rano za SEX???
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: rano za SEX???

too young???
    Guest

Podrazumevano rano za SEX???

Da li mislite da je rano za sex sa 16 god.???
    Sa koliko ste vi izgubili nevinost i kakvo je bilo prvo iskustvo???

Guest

Podrazumevano Re: rano za SEX???

Citat Original postavio too young???
    ja josh nisam a matora sam ko bajblija
    ja mislim da nije rano ako ti se sexa ali pazi na bolesti

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Sve zavisi koliko si ti zrela kao osoba,koliko to zelis licno ti a da to nije uticaj okoline,decka...
    Vazno je da preispitas sebe.Moje prvo iskustvo je bilo sa 19,5 godina,sa osobom koja je bila moja prva velika ljubav.Naravno zelela sam to i nikad se nisam pokajala.
    Sa druge strane ako razmisljas da udjes u sexualne odnose,povedi racuna o kontracepciji.Ko se cuva i bog ga cuva.

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sa 20god.-taman kad sam se osećala spremnom za to!Pa sa moje tačke gledišta 16god. je prerano,no svi smo jedinke za sebe...

Guest

Mislim da jeste.Izgubila sam nevinost sa 19 godina,bilo je predivno i nezaboravno.Najlepse od svega toga je,sto se nasa veza ozvanicila brakom pre 9 godina, i nadam se, da cemo ostariti zajedno.

Dido
    Guest

Podrazumevano da li je rano za sex

vidi ja sam sa 16 izgubila nevinost i nikad se nisam pokajala ali kada sam kasnije saznala sta je prava strast shvatila sam da je ipak bilo rano

LUBINKA
    Guest

Podrazumevano

MISLIM DA IAKO TI FIZICKI NIJE RANO IPAK SI JOS MLADA USPORI MALO AKO TE VOLI NECE NIGDE DA POBEGNE A AKO TI TO BAS HOCES O K

,,,,
    Guest

Podrazumevano

Da rano je,tvoj psihicki sistem nije spreman.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ,,,,
    Da rano je,tvoj psihicki sistem nije spreman.
    to je individualno :x

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Pa i nije bas toliko individualno.
    Izvinjavam se na komentaru ali zena da bi uspela da dozivi orgazam mora da bude potpuno opustena ,da zaista zeli odnose.Pitanje je da li sa 16 godina neko moze da oseti toliku strast a da pri tome ne bude stegnut zbog straha od trudnoce,sta ako roditelji saznaju...sve to utice na psihu mlade zene.U razgovoru sa mnogo zena koje su ranije stupile u odnose sam sam potvrdila sebi tu teoriju,jer tek sad sa nekim godinama iza sebe,seksualnim partnerima su priznale i sebi i meni da su recimo previ orgazam dozivele tek sa 20 i nekom godinom,da su zapravo tad shvatile sta je pravo uzivanje u sexu,naravno uz komentar da im nije zao sto su ranije stupile u sexualne odnose ali da realno su dugo vremena mislile da nesto nije u redu sa njima.
    Sto nas opet vraca na tvrdnju da je ipak potrebna neka psihicka zrelost.
    Nije lose uzivati malo i onoj slatkoj strpnji zbog poljupca ili stavljanja ruke prvi put ispod dzempera...ne mora se zuriti odmah u krevet.To nece nigde pobeci.
    Pozdrav svima!

Guest

Podrazumevano

ja i dalje ponavljam da je individualno i da se sex moze hteti i sa 16 godina a naravno postoji i hrljenje u seks da bi se 'ispao faca' pa sad proceni gde spadash

Guest

JA SAM SA 19 GODINA I TO SA PRAVOM OSOBOM U PRAVO VREME.SA 16 JE IPAK RANO :wink:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne znam Cini mi se da ni dan danas nisam 100% psihicki zrela, naravno da nisam
    Ali, TO se desilo 6 meseci posle mog 18 rodjendana Ipak-punoletna :wink:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I hvala nebesima, nijednom se nisam pokajala, veza je bila duga ...najduza do sada, bili su to dani srece,radosti, ljubavi...eh

