KAKVE SU SKORPIJE U KREVETU?

  • Začetnik teme Minnie M.
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Minnie M.:
Imam decka skorpiju i zanima me kakve su skorpije u krevetu?
pazi sad...to je retoricko pitanje...:)
mislim da bih sebe mogao definisati kao vrlo strastvenog (dupla skorpija),a mislim da ce se i svaka devojka koja je bila samnom sloziti sa tim...pazljiv,pre svega,i ne misli samo na sebe u toku odnosa...ipak,kad neko spomene rec "skorpija",svi odmah pomisle na ubod...pitam se zasto...hehehe
 
Skorpije nisu romanticne i nezne? To je najveca glupost.Toliko strasti i zelje zar moze imati neko grub i povrsan.Skorpije su cudo. Imam decka skorpiju i veruj znam...Kad se dokacimo, mmmmmmmmmmm. Zavidite nam
 
skorpijica mala:
Skorpije nisu romanticne i nezne? To je najveca glupost.Toliko strasti i zelje zar moze imati neko grub i povrsan.Skorpije su cudo. Imam decka skorpiju i veruj znam...Kad se dokacimo, mmmmmmmmmmm. Zavidite nam

haha, tacno je toliko strasti i zelje, kakve to ima veze sa romantikom???

ma ja obozavam skorpije naj, ali istina je istina :roll:
 
skorpije su definitivno nastrstveniji i najperverzniji znak.nikad im nije dosta i uvek im se sve vrti oko sexa.to narvno neznaci da nisu romanticni i pazljivi.a sto se mene tice to mi onda i nije toliko bitno jer ja sam ovan,i super mi je sa mojom muskom skorpijom.nikad bolje...
 
Vi pretjerujete sa seksom i u seksu. Vi ste osoba sa veoma jakim seksualnim mogućnostima. Malo koji drugi znak može po tome da se poredi sa Vama. Cijela Vaša pojava je namagnetisana seksom, ali ste Vi u stanju da vršite kontrolu nad sobom što još više privlači suprotan pol. Vaša želja za uživanjem u seksu je veoma snažna. Zbog nje ste u stanju da dostignete neslućene visine, ali i da potonete u bezdan. Vi seks shvatate izuzetno ozbiljno (kao uostalom i sve druge stvari) i zato niste zainteresovani za jednokratni seks i prolazne veze. Vama treba jaka veza da bi ste mogli u potpunosti da utolite svu svoju ogromnu strast. Redovan seks je obavezan. Vi tokom seksualnog čina kontrolišete situaciju u potpunosti. Ono što se dešava u krevetu ne dešava se samo na fizičkom, već i na mentalnom planu. Od svih znakova Vi seks najintenzivnije doživljavate kao mentalnu i emotivnu aktivnost. Veoma ste seksualno izdržljivi i u stanju ste da potpuno fizički i psihički iscrpite partnera. Često na njemu ostavljate vidljive znakove svoje neobuzdane strasti.
Škorpije često uživaju u sadomazohističkom seksu. To ne rade svjesno, već se toliko zanesu u seksualnoj igri da višak svoje energije jednostavno nijesu u stanju da kontrolišu. Iako u osnovi nijeste perverzni, Vama se lako dešava da obrišete granicu između normalnog seksa i perverzije. Neko bi mogao, poslije svega rečenog, da zaključi da Vi lako krećete u akciju kako bi ste zadovoljili svoje seksualne apetite. Međutim, to nije tačno, naprotiv, Vi se ne odlučujete za brz početak akcije. Polagano krećete, ali kad se odlučite nije Vas moguće zaustaviti i teško Vas je zadovoljiti. Ukoliko Vas partner ne zadovolji u seksu, nećete ga dugo opravdavati, jer za Vas je seks nešto više nego za druge znakove.
 
MInhauzen:
Minnie M.:
Imam decka skorpiju i zanima me kakve su skorpije u krevetu?
pazi sad...to je retoricko pitanje...:)
mislim da bih sebe mogao definisati kao vrlo strastvenog (dupla skorpija),a mislim da ce se i svaka devojka koja je bila samnom sloziti sa tim...pazljiv,pre svega,i ne misli samo na sebe u toku odnosa...ipak,kad neko spomene rec "skorpija",svi odmah pomisle na ubod...pitam se zasto...hehehe


E kako znas da li si dupla skorpija ili ne?Aj molim te reci mi ceo zivot to pokusavam da saznam ali mi bas ne polazi za rukom! :wink:
 
Pa devojko draga...necu da filozofiram i sa svakakvih stavova i naucnih prilaza i gledista objasnjavam fenomen poznat pod "Skorpija" Malo delikatno pitanje.... ipak sad ide ono cuveno -ALI iz mog dosadasnjeg iskustva koje je izuzetno saroliko, na Top listi prvo mesto dele dve i jedine skorpije u mom zivotu. Samo njima se mogu pohvaliti,vaze za moj uspesni deo sexualnog zivota,i zaista se ponosim njima...
Eee sad dali je u pitanju taj el famoso znak ili su se jednostavno nase varnice u pravom trenutku sudarile....ne zna se....
P.S. a da,samo da apomenem da su obojica duple skorpije!
Pozdrav!!! :D
 
Extreme_Girl:
MInhauzen:
Minnie M.:
Imam decka skorpiju i zanima me kakve su skorpije u krevetu?
pazi sad...to je retoricko pitanje...:)
mislim da bih sebe mogao definisati kao vrlo strastvenog (dupla skorpija),a mislim da ce se i svaka devojka koja je bila samnom sloziti sa tim...pazljiv,pre svega,i ne misli samo na sebe u toku odnosa...ipak,kad neko spomene rec "skorpija",svi odmah pomisle na ubod...pitam se zasto...hehehe


E kako znas da li si dupla skorpija ili ne?Aj molim te reci mi ceo zivot to pokusavam da saznam ali mi bas ne polazi za rukom! :wink:

pa to zavisi od vremena,tj. u koliko si sati rodjena.ne znam tacno koja je granica za skorpiju,ali znam da mi je devojka racunala da sam dupla skorpija.eto,pa se raspitaj jos negde za detalje
 
MInhauzen:
Minnie M.:
Imam decka skorpiju i zanima me kakve su skorpije u krevetu?
pazi sad...to je retoricko pitanje...:)
mislim da bih sebe mogao definisati kao vrlo strastvenog (dupla skorpija),a mislim da ce se i svaka devojka koja je bila samnom sloziti sa tim...pazljiv,pre svega,i ne misli samo na sebe u toku odnosa...ipak,kad neko spomene rec "skorpija",svi odmah pomisle na ubod...pitam se zasto...hehehe
Ha!Imala sam decka koji je isto dupla skorpija i mogu da kazem da uopste nije ni strastven ni pazljiv i da samo na sebe misli!Uopste mi se ne svidja kakav je u krevetu!Pravi je "pozer"...Njegova deviza u sexu je "isprobati sto vise poza" :roll: Bez uvrede,to je samo moje iskustvo sa duplom skorpijom :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top