Molim vas za savet pri kupovini duseka

tvrdoca bih rekla po ukusu ali nikako nikako nikako federe
ja imam od latexa i super je,posebno ako pripremas neke vratolomije na njemu :wink:
o cenama nemam pojma,900e koje je neko spominjao mi se cine preteranim,za te pare mozes da kupis celu sobu i da ti ostane para
ovaj latex je kostao oko 400-500e ali u fr
 
Ју бизнис центар. Приватник ради по канадској лиценци са оригиналним материјалима. Нема федера и сличних идиотарија. Цена душека величине 180*200 је око 1.200 евра. Не треба ти ни мачка ни куче ни партнер или партнерка. Само легнеш и не пробудиш се. Мислим пробудиш се :) али ти се не устаје :)
 
Dušek je mnogo bitna stavka za zdravlje čoveka, i više nego što će ovde biti jasno ljudima ili kanibalima.....
Zato ni 900e nije velika cena....
Tvrdji su po pravilu zdraviji , jer pored ostalog podstiču spontano okretanje bez naglih pokreta i osećaja padanja.A to je značajno za rastresanje zglobova, pršljenova i mišića.

San nije jedino zbog čega se leži na dušeku i spava.....

Medjutim imao sam privilegiju da spavam na pravom francuskom krevetu , pravljenom za visoku elitu, koji verovatno košta više desetina hiljada evra i moram vam reći da je to kombinacija reči "utoneš ni previše ni premalo, dušek te obgrli ali te ne zgrbavi" . Nisam imao mnogo vremena da izučim , ali ono malo je dalo rezultat potpune anestezije, tj. kako legneš tako se probudiš i čini ti se da je prošlo bukvalno sekund , a osećaš se odmorno.
 

Back
Top