Zainteresovan član emy_331 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Mislim da je to od osobe do osobe......potrebna je i fizicka i psihicka zrelost,ali 16 godina...sve zavisi od tebe,i starosna granica stalno opada!!
    U svakom slucaju nemoj da radis nista protiv svoje volje,tj tek kad budes sigurna da to zelis,da si spremna na to,uradi to!

nesrecna
    Guest

Podrazumevano

Ja sada imam 22 godine a nevinost sam izgubila sa 16...i mogu ti reci samo jedno "RANO JE" ...Ne zelim da ti se dogodi sto i meni da ti se sex u 22 smuci...Sve sam probala i sada se osecam kao baba..Nisam bila psihicki spremna, i sada snosim posledice...Znam da to moze da ostavi traume kasnije pa ti zato savetujem da pricekas bar jos 2-3 godine...nista neces propustiti jos si mlada..

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kakav sex :shock: u tvojim godinama!
    Nekad se sa 16 nije znalo sta je sex, a sad se klinke...Nista licno, duso, stvarno ti je bolje da sacekas...
    Devojka ti je iz iskustva napisala, nije sala...(ovo gore iznad :wink: )

Ana BG
    Guest

Podrazumevano

I ja imam 16 godina,imam decka s kojim bih jako zelela da to uradim,ali mislim da je prerano.Nase vreme tek dolazi.Necu da ti popujem ili ne znam ni ja sta vec,ali ako te voli-sacekace.Sto si duze nevina,njemu si vrednija!

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Neki su rekli da je prerano ... neki da je kasno ... ja kao musko necu da komentarisem... Ali cu da spomenem jedno neposredno iskustvo.

Jedna devojka sa kojom sam bio je odradila posao sa 13 ... i nije se kajala ... cak sto vise

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana BG
    I ja imam 16 godina,imam decka s kojim bih jako zelela da to uradim,ali mislim da je prerano.Nase vreme tek dolazi.Necu da ti popujem ili ne znam ni ja sta vec,ali ako te voli-sacekace.Sto si duze nevina,njemu si vrednija!
    Ovo poslednje nije bas istina... i zasto cekati sa zadovoljstvom.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio nesrecna
    Ja sada imam 22 godine a nevinost sam izgubila sa 16...i mogu ti reci samo jedno "RANO JE" ...Ne zelim da ti se dogodi sto i meni da ti se sex u 22 smuci...Sve sam probala i sada se osecam kao baba..Nisam bila psihicki spremna, i sada snosim posledice...Znam da to moze da ostavi traume kasnije pa ti zato savetujem da pricekas bar jos 2-3 godine...nista neces propustiti jos si mlada..
    Problem nije u tebi. Problem je u prosecnom balkanskom muskarcu. Jedna devojka sa kojom sam bio je posao odradila (njene reci) sa 13... i nikad nista joj nije bilo dosadno, do duse nema sta nismo radili

P.S. Savetujem ti malo S/M-a

cuc
    Guest

Podrazumevano Re: da li je rano za sex

Citat Original postavio Dido
    vidi ja sam sa 16 izgubila nevinost i nikad se nisam pokajala ali kada sam kasnije saznala sta je prava strast shvatila sam da je ipak bilo rano
    isto vazi i za mene

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Mogu da kazem kako mi deluje naj bolje. Kad osetis pravu potrebu za time ucini. Jednostavno

lollita
    Guest

Podrazumevano

sa petnaes 1. put i sa pravom osobom i bilo mi je do jaja i jos smo zajedno vec godinu i nikad nije isto,misim svaki put sve bolje!

julia
    Guest

Podrazumevano

kad budes to stvarno zelela da uradis, znaces, osetices, i nece biti potrebe da pitas nas za misljenje. prema tome, ja na tvom mestu ne bih zurila...

Slične teme

1. Orlovi rano lete..
    Autor SyoncMaster2 u forumu Film i video
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.03.2009., 19:51
  2. Rano jutro...
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 17.04.2007., 16:49
  3. rano ustajanje
    Autor ariela u forumu Arhiva
    Odgovora: 66