COCA - COLA U IRANU

adem_ks:
ajde kada je toliko "kritikujete", koje je gazirano pice bolje od CC ipak, nazalost ili na srecu nijedno...coca colla je to
kisela voda :)
ja koka kolu uopste ne volim i popijem je nekad kada imam problema sa stomakom,posle nekog teskog rucka ili tako nesto :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Obersturmfuehrer:
mislim za glavobolju :)
ali lekovi se ne piju kao osvezavajuca ****, redovno i svakodnevno :)
nisma pristalica onih teorija kako kokakola sadrzi krv, kako se u njoj topi meso i slicno, ali to je pice koje je po svakom osnovu sranje....a cak ne moze ni da utoli zedj, kao nijedno drugo gazirano osim stare dobre kisele :)


Чек да и ја пробам...

Osvežavajuća pića
Освежавајућа пића
Osvezavajuca ****

:lol:
 
JABUCHILO:
pa 90% cini marzha... cak i do 95%, kako gde.
a glavna stavka u proizvodnoj ceni je... lejbl, etiketa. otprilike 70% cene proizvoda. zatim flasa i prateci materijali za pos - oko 20-25%... na kraju transport i ostalo. sto daje cenu samog napitka kokakole od oko o.5% iz ukupne sume potrebne da se ista prizvede i dostavi.


90%-95% - marža, Ok
+
70% - etiketa tj merka, Ok
+
20-25% - boca i pakovanje, Ok
=
SUMMA:
180%-190% NIJE OK!
:confused:
 
coke je nastala tako shto su trazhili lek za migrenu... do picja je doshlo sluchajno.... jer lek nije imao nikakvo dejstvo... jedino shto sadrzhi kofein.... inache koncentrat ko koncentrat... nije zdrav....
e kad sam bila u indiji ladno sam upoznala ljude koji nikad nisu chuli za coke.... a kad su probali doslovno su je ispljunuli.... kazhu da je otrov.... :D
 
mada jedan od tih me je pitao dal sam doshla biciklom iz amrike.. te ne znam kolko su merodavni..... al nemaju pacove ni misheve.... te kapiram da znaju s otrovima.... ako ove ne jedu.....
znam da su mami kao maloj ubili qche i pojeli ga....
 
a koji je tajni sastojak 7X ....ja baš volim coca-colu..... sva gaz. pića su surogati i odvratne zamene..a razlika izm. cc iz različitih zemalja je voda i koliko šećera roknu........
nego, kad će taj rat...da naprave još jedan glupi film tipa jearhead
 

Back
Top