DUGA ILI KRATKA VEZA?!

Meni je duza veza bolja ili je to moje trenutno raspolozenje.......mada zna da bude davez......da zelis samo da se otkacis od tog nekog da ga samo ne gledas vise ali ipak te ispunjava vise nego ova druga. Kratke veze su lakse imas manje sanse da uprskas stvar. I eto laganije ne mislis sta treba da kazes zato si bas to rekla/o i eto.....
 
Pa ako je neko davez neces biti sa njim dugo.
Kratke veze su sa osobama koje nas preterano ne interesuju ili
ili za osobe koje trenutno ne znaju sta zele.
Ali ono sto je kratko i nije veza.
Sve ima svoje predn. i mane,ali to j predugA prica.
 
Zavisi od trenutnog raspolozenja... od tebe, od partnera... u sta ce se kratka veza pretvoriti. Niko ne planira dugu vezu, nekima se desi, ali mnogo cesce se ne desi jer duza veza trazi mnoooogo vise kompromisa, truda, cimanja, oprastanja i svih tih tako komplikovanih stvari koje ne bi bas istolerisao svakoj ;).
Mislim da se u duzoj vezi lakse prelazi preko nekih stvari koje na pr. nikada ne bi u kracoj jer ti je mnogo vise stalo do te osobe pa vise nemas stav -ma nece, on-ona meni...- lakse prelazis preko nekih stvari jer ti je zaista stalo do te osobe i imas znatno vise poverenja i sigurnosti, cak i ako nesto zaskripi, pre ces se potruditi da to ispravis, nego da odmah prekines, jer mislis da je ta osoba vredna truda.Toga, po mom misljenju, nema u kracim vezama.

S druge strane, krace veze su ispunjenije nabojem i strascu jer ti je sve novo, nepoznato a taaako privlacno, s vremenom to se izgubi i moze prilicno da nedostaje jer izgubi draz novog i nepoznatog, ali su tu druge stvari koje to nadoknadjuju. Sem toga, na zaru moze da se radi ;)
 
duga veza.sloboda uvek postoji,bar kod mene i sa moje strane :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Svejedno. Vazno da je istinska ljubav. Duzina veze uopste nije garant kvaliteta. Nekad nam je neka osoba prava neko vreme pa se onda stvari/okolnosti promene i ona vise nije ta, ali to ne znaci da je bila pogresna u to vreme. Neke duge veze uopste vise nemaju ljubavi-samo naviku i liniju manjeg otpora.Dokle god ljubav traje,veza je prava. dugo ili kratko-svejedno. Sve simbioticke veze iz pogresnih motiva (samo ljubav priznajem!) su opravdane samo iz terapeutskih razloga i onda je bolje da traju krace. Hocu da kazem da duzina veze nije dokaz njenog kvaliteta.
 
Pipi Langstrumpf:
Josh je bolja duga veza s puno torbanja i lupkanja kitom po guzi. Mozes da se koncentrishesh samo na to umesto da jurish s kim cesh. Gubljenje vremena.

Da ali to vazi za bogate. Duga veza ako musko nema kesha ne opstaje. Dzaba bilo lupkanja tupkanja cupkanja na kiti ispod kite oko kite kicenja kitom. Sve to pada u vodu ako ti je kesh slabija strana.
 
Nevencica:
Meni je duza veza bolja ili je to moje trenutno raspolozenje.......mada zna da bude davez......da zelis samo da se otkacis od tog nekog da ga samo ne gledas vise ali ipak te ispunjava vise nego ova druga. Kratke veze su lakse imas manje sanse da uprskas stvar. I eto laganije ne mislis sta treba da kazes zato si bas to rekla/o i eto.....
Devojko, zasto si tako normalna? Nekako, ne uklapas mi se u forumaski profil...
 

Back
Top