Privatizacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Sta mislite o privatizaciji nacionalne stedionice?









Za mene je to kao ono, kupio sam naciju... Nacija na prodaju! Ajde svi smo na prodaju! Kupite sve sto imamo! Zar im vise nista Srpsko sveto nije?
 
Mali_Oglasi:
Sta mislite o privatizaciji nacionalne stedionice?


Za mene je to kao ono, kupio sam naciju... Nacija na prodaju! Ajde svi smo na prodaju! Kupite sve sto imamo! Zar im vise nista Srpsko sveto nije?

Ako Srbi budu imali sreće, možda će tek tada i postati nacionalna....sve zavisi ko će je kupiti...
 
Dell Boy rekli su oni koji su je stvorili... Moje misljenje je da su zloupotrebili ime Nacija... I da za to treba neko odgovarati... Ako je nacionalno ne moze biti privatno, u tome je cela ova prica..
Zamisli da neko dodje i kaze kupio sam jednu Srpsku naciju! Sada posedujem srbiju i mogu kako hocu...
 
Mali_Oglasi:
Dell Boy rekli su oni koji su je stvorili... Moje misljenje je da su zloupotrebili ime Nacija... I da za to treba neko odgovarati... Ako je nacionalno ne moze biti privatno, u tome je cela ova prica..
Zamisli da neko dodje i kaze kupio sam jednu Srpsku naciju! Sada posedujem srbiju i mogu kako hocu...
Ona nikad nije ni bila nacionalna, u tom smislu u kojem si ti to shvatio.
 
Molim te ... Samo jedna sugestija i korekcija u vezi tvoje teme...
Ne kaze se PRIVATIZACIJA nego u konkretnom slucaju PRIHVATIZACIJA.
Tako da greshku ispravish, da se lingvisti nebi ljutili
 
Ја не приВатам сугестију. Јер то о чему причате није приватизација него пљачка. Мафијаш Динкић ће за ту пљачку, кад тад да иде иза решетака. Она госпоја за корупцију га је снимила - има доказе, папире - само чека да овај прво оде у аут ко Вук. А онда ...
 
Mali_Oglasi:
Sta mislite o privatizaciji nacionalne stedionice?









Za mene je to kao ono, kupio sam naciju... Nacija na prodaju! Ajde svi smo na prodaju! Kupite sve sto imamo! Zar im vise nista Srpsko sveto nije?

Imamo tešku gramatiku.
Recimo "srpska pravoslavna crkva" je takodje teško logičko igranje rečima, gramatički ispravno doduše.

I "Grčka nacionalna štedionica" - nije nacionalna.

Sad jedino treba videti zašto narod ne može da ulazi u "Narodnu banku Srbije" ako je narodna?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top