Zlocin u SAD pocinio musliman imigrant iz Bosne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Policija u Solt Lejk Sitiju identifikovala je mladica koji je u trznom centru ubio 5 ljudi kao Sulejmana Talovica imigranta iz Bosne.
Sulejman je u ponedeljak uvece u prepunom trznom centru nasumice otvorio vatru i ubio petoro ljudi.

Eto im njihovi balkanski saveznici.Siptari im deci prodaju drogu a muslimani ih ubijaju po trznim centrima.
 
Ne mogu shvatiti ovoliki sovinizam i mrznju prema muslimanima.Zar je bitno odakle je ubica i zlocinac?? Mislite li da je jedan takv dogadjaj rijetkost u USA?? Takav zlocin je mogao pociniti bilo kakav manijak bezb obzira na vjeru ili nacionalnu pripadnost ili porijeklo.Takva retorika na koju nailazim na ovome forumu, na svu srecu vise ne pali kod Amerikanaca
 
Koje god nacije i vere da je bio taj ludak, pojedini naši forumaši bi našli neku dobru priču
Albanca, Bošnjak, -ko ih hebe, kad su Ameri sa njima dobri, evo im
Iranac, Iračan, Korejanac, Vijetnamac-što ih diraju i maltretiraju
Srbin-junačina, pokazao kako treba sa Amerima i kako se brani Kosovo
i tako dalje i tako bliže.
Ono što je suština da je to bio jedan bolesnik, psihopata koji je mogao isto tako upasti u neki srpski klub ili pravoslavni hram i onda bi bio ludak, ovako nije
JADNO!
 
Petero ljudi u Salt Lake Cityju ubio 18-godišnji Bosanac



Osamnaestogodišnji Sulejman Talović iz Bosne i Hercegovine ubio je petero ljudi u trgovačkom centru u Salt Lake Cityju, da bi na kraju i sam stradao od policijskog metka.



SALT LAKE CITY - Osamnaestogodišnji Sulejman Talović iz Bosne i Hercegovine ubio je petero ljudi u trgovačkom centru u Salt Lake Cityju, da bi na kraju i sam stradao od policijskog metka.

Još uvijek nije poznato što je 18-godišnjeg mladića natjeralo na ovakav čin, no prema izjavama policije, Talović je htio ubiti "veliki broj ljudi" i vjerojatno bi ih ubio puno više da nije bilo policajca izvan dužnosti koji se suočio s njim u ponedjeljak navečer, kazao je šef policije Chris Burbank, objasnivši kako je policijski službenik Ken Hammond iz Ogdena čuo pucnjavu.

Došavši na mjesto zločina, stjerao je Talovića u kut upotrijebivši vatreno oružje te ga na taj način zadržao dok nisu stigli ostali policajci. Iz policije kažu kako isprva nije bilo jasno čiji je metak ubio 18-godišnjaka, koji je u ruksaku imao veliku količinu streljiva, među njima pušku i pištolj.

Talovićeva ujna Ajka Onerović kazala je kako obitelj doista ne zna zašto se njezin nećak odlučio na takav potez, objasnivši kako se obitelj preselila iz Bosne i Hercegovine u Utah.



"Bio je tako dobar mladić. Ne znam što se dogodilo.", kazala je za lokalnu televizijsku postaju KSL Onerović.

Talović se u trgovačkom centru Trolley Square pojavio u ponedjeljak navečer pucavši najprije u dvoje ljudi koji su na mjestu ostali mrtvi. Petero ljudi nešto je kasnije od Talovićeve ruke ranjeno u poklon galeriji, koja je, kako kaže njezin vlasnik, bila prepuna ljudi koji su kupovali poklone za Valentinovo. Četvero ranjenih ljudi hospitalizirani su i svi su u kritičnom stanju.

Talović je u svom ubilačkom pohodu usmrtio 52-godišnjeg Jeffreya Walkera, 29-godišnju Vanessu Quinn, 15-godišnju Kirsten Hinkley, 29-godišnju Teresu Ellis i 24-godišnjeg Brada Frantza.
 
