Tito covek Vatikana

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
Tito je bio covek Moskve-Londona-Vatikana...-visestruki agent..
Ipak ako se analizira njegov zivot i njegove odluke on je covek Vatikana..
Tito je dete iz vanbracne veze bogatog madjarskog Jevreja i poljske grofice..
Za opredeljenje osobe u starosti najvaznije su prve godine zivota..
Poljska grofica je vaspitala Tita u katolickom duhu..
Interesantno je da je glavni sukob sa Staljinom nastao zbog neslaganja u stvaranju velike drzave Juznih Slovena -federacije sa Bugarskom 1946..
Tito je to odbio-jer bi tada Pravoslavni Sloveni bili vodeca snaga u toj drzavi..
 
savin:
Tito je bio covek Moskve-Londona-Vatikana...-visestruki agent..
Ipak ako se analizira njegov zivot i njegove odluke on je covek Vatikana..
Tito je dete iz vanbracne veze bogatog madjarskog Jevreja i poljske grofice..
Za opredeljenje osobe u starosti najvaznije su prve godine zivota..
Poljska grofica je vaspitala Tita u katolickom duhu..
Interesantno je da je glavni sukob sa Staljinom nastao zbog neslaganja u stvaranju velike drzave Juznih Slovena -federacije sa Bugarskom 1946..
Tito je to odbio-jer bi tada Pravoslavni Sloveni bili vodeca snaga u toj drzavi..

Tile je Staljinu rekao NE, ne zato što je hteo biti bolji od Staljina, već da bi sam mogao raditi šta hoće bez da se za svaki potez mora konzultovati sa svojim idejnim vođom...
 
Obersturmfuehrer:
e svasta :)
ali jevreji ne mogu a da ne budu spomenuti u negativnom kontekstu :)
Па и нису поменути у негативном контексту! Чему толика преосетљивост око помињања Јевреја? Жртве јесу били, али заборавише да помогну жртвама српским и да узврате бар мало на доброчинства у Другом рату!
 
paola:
Па и нису поменути у негативном контексту! !

Kako za koga! Za neke je to negativan, za neke pozitivan podatak: Biti otac JeBoTita.....pa kaže, koliko je čale uticao na vaspitanje i obrazovanje deteta, ili mu je baš to falilo, u svakom slučaju, uloga oca je bila bitna za to u šta će se mali razviti!?
 
paola:
Па и нису поменути у негативном контексту! Чему толика преосетљивост око помињања Јевреја? Жртве јесу били, али заборавише да помогну жртвама српским и да узврате бар мало на доброчинства у Другом рату!

" Tito je dete iz vanbracne veze bogatog madjarskog Jevreja i poljske grofice.."

jok nije...
dbeli zli bogati jevrej-madjar, napao poljsku groficu :):)

fosilvaso:
Nismo mi krivi zato što su sva dobra dela Jevreja tajne pa ih ne možemo hvaliti, ili takvih dela baš i nema?

ma u pravu si nema ih...
a jevreji inace imaju rogove na celu i masu crvenim repom...
 
kyoatia:
ili 10 ili 110
pa su mu na Tita ostalo pregršt lepih sećanja;);)
Tito nikada nije posetio Spaniju-jer mu je Franko obecao da ce ga voditi da poseti grob Josipa Broza koji je poginuo u Spaniji tokom gradjanskog rata..
Kada je Tito posle rata posetio Kumrovec jedna baba je uvece tiho rekla..
Ako je ovo Marijin Joze-neosvanula sutra...
Kazu da baba nije osvanula-a mogla je jos ziveti..
To mi je pricao jedan stari komunista.
Po nalogu Vatikana stvorio je Republike-pokrajine-Ustav 1974-rekao Staljinu Ne..vodio antisrpsku politiku..
 
hektorius:
Ovaj se ili z......a ili nema pojma o kome prica. Sta da je i sve to nekim cudom istina? Zaboli me,meni je bilo lepo,i svi su lepo ziveli,nisi smeo svasta laprdat ali smo imali ono sto sad ne mozes ni zamisliti.


a kad o tome priča tako ostrašćeno netko ko živi u Njemačkoj
dođemi da bljujem...zzz
 
