rano za SEX???

  • Začetnik teme too young???
  • Datum pokretanja
Sve zavisi koliko si ti zrela kao osoba,koliko to zelis licno ti a da to nije uticaj okoline,decka...
Vazno je da preispitas sebe.Moje prvo iskustvo je bilo sa 19,5 godina,sa osobom koja je bila moja prva velika ljubav.Naravno zelela sam to i nikad se nisam pokajala.
Sa druge strane ako razmisljas da udjes u sexualne odnose,povedi racuna o kontracepciji.Ko se cuva i bog ga cuva.
 
too young???:
Da li mislite da je rano za sex sa 16 god.???
Sa koliko ste vi izgubili nevinost i kakvo je bilo prvo iskustvo??? :P
Mislim da jeste.Izgubila sam nevinost sa 19 godina,bilo je predivno i nezaboravno.Najlepse od svega toga je,sto se nasa veza ozvanicila brakom pre 9 godina, i nadam se, da cemo ostariti zajedno.
 
Pa i nije bas toliko individualno.
Izvinjavam se na komentaru ali zena da bi uspela da dozivi orgazam mora da bude potpuno opustena ,da zaista zeli odnose.Pitanje je da li sa 16 godina neko moze da oseti toliku strast a da pri tome ne bude stegnut zbog straha od trudnoce,sta ako roditelji saznaju...sve to utice na psihu mlade zene.U razgovoru sa mnogo zena koje su ranije stupile u odnose sam sam potvrdila sebi tu teoriju,jer tek sad sa nekim godinama iza sebe,seksualnim partnerima su priznale i sebi i meni da su recimo previ orgazam dozivele tek sa 20 i nekom godinom,da su zapravo tad shvatile sta je pravo uzivanje u sexu,naravno uz komentar da im nije zao sto su ranije stupile u sexualne odnose ali da realno su dugo vremena mislile da nesto nije u redu sa njima.
Sto nas opet vraca na tvrdnju da je ipak potrebna neka psihicka zrelost.
Nije lose uzivati malo i onoj slatkoj strpnji zbog poljupca ili stavljanja ruke prvi put ispod dzempera...ne mora se zuriti odmah u krevet.To nece nigde pobeci.
Pozdrav svima!
 
Mislim da je to od osobe do osobe......potrebna je i fizicka i psihicka zrelost,ali 16 godina...sve zavisi od tebe,i starosna granica stalno opada!!
U svakom slucaju nemoj da radis nista protiv svoje volje,tj tek kad budes sigurna da to zelis,da si spremna na to,uradi to!
 
Ja sada imam 22 godine a nevinost sam izgubila sa 16...i mogu ti reci samo jedno "RANO JE" ...Ne zelim da ti se dogodi sto i meni da ti se sex u 22 smuci...Sve sam probala i sada se osecam kao baba..Nisam bila psihicki spremna, i sada snosim posledice...Znam da to moze da ostavi traume kasnije pa ti zato savetujem da pricekas bar jos 2-3 godine...nista neces propustiti jos si mlada..
 
Kakav sex :shock: u tvojim godinama!
Nekad se sa 16 nije znalo sta je sex, a sad se klinke...Nista licno, duso, stvarno ti je bolje da sacekas...
Devojka ti je iz iskustva napisala, nije sala...(ovo gore iznad :wink: )
 
I ja imam 16 godina,imam decka s kojim bih jako zelela da to uradim,ali mislim da je prerano.Nase vreme tek dolazi.Necu da ti popujem ili ne znam ni ja sta vec,ali ako te voli-sacekace.Sto si duze nevina,njemu si vrednija!
 
too young???:
Da li mislite da je rano za sex sa 16 god.???
Sa koliko ste vi izgubili nevinost i kakvo je bilo prvo iskustvo??? :P
Neki su rekli da je prerano ... neki da je kasno ... ja kao musko necu da komentarisem... Ali cu da spomenem jedno neposredno iskustvo.

Jedna devojka sa kojom sam bio je odradila posao sa 13 ... i nije se kajala ... cak sto vise
 
Ana BG:
I ja imam 16 godina,imam decka s kojim bih jako zelela da to uradim,ali mislim da je prerano.Nase vreme tek dolazi.Necu da ti popujem ili ne znam ni ja sta vec,ali ako te voli-sacekace.Sto si duze nevina,njemu si vrednija!
Ovo poslednje nije bas istina... i zasto cekati sa zadovoljstvom.
 
nesrecna:
Ja sada imam 22 godine a nevinost sam izgubila sa 16...i mogu ti reci samo jedno "RANO JE" ...Ne zelim da ti se dogodi sto i meni da ti se sex u 22 smuci...Sve sam probala i sada se osecam kao baba..Nisam bila psihicki spremna, i sada snosim posledice...Znam da to moze da ostavi traume kasnije pa ti zato savetujem da pricekas bar jos 2-3 godine...nista neces propustiti jos si mlada..

Problem nije u tebi. Problem je u prosecnom balkanskom muskarcu. Jedna devojka sa kojom sam bio je posao odradila (njene reci) sa 13... i nikad nista joj nije bilo dosadno, do duse nema sta nismo radili :)

P.S. Savetujem ti malo S/M-a :)
 

Back
Top