Ima li iceg loseg u lez ljubavi sestri bliznakinja?

Tuzni,izvini.
Sto se teme tice,ja moram opet po svom...
Cini mi se u pitanju stoji koja bi bila moralna razlika.
Mislim da je nema,i da onima koji se zavaravaju kako je homoseksualnost neka prirodna sklonost,a zaljubljivanje u porodici skandal to treba pojasniti,sto bih,iz svog ugla ucinila da se iz nekog razloga ne osecam nepozeljnom na ovoj temi.Stoga,zbogom.
 
Iivija:
mozhda... mozhda bi me vishe pogodilo.. otqd znam.. nemam decu.... al... eto... kao shto rekoh... to je drushtveno neprihvatljivo.. kao chachkanje nosa recimo.. al ne povredjuje nikog... a opet da se umesham.. ako je vecj dotle doshlo, znachi da je moj uticaj kao roditelja dotle doveo.... ako one zhele da se leche podrzhala bih ih.. ali ako su srecjne ko sam ja da onda dolazim s nekom idejom? msm.. ja bih to uzela za suvishe slobode da sam na njihovom mestu....
Pa, na nekoj Marsovskoj skali društvenih prihvatljivosti, otprilike je + - , gotovo isto ... :-D
 
Romansa:
Tuzni,izvini.
Sto se teme tice,ja moram opet po svom...
Cini mi se u pitanju stoji koja bi bila moralna razlika.
Mislim da je nema,i da onima koji se zavaravaju kako je homoseksualnost neka prirodna sklonost,a zaljubljivanje u porodici skandal to treba pojasniti,sto bih,iz svog ugla ucinila da se iz nekog razloga ne osecam nepozeljnom na ovoj temi.Stoga,zbogom.

Nemoj da ides, molim te, sa teme- meni su tvoji postovi zanimljivi..
 
Incest je još više posledica stvaranja najjačeg nagona - seksualnog nagona.
Zasto bi ta dva odnosa- homoseksulani i incestni bile vise ili manje posledica seskualnog nagona? Sta je to sto odredjuje da je jedno vise ili manje navedena poledica? Da li moz da bude zato sto je moral odredio jedno kao strasno a drugo kao uzasno? Ili..?


Da li ja to ovde vidim gradaciju da je prirodni poremećaj (koji ometa reprodukciju) manje štetan od socijalno devijantne pojave(koja može biti privremenog trajanja ili značaja)?
Ko kaze da homoseskualizam ne moz da bude privremenog trajanja ili znacaja?
-----------------------------------------------------------------------
Niste mi odgovorili šta mislite, da li je incest sa roditeljima iste kategorije kao incest sestre sa bratom ili incest dve sestre bliznakinje?

Ovo ti je vec provokativnije pitanje koje zahteva vise mozganja..drugi put..
 
Romansa:
Baso,mozda posle smrti,a ja se nadam ni tada.

Ne,ne podrzavam,ali opravdavam i nekako razumem pre nego homoseksualnu,posto mislim da je ona samo stvar slobode,jer ja se necu zaljubiti u svog brata posto znam da ne treba,a sta bi se desilo da ne znam sta mi je...poznata prica.
Ako ce zvucati skandaloznije(a hoce)podrzavam

A sta ces ako se desi da ne znas da je neki decko, u stvari devojcica, a ti se zaljubis, pa tek posle provalis.. ? Nesto kao Virdzina ili slicno..Hipotetichki pitam, naravno..
Je l ti to pravis razliku izmedju ljubavi i seksa u tim varijantama-homo i incest, il mi se cini? Jer, ako je tako, to onda povlaci niz drugih pitanja..
 
Iivija:
mozhda... mozhda bi me vishe pogodilo.. otqd znam.. nemam decu.... al... eto... kao shto rekoh... to je drushtveno neprihvatljivo.. kao chachkanje nosa recimo.. al ne povredjuje nikog... a opet da se umesham.. ako je vecj dotle doshlo, znachi da je moj uticaj kao roditelja dotle doveo.... ako one zhele da se leche podrzhala bih ih.. ali ako su srecjne ko sam ja da onda dolazim s nekom idejom? msm.. ja bih to uzela za suvishe slobode da sam na njihovom mestu....

E, ja bih volela da imam mamu koja tako razmislja..sad, moram i da priznam da mi se ti, kad bih bila lezbejka, cinis kao neko u kog bih mogla lako da se zaljubim..eto ti sad- kakva senzacija, i to bas na ovoj temi :D..
 
Pipi Langstrumpf:
A i nekrofilija je ok, zar ne? Mislim onaj mrtav ne moze da napravi los genetski spoj?

Ovo mi zgodno da se nadovezem na Romansino, kako mi se cini, spominjanje emocija i fizikalija, vezanih za temu..je l i nekrofilija, ako se ne praktikuje seks vec se oseca/gaji ljubav prema pokojniku, moz da se razume, tj "opravda", sto bi rekli neki ovde..
 
Cupavka:
Ovo mi zgodno da se nadovezem na Romansino, kako mi se cini, spominjanje emocija i fizikalija, vezanih za temu..je l i nekrofilija, ako se ne praktikuje seks vec se oseca/gaji ljubav prema pokojniku, moz da se razume, tj "opravda", sto bi rekli neki ovde..


U, sad ce drvlje i kamenje...Ja znam na sta mislis, tacno...A opet, ne vidim potrebu bilo cijeg opravdavanja...Ja sam, napr, nocas sanjala da imam odnos sa pokojnikom...I bilo je tako dobro...I probudih se nasmejana, ali u suzama...
 
ma jok aleksej,nije to,nego pala je na tvoj sarm pa te suptilno spopada.
ustvari ti samo odgovara i navodi te da pricas sa njom,a onda onanise dok gleda sliku u tvom profilu :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Kakva tragedija sto si ovde,Baso.

Cupavka,u slucaju Virdzina,ja bih opravdala,mislim ne vewrujem da bih olako odustala.
Ne mislim da sve treba opravdati emocijama,ali mnogo toga se moze tako bolje razumeti.Incest medju suprotnim polovima meni je prihvatljiviji od homo odnosa,da budem kratka.
A odnos prema mrtvima bi trebao biti isti kao prema zivima,ja mislim.
 

Back
Top