne vratim nikada.
    A prvi put.......ma jok.

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio dulce maria
    pa jesam to uradila... sa 11-12 godina... hehehehe, boze ako i sama budem imala dete kakva sam bila - ugasila sam skroz...
    internet - disconnecting people

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hm...tema i nije bas tako jednostavna...Cesto puta sam razmisljala o tome..pobeci nekud...ali gde...
    svi mi za trenutak pozelimo da izademo iz nicije koze i da osetimo sopstveno bilo , zar ne?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

jedan se skoro ubio na parkingu...bash im je pokazo...
    Voistinu.

Thumbs up Re: jeste nekad razmisljali o tome da pobegnete od kuce...porodice....svega?

Htela sam jos odavno i i dalje hocu ali nemogu jer nemam gde da odem...kod babe? Nema sanse...nego cu ja lepo da sacekam jos koju godinu da zajedno sa drugaricom koja isto to zeli iznajmljujem sobu ili stan pa da ga zajedno placamo (imam dosta dzeparca...ali neznam koliko ce to trajati )

Slične teme

1. Jeste li se nekad...
    Autor carolina 212 u forumu Žene
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 24.06.2009., 00:35
  2. Jeste li posrknule nekad?
    Autor Silent Bob u forumu Žene
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 18.12.2006., 12:35
  3. Da li ste nekad razmisljali o SMAKU sveta
    Autor Merima Rakic 92 u forumu Književnost
    Odgovora: 76