Имају ли Срби право на покрет за определење?

Треба ли покренути грађанске протесте широм Србије зб

  • Апсолутно!

  • Никако!

  • Можда али паметно.

  • Баш ме брига за КиМ.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Покрет за определење Срба са КиМ( ако постоји,ако не треба га хитно основати)
мора да наговести као покрет који окупља Српски народ са КиМ да се не слаже са тежњама сецесиониста са КиМ албанске народности да оцепи 15% територије Србије,у том смислу и питање после шетњи 100 дана и лупања у лонце и шерпе и пиштаљки хоће ли нас ти наши тзв.демократи или било ко од тзв.народњака позвати на грађанске протесте па да по први пут од 90 године јавно изразимо свој протест против белосветских разбојника из досељеничко криминалних нарко освајача,
па то је корисније него протествовати зарад тога да Вук узме бгд а ђики место градоначелника или сви остали после њих лову и фотеље,или није?
 
Pa šta?:
Покрет за определење Срба са КиМ( ако постоји,ако не треба га хитно основати)
мора да наговести као покрет који окупља Српски народ са КиМ да се не слаже са тежњама сецесиониста са КиМ албанске народности да оцепи 15% територије Србије,у том смислу и питање после шетњи 100 дана и лупања у лонце и шерпе и пиштаљки хоће ли нас ти наши тзв.демократи или било ко од тзв.народњака позвати на грађанске протесте па да по први пут од 90 године јавно изразимо свој протест против белосветских разбојника из досељеничко криминалних нарко освајача,
па то је корисније него протествовати зарад тога да Вук узме бгд а ђики место градоначелника или сви остали после њих лову и фотеље,или није?
jbt,ovaj kao Krstan Dj.Kovjenich...dosmanlijski narko adzovani i boris tadic - francetic...
 
sinmbad:
....pišem u svoje ime ,daleko im lepa kuća.... :evil:
...a što se tiče bolnica,ne dao Bog da dospeš u njihove ruke.....
LIČNO ISKUSTVO:
Stomatolog Ljatifi je odmah utvrdio gde je gangrena iako je bol bio u drugom, delu vilice. Stomatolog iz kasarne, Dragan čini mi se, zamalo da mi izvadi zdrav zub.

A u BG-u nije kao recimo u Novom Pazaru gde se pacijenti primaju prema nacionalnosti.
(proveriti kartone "lekara")
 
Pa šta?:
Покрет за определење Срба са КиМ( ако постоји,ако не треба га хитно основати)
мора да наговести као покрет који окупља Српски народ са КиМ да се не слаже са тежњама сецесиониста са КиМ албанске народности да оцепи 15% територије Србије,у том смислу и питање после шетњи 100 дана и лупања у лонце и шерпе и пиштаљки хоће ли нас ти наши тзв.демократи или било ко од тзв.народњака позвати на грађанске протесте па да по први пут од 90 године јавно изразимо свој протест против белосветских разбојника из досељеничко криминалних нарко освајача,
па то је корисније него протествовати зарад тога да Вук узме бгд а ђики место градоначелника или сви остали после њих лову и фотеље,или није?

Фебруара.27, ове године , имамо протест испред највеће агресорске амбасаде у 9 оо часова........Па шта?
 
No dobro, recimo, Kosovo vrate u Srbiju, i šta onda?
Ko i kako će tamo održavati red i mir?
Zar će srpski policajci i vojska održavati red i ginuti kao Ameri već dve godine u Iraku?
I još bolje, kakav je stav nekih u svetu, još će Srbi biti krivi jer ginu na Kosovu.....

Dajte ljudi, uozbiljimo se, PRVO DEMOKRATIZACIJA TE STOKE NE-SRPSKE, ONDA može pregovori...
 
Iron Lord:
LIČNO ISKUSTVO:
Stomatolog Ljatifi je odmah utvrdio gde je gangrena iako je bol bio u drugom, delu vilice. Stomatolog iz kasarne, Dragan čini mi se, zamalo da mi izvadi zdrav zub.

A u BG-u nije kao recimo u Novom Pazaru gde se pacijenti primaju prema nacionalnosti.
(proveriti kartone "lekara")
A otkud si siguran da je Siptar mozda je bio Goranac.
Goranci su sem Srba i Cigana jedini lojalan narod na Kosovu R.Srbiji,koji su takodje ugnjetavani od strane Siptara.
 

Back
Top