Sta bi ste ucinili kad bi ste saznali da vase dijete nije vase
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sta bi ste ucinili kad bi ste saznali da vase dijete nije vase

Zainteresovan član David Coverdale (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta bi ste ucinili kad bi ste saznali da vase dijete nije vase

Pitanje za forumase i forumasice:
    Muskarci kako bi ste se ponijeli kada bi ste saznali da imate dijete koje vasa supruga nije zacela sa vama.A narocito ako bi vase dijete i vi to saznali tek nakon 20 godina?

Zene, kako bi ste vi objasnili vasim muzevima taj eventualni dogadjaj?Stavite se u mjestu takve supruge i majke.

Sinovi ili kcerke, kako bi ste se ponijeli da saznate da vas otac zapravo nije vas otac, nego vas je majka zacela prevarom??

Da li bi nakon toga prethodio razvod ili bi se mozda ljubav tek tada razvila??

Primećen član BanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Sta bi ste ucinili kad bi ste saznali da vase dijete nije vase

ako si gajio dete 20 godina - tvoje je...iako to posle 20g nema puno značaja
    ...e sad što će celo selo da te zjbva ako se to pročuje...to je već nešto drugo...

herrr nije na forumu
    Visok, Lep, Nabildovan samo neznam sta mi je od jutros!
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Sta bi ste ucinili kad bi ste saznali da vase dijete nije vase

Pa ne znam! Dete bi i dalje za mene ostalo moje dete, a zena bi za mene bila proslost!

Neproveren član septembar (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hm, ja kad sam ostala trudna sa prvim detetom, mene je moj muz pitao da li je dete njegovo, jer sticajem okolnosti, nismo bili zajedno jedno vreme...Elem, sigurno mu ne bih "uvalila" tudje dete, rekla bih mu, takva i takva je situacija, pa ti vidi...Znas, sve to zavisi od situacije...Imas primera gde bracni drugovi ne mogu da zacnu dete, a zena zeli...Vestacka oplodnja je skupa, usvajanje komplikovano...Sta onda?...auf, ja sam nasla, ovako trenutno neracionalna da pisem na ovu temu..
    A da sam sad, na primer saznala da moj otac, u stvari nije moj, pa i ne bi mi tesko palo..Mozda bih bila malo zbunjena, ali ne mogu da izbrisem svojih 27 god verovanja u njegovu figuru oca, kakva god bila...

Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

A na kakav bi odgovor naisao sin ili kcerka, ako bi upitao-la majku za proslost i zasto je moralo da se sve to desi?
    I kako bi reagovao muz ako bi saznao da je njegov sin ili kcerka zacet sa njegovim bliznjim rodjakom?
    Poslednji put ažurirao/la David Coverdale : 14.02.2007. u 11:12

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Mislim da ne bih mogla (zbog savesti) da živim sa muškarcem, koji gaji tudje dete ... morao bi to od početka da zna. Možda bi me ostavio, možda ne, ali da dete nije njegovo sigurno bi znao.

Mada, ja smatram da su roditelji oni ljudi koji dete odgaje, a ne oni koji ga naprave.

Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ako bi se kojim slucajem rodjak-bludnik pojavio sa zahtjevom za ocinstvo i trazenjem legitimnih prava ocinstvo zbog zasnovanih dokaza da je dijete njegovo?Da li bi taj rodjak-bludnik imao prava nad djetetom u smislu nasledstva ili neceg drugog?

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio David Coverdale
    Ako bi se kojim slucajem rodjak-bludnik pojavio sa zahtjevom za ocinstvo i trazenjem legitimnih prava ocinstvo zbog zasnovanih dokaza da je dijete njegovo?Da li bi taj rodjak-bludnik imao prava nad djetetom u smislu nasledstva ili neceg drugog?

Misliš da li bi dete imalo pravo na njegovo nasledstvo? Pa verovatno da bi .... ali to je već pitanje za advokate.