David Coverdale:
Ne mogu shvatiti ovoliki sovinizam i mrznju prema muslimanima.Zar je bitno odakle je ubica i zlocinac?? Mislite li da je jedan takv dogadjaj rijetkost u USA?? Takav zlocin je mogao pociniti bilo kakav manijak bezb obzira na vjeru ili nacionalnu pripadnost ili porijeklo.Takva retorika na koju nailazim na ovome forumu, na svu srecu vise ne pali kod Amerikanaca


nije tacno . ovakve zlocine cinite samo vi muslimani. Mora da je ovaj Sulejman bio vrbovan od neke islamisticke sekte da izvrsi ovaj teroristicki cin.

Pre neki dan sam takodje procitao na sajtu hrvatskog lista Vjesnik da su Bosnjaci ucestvovali logisticki u pripremi 11 septemra i rusenja Kula Bliznakinja.

Islam je religija zla koja propagira unistenje svih onih koji nisu muslimani i normalno je da takva nazadna religija ostavlja posledice i pomracuje um pojedinih ljudi.
 
JerryRopero:
nije tacno . ovakve zlocine cinite samo vi muslimani. Mora da je ovaj Sulejman bio vrbovan od neke islamisticke sekte da izvrsi ovaj teroristicki cin.

Pre neki dan sam takodje procitao na sajtu hrvatskog lista Vjesnik da su Bosnjaci ucestvovali logisticki u pripremi 11 septemra i rusenja Kula Bliznakinja.

Islam je religija zla koja propagira unistenje svih onih koji nisu muslimani i normalno je da takva nazadna religija ostavlja posledice i pomracuje um pojedinih ljudi.

Ma nemoj, "Bosnjaci su opsjedali Sarajevo, cetiri godine, Bosnjaci pobili neduzne ljude u Srebrenici, Bosnjaci bacili granatu na Markale" itd. Ma daj covjece osvjesti se pun si mrznje.
 
Zao mi je ljudi koji su nastradali, jer vecinu amerikanaca koje poznajem su dobri ljudi koji nemaju nikakvog uticaja na vlast u svojoj zemlji, a to sta radi njihova vlast i sto se njihova spoljna politika zalaze za porobljavanje sveta nema nikakve veze sa obicnim narodom. Taj narod zaglupljuju i ispiru im mozak od malih nogu ne uceci ih u skoli nista van granica amerike, tako da vecina njih nezna ni gde je Evropa ili Azija na svetskoj mapi a kamoli ko su tamo neki srbi, iracani, iranci itd. CNN, FOX i svi mediji se trude da takvi ostanu celog zivota, i moze se reci da su oni kao zarobljena nacija na ovoj planeti, kako umno tako danas i fizicki jer samo 20% njih poseduje pasos i putovalo je van granica US, a i tih 20% sve manje sme da se deklarise kao amerikanac u svetu.

Sto se tice ovog manijaka islamiste, mislim da nije bio mentalno bolestan jer to niko ne spominje, nije mu 30/40 pa da pomislim da je prosao ratiste i poludio, prema tome to je jedno islamisticko djubre koje je zavrsilo kako je i trebalo.
 
David Coverdale:
Ma nemoj, "Bosnjaci su opsjedali Sarajevo, cetiri godine, Bosnjaci pobili neduzne ljude u Srebrenici, Bosnjaci bacili granatu na Markale" itd. Ma daj covjece osvjesti se pun si mrznje.

Pa muslimani ( Bosnjaci ne postoje) su i bacili granatu na Markale,Sarajevo su opsedali Srbi a muslimani su nacinili najstrasniji pogrom nad Srbima u tom Sarajevu.
 
David Coverdale:
Ma nemoj, "Bosnjaci su opsjedali Sarajevo, cetiri godine, Bosnjaci pobili neduzne ljude u Srebrenici, Bosnjaci bacili granatu na Markale" itd. Ma daj covjece osvjesti se pun si mrznje.

bosnjaci su opsedali 4 godine delove sarajeva nastanjene srpskom vecinom. bosnjaci su granatirali 4 godine , snajperisali po grbavici, ilidzi i drugim vecinski srpskim delovima grada. bosnjaci su proterali 200.000 Srba iz Sarajeva. bosnjaci su od 1992. do 1995. godine pobili 3.000 Srba u okolini Srebrenice i spalili 156 srpskih sela. Zato ih je i stigla srpska osveta.
 