Ne znam odakle ti taj podatak da se on zvao Jozef Weiss (Weiss mu je špijunski nadimak ), jа ipak verujem da je njegovo pravo ime Josip Ambroz, i da je rođen na jednom imanju u okolini Segedina. Naravno da je bio Jevrej, u stvari pola Poljak pola Ješa (zapitajte se zašto srpski jezik NIKAD nije naučio da priča kako treba, dok je mađarski parlao perfektno
). U obaveštajnoj školi u Pečuju je preuzeo identitet Josipa Broza – Hrvata rođenog u Beču, koji je umro pod nerazjašnjenim okolnostima tokom školovanja u toj školi 1913. Takođe, u knjizi ''Tajni dosije Josip Broz'' se može naći podatak da su sa Ambrozom obaveštajnu školu u Pečuju pohađali i Adolf Hitler (koji je napušta zbog bolesti ) i Miroslav Fribrih Krleža. Josip Ambroz u ovoj školi dobija čin cuksfirera (podnarednika ). Inače 25.regimenta 41.-og domobranskog puka u kojoj je Ambroz služio kao podnarednik se ''proslavila'' svojim zločinima nad srspkim vojnicima i civilima u podrinju i mačvi.

Još jedna veza između Josipa Ambroza i ustaša vezana je za pripreme za atentat na kralja Aleksandra I. Naime, tokom 1934. godine Josip Ambroz dolazi u mađarski kamp za obuku terorista – Janka Pustu, čiji je komandant bio Vjekoslav Serveci ( kasniji ustaški major ), a njegov zamenik Slavko Štancer koji je ranije bio Ambrozov pretpostavljeni tokom školovanja u Pečuju. Ambroz dolazi tamo kao instruktor, jer je kao stari obaveštajac posedovao izvanredna znanja u ovoj oblasti. I sam vođa VMRO-a – Ivan Vančo Mihajlov (inače najtraženiji terorista Evrope između dva svetska rata ) je u svom intervjuu za italijanski časopis ''Storia Ilustrata'' 1990. god. priznao da je VMRO ''pozajmio'' svog čoveka ustaškoj grupi atentatora, i da se on zvao Vlado Georgijev Černozemski. Još je interesantno i to da je po Jokiću ''zagonetna plavuša'' koja je u Marseju predala oružje atentatorima i za kojom su tragale sve policije Evrope, ustvari bila ćerka Slavka Štrancera – Tereza Štancer, koja je istovremeno bila i Ambrozova ljubavnica.

Pred sam kraj rata, kada su se Vjekoslav Serveci i Slavko Štancer kao ustaški oficiri predali komesaru 51.vojvođanske partizanske divizije Milanu Basti, oni su zatražili da se sastanu sa Brozom. Kada je Milan Basta Ambrozu javio koga ima u svojim rukama i šta oni zahtevaju, Titov odgovor je glasio:''Hitno ih sve streljati'' (razume se zbog toga što su oni bili retki koji su znali Brozov pravi identitet ).
 
Zar Srbi ne mogu da se izvuku iz prošlosti. Odrekli se kralja, odrekli Boga ali da se odreknu teorije zavere, e to već neće moći.
Za neupućene, JB Tito je mrtav više od 25 godina.
Ovo je 2007. godine, godina mnogih odluka bitnih za ovaj narod... batalite Josipa radnika.
Po meni on bi mogao biti samo jedan tema: kako naporaviti biznis od njegovog groba ili ako to necemo da li da ga pošaljemo kući... u Kumrovec ili već pored Njofre!
 
Mit dunavskih rusalki:
Zar Srbi ne mogu da se izvuku iz prošlosti. Odrekli se kralja, odrekli Boga ali da se odreknu teorije zavere, e to već neće moći.
Za neupućene, JB Tito je mrtav više od 25 godina.
Ovo je 2007. godine, godina mnogih odluka bitnih za ovaj narod... batalite Josipa radnika.
Po meni on bi mogao biti samo jedan tema: kako naporaviti biznis od njegovog groba ili ako to necemo da li da ga pošaljemo kući... u Kumrovec ili već pored Njofre!

pošaljite ga kući
mi ćemo napraviti biznis;)
kad vi već ne umijete....

klonirat ćemo ga i prodavati Janezima i ljubiteljima njegeovog lika i djela po njemačkoj i svijetu
 
Sto posto je bio covek Vatikana u to nema sumnje.Jos od PSR je odrzavao odnose sa vatikanom koji su se kasnijih godina nastavili samo manje uocljivo za obican svet.I Titu i Vatikanu je bio zajednicki cilj da uniste Srbe i Srpsku drzavu za sva vremena.
 

Back
Top