Brak

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
gossca:
Rekoh potrebno je da ti je dovoljno stalo, da umes da izaberes osobu, da imas malo osecaja kad, sta, kako..da gresis i ispravljas se..ucis..

Lezi na kauc, opusti se i pricaj:
'Sta je to u tebi, koji pogresan obrazac u tvom ponasanju privlaci takve muskarce u tvoj zivot?..' Salim se...
Postujem i narodnu mudrost i narodno iskustvo..pa i tvoje..
:)
privlaci me sloboda..privlaci me seksualnost..privlaci me snaga..privlaci me inteligencija...privlaci me sto mu nisam potrebna..privlaci me sto je jak kao zemlja, a nezan kao dete..privlaci me sto ga ne vidim po mesec dana, a kad dodje gleda me kao da nikad nikog nije zelio toliko:lol:
jedini je problem sa tim zivotnim vatrama je sto se navuces..a tu covek mora biti strogo kontrolisan..ili je nadrljao:roll:
ali ne probati..hehe..***** zivot ako nema malo rizika:)
 
SINDI:
:)
privlaci me sloboda..privlaci me seksualnost..privlaci me snaga..privlaci me inteligencija...privlaci me sto mu nisam potrebna..privlaci me sto je jak kao zemlja, a nezan kao dete..privlaci me sto ga ne vidim po mesec dana, a kad dodje gleda me kao da nikad nikog nije zelio toliko:lol:
jedini je problem sa tim zivotnim vatrama je sto se navuces..a tu covek mora biti strogo kontrolisan..ili je nadrljao:roll:
ali ne probati..hehe..***** zivot ako nema malo rizika:)
Sindi, OVO sam ja od tebe, odavno, očekiv'o! :D Missim, trebalo je vremena da i ti proradiš, nije da nije, ali OVOLIKO vremena???... dobro je, sad si opet... svoja :-)
 
kojote:
Sindi, OVO sam od tebe odavno očekiv'o! :D

hmm..ja vise nista od sebe ne ocekujem..samo posmatram, njusim, osluskujem...gorim, gasim se, poziram:rolleyes:

jos uvek sam suvise boleciva, a vec sam predaleko otisla...kuda to vodi drugarice moja:)
 
...na kraju kad se sve sabere i oduzme...

Bitno je da se razumete , da umete da se smejete zajedno i da ti njegov fizicki izgled odgovara...
...sve ostalo ce doci samo po sebi ....8)

...zenska vecita boljka je sto izgube svog pravog u previsokim kriterijumima...
 
SINDI:
hmm..ja vise nista od sebe ne ocekujem..samo posmatram, njusim, osluskujem...gorim, gasim se, poziram:rolleyes:

jos uvek sam suvise boleciva, a vec sam predaleko otisla...kuda to vodi drugarice moja:)
:-) slatko ko med... još mi je slađa ova tvoja, obzirom da si znala da će tvoja drug arica istu da poliže :lol:
 

Back
Top