David Coverdale:
Ma nemoj, "Bosnjaci su opsjedali Sarajevo, cetiri godine, Bosnjaci pobili neduzne ljude u Srebrenici, Bosnjaci bacili granatu na Markale" itd. Ma daj covjece osvjesti se pun si mrznje.
Prvo pocni od sebe samoga, jer si veoma nacionalistican prema srbima. Kada budes sebe doveo u red onda mozemo da pricamo i diskutujemo ko je koga!! Izgleda da si bosanski rat prespavao pa lupas gluposti za srbe!!
 
David Coverdale:
Ma nemoj, "Bosnjaci su opsjedali Sarajevo, cetiri godine, Bosnjaci pobili neduzne ljude u Srebrenici, Bosnjaci bacili granatu na Markale" itd. Ma daj covjece osvjesti se pun si mrznje.

Pa sve si u pravu osim toga za Sarajevo. Ja realno govoreci cu da priznam da su srbi opsedali Sarajevo cetiri godine, ali s'obzirom da je bio rat tu nista nije cudno, i Staljingrad je u ratu bio opsednut kao i svi gradovi koji su se nalazili u centru ratnih zbivanja.

Srbi su pobili vojno sposobne muskarce tj. vojnike u Srebrenici, i ceo svet je video da su zene, deca i starci deportovani autobusima za Tuzlu i druge gradove pod muslimanskom kontrolom. Da li je ispravno ubiti ratne zarobljenike? to je vec drugo pitanje na koje bi licno odgovorio sa NE, ali u slucaju da je vecina tih ratnih zarobljenika ucestvovala u napadima i pokoljima srpskog CIVILNOG (zena, dece i staraca) stanovnista u okolini Srebrenice, mogu da kazem da ih je kazna stigla.

Markale ? Ej decko, ajde nemoj da glumis budalu, EU i UN sa francuskim i nemackim ekspertima su dokazali da je granata doletela sa MUSLIMANSKIH polozaja i pala na Markale, tako da bi izazvala gnev medija na srbe, sto je i vodilo uvodjenju sankcija protiv SRJ.


Sto se tice ovog mladog divljaka i bosanskog islamiste, gore sam rekao sta sam imao.
 
Nacionaldemokrata:
Pa sve si u pravu osim toga za Sarajevo. Ja realno govoreci cu da priznam da su srbi opsedali Sarajevo cetiri godine, ali s'obzirom da je bio rat tu nista nije cudno, i Staljingrad je u ratu bio opsednut kao i svi gradovi koji su se nalazili u centru ratnih zbivanja.

Srbi su pobili vojno sposobne muskarce tj. vojnike u Srebrenici, i ceo svet je video da su zene, deca i starci deportovani autobusima za Tuzlu i druge gradove pod muslimanskom kontrolom. Da li je ispravno ubiti ratne zarobljenike? to je vec drugo pitanje na koje bi licno odgovorio sa NE, ali u slucaju da je vecina tih ratnih zarobljenika ucestvovala u napadima i pokoljima srpskog CIVILNOG (zena, dece i staraca) stanovnista u okolini Srebrenice, mogu da kazem da ih je kazna stigla.

Markale ? Ej decko, ajde nemoj da glumis budalu, EU i UN sa francuskim i nemackim ekspertima su dokazali da je granata doletela sa MUSLIMANSKIH polozaja i pala na Markale, tako da bi izazvala gnev medija na srbe, sto je i vodilo uvodjenju sankcija protiv SRJ.


Sto se tice ovog mladog divljaka i bosanskog islamiste, gore sam rekao sta sam imao.
Njemu to nemozes dokazati jer je nacionalisticki opsednut time da srbe treba ubiti i da to nista nije lose nasuprot tome ako neko ubije amerikanca koje je olicenje zla onda je taj nacionalista i krvolok a amerikanci su predobre osobe i olicenje raja!! Kakve to gluposti moze pasti ovom mladom nacionalisti pa jos i pljuje po srbima a doso na srpski forum da se junaci!! Zalosno od administratora sto ga neizbace sa foruma gde se likuje nad ubistvima srba!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top