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Као прво, никад не бих свом партнеру прећутала тако нешто ... морао би да буде његов избор да ли ће или неће да прихвати то дете ако би желео да буде са мном, друго, да сазнам да мој отац није отац ... вероватно бих била збуњена и затечена зашто је то моја мама крила, али опет, ако ме је тај човек одгајио као своје дете што онда и даље не би био мој отац?

Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Da... ali ako bi se pojavio tvoj pravi otac i uz plac rekao ''miha'' (dete moje), kako bi tada reagovala?Da li bi rekla, ne!To nije istina! ubicu se! ti nisi moj otac! Ili bi se jednostavno nasla u zagrljaju tvog novog oca po krvi.

Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da... ali ako bi se pojavio tvoj pravi otac i uz plac rekao ''miha'' (dete moje), kako bi tada reagovala?Da li bi rekla, ne!To nije istina! ubicu se! ti nisi moj otac! Ili bi se jednostavno nasla u zagrljaju tvog novog oca po krvi.
    Hm, jeste nezavidna situacija. Prvo bih se potrudila da ga upoznam kao coveka...Genetike radi...A onda bih odlucila o tome da li da ga prihavtim ili odbacim.

Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

A sta bi bilo sa ocem koji si vjerovala do prije da ti je otac??

Učlanjen
    11.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A sta bi bilo sa ocem koji si vjerovala do prije da ti je otac??
    Ostao bi to sto je bio godinama unazad...Zar bih mogla, pored bola koji verujem da bi osetio saznjanjem da mi otac nije, jos i ja da mu nanesem isti odbacivanjem? Ne, mislim da bih ga priblizila jos vise sebi...

Fizicar nije na forumu
    se mnogo promenila od kada je poslednji put bila ovde. :S
    Primećen član Fizicar (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Meni ovo lici na latino-americke serije.

Primećen član the shezika (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fizicar
    Meni ovo lici na latino-americke serije.

@Fizicar Odakle ti ta ideja?

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Ti si bese onaj sto odobrava incest, sto ga juri baba od 57 godina itd, pa sad su dosla na red i deca.... CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
    Samo jedan pogled,samo jedan jedini njegov pogled bio je dovoljan za moju srecu...nedostaje.. zauvek ce mi nedostajati...19.09.2014 :(

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zena s greskom
    Ti si bese onaj sto odobrava incest, sto ga juri baba od 57 godina itd, pa sad su dosla na red i deca....
    .......e, zaboravila si da hoće da ugradi i silikone u usne.......ili kako je rekao "silikoni na usta"..........

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Uh... Zavisi. Ne dao Bog nikome.

Znam za pricu o coveku koji je imao cetvoro dece. Dvoje iz prvog, dvoje iz drugog braka.
    Buduci da je bio taksista vozio je jednu trudnicu do porodilista, pa je kao kavaljer dao svoju licnu kartu jer je zena krenula bez papira. Kasnije ga je ta zena optuzila da je on otac njenog deteta, dosli su na sud, a onda je utvrdjeno da covek ne moze da ima dece i da nikada nije ni mogao da ih ima.
    Prestao je da placa alimentaciju prvoj zeni, a sa drugom je nastavio da zivi i decu prihvatio kao svoju.

Ja zaista ne znam kako bih se ponasao na njegovom mestu.
    Hajdemo u planine...

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio moonja
    .......e, zaboravila si da hoće da ugradi i silikone u usne.......ili kako je rekao "silikoni na usta"..........
    Ah da....ma biser do bisera.... i zato ode ova tema...
    Samo jedan pogled,samo jedan jedini njegov pogled bio je dovoljan za moju srecu...nedostaje.. zauvek ce mi nedostajati...19.09.2014 :(

Slične teme

1. Vase pesme, vasi textovi, vase kompozicije...
    Autor RaperrSopot u forumu Moje muzičko stvaralaštvo
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 01.03.2017., 12:06
  2. Kako bi bilo vase umjetnicko ime ili ime vase grupe?
    Autor sarabubasara u forumu Muzika
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 24.12.2009., 00:50
  3. Kako vase dijete postaje dobro?
    Autor shugnara u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 26.04.2008., 05:28
  4. vase ime
    Autor palac kriminalac u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.12.2006., 12:23

Pravila za slanje poruka