Koga imate na listi IGNORISANIH/NEPOZELJNIH KORISNIKA ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nacionaldemokrata:
alergicna, Banshee, Eraserhead, goxy, inagadadavida, kami83, Rayela, vanessa56

Ukratko, domace i strane ustase ;) tj. neprijatelji :P

formula : Prosiriti listu drzavnih i narodnih neprