Da li su Podgoričanke uobražene?

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Ne mislim naravno na sve, ali onako velika vecina je takva, letos sam pozvao jednu devojku da izadjemo, odgovor je bio "Bezuspesan pokusaj" - mislim daj, i kao ima momka...koja folirancija. Naravno to je sam jedno iskustvo al' sam stekao takav utisak.
 
a to kraljuuuu. cega nisu uobrazene??? ufurane su i to vecina. dajte ljudi to je realnost. rekla ti je bezuspjesan pokusaj??? pa ti si jos i jeftino prosao :))) one nisu opustene dje ih neko vidi, znas kao onaj vic sa kokoskom da - otrcim jos jedan krug da ne misli da sam laka riba!!! a navece krcato iza fakulteta, kod zeljeznicke, cemovsko polje.... sve te uobrazene kad ih niko ne vidi su itekako opustene i sjutra ti prosipaju neku filozofiju a vece prije toga je premjerila kola uzduz i poprijeko..............
 
"sve te uobrazene kad ih niko ne vidi su itekako opustene i sjutra ti prosipaju neku filozofiju a vece prije toga je premjerila kola uzduz i poprijeko..............", ovo mi se svidja ali sam upravo iskritikovao i Novosadjanke, nisu nishta bolje, u Beogradu se moze naci fina devojka i u Subotici (preporuka).
 
Leeman:
Ne mislim naravno na sve, ali onako velika vecina je takva, letos sam pozvao jednu devojku da izadjemo, odgovor je bio "Bezuspesan pokusaj" - mislim daj, i kao ima momka...koja folirancija. Naravno to je sam jedno iskustvo al' sam stekao takav utisak.

jesi li pomislio na to da se curi nisi svidjao ili ne znam...bio joj antipatichan?
c c c...svuda ima svakakvog naroda....

bwe 8-)
 
lol, stara tema, autora nema, ali nije kao da nema ljudi slicnog razmisljanja i danas :lol:


Ne mislim naravno na sve, ali onako velika vecina je takva, letos sam pozvao jednu devojku da izadjemo, odgovor je bio "Bezuspesan pokusaj" - mislim daj, i kao ima momka...koja folirancija. Naravno to je sam jedno iskustvo al' sam stekao takav utisak.

imala momka ili ne, i dalje ima pravo da odbije koga hoce. to sto te odbila je ne cini ni uobrazenom ni isfoliranom.
taj komentar vise govori o tebi
 
Ovo vazi za sve danasnje djevojke, a narocito za Podgoricanke. Lakse cete zbariti neku avion ribu, nego one su generalno receno prosjecne. Zbog cega? Zbog toga sto sto ovim bas lijepim djevojkama se ne usudjuje svako da pridje, a ovim prosjecnim ribama prilazi ama bas svako, pa su one umislile da nema bolje od njih, i zato kuliraju sve redom. Zbog toga vam je momci moj savjet da uopste ne gledate to jeli ona previliki zalogaj za vas, nego ako recimo vidite tri drugarice zajedno, pokusajte kod one sto je najljepsa.

Ili mozda jos bolje, probajte sa kombinacijom da prvo pridjete njenoj drugarici kako bi se ova ulovila. To cesto pali, narocito kod Podgoricanki :)

A da su uobrazene, jesu uveliko, i to samo u PG, a kad odu negdje na stranu, gdje ih niko ne zna, onda je situacija potpuno drukcija.
 
Ovo vazi za sve danasnje djevojke, a narocito za Podgoricanke. Lakse cete zbariti neku avion ribu, nego one su generalno receno prosjecne. Zbog cega? Zbog toga sto sto ovim bas lijepim djevojkama se ne usudjuje svako da pridje, a ovim prosjecnim ribama prilazi ama bas svako, pa su one umislile da nema bolje od njih, i zato kuliraju sve redom. Zbog toga vam je momci moj savjet da uopste ne gledate to jeli ona previliki zalogaj za vas, nego ako recimo vidite tri drugarice zajedno, pokusajte kod one sto je najljepsa.

Ili mozda jos bolje, probajte sa kombinacijom da prvo pridjete njenoj drugarici kako bi se ova ulovila. To cesto pali, narocito kod Podgoricanki :)

A da su uobrazene, jesu uveliko, i to samo u PG, a kad odu negdje na stranu, gdje ih niko ne zna, onda je situacija potpuno drukcija.
:ok:Kako si samo pogodio. Bas tako.Setajuci sa mojom kcerkom bila sam zivi svjedok ,
kako mlada lijepa djevojka za kojom se momci okrecu uveliko nema momka ili decka svejedno.Oni stvarno misle "ima decka ", ja ovdje nemam sto da trazim .:)
 
Ne mislim naravno na sve, ali onako velika vecina je takva, letos sam pozvao jednu devojku da izadjemo, odgovor je bio "Bezuspesan pokusaj" - mislim daj, i kao ima momka...koja folirancija. Naravno to je sam jedno iskustvo al' sam stekao takav utisak.

Ma daaajjj... :rumenko: Nisuuu... po mome cak ni vecina nije uobrazena. :P Ono, naravno, da ima takvih cura, ali to su uglavnom one ne-preterano-zadovoljne-sobom, pa bi zelele da impresioniraju druge. (Svojom gluposti.) Ali... mislim da ima vise ovih drugih. Moje misljenje. :hvala:
 
Podgoricanke su posebna prica :dash:
Zivim u Podgorici, nisam od tamo - studiram i radim..
HVALA BOOOGUUUU moje drugarice su normalne i mogu samo da kazem da je 60 % podgoricanki u nekom cudnom *fazonu* drma ih neki sindrom.. a ostalih 40 % normalnih nagrabusi yvog ove vecine i onda svi misle da su iste.
Nego ni podgoricani - muski dio populacije nije nista bolji.. Samo im je bitno da imaju dobar auto, nebitno oce li pozajmit pare za gorivo, i da imaju neku najnoviju marku telefona - da kada izadju u grad stave na sto i glume *FACU PODGORICKU* a ustvari kuci leba nemaju da jedu... mnogo su iskompleksirani... :dontunderstand:
 

Back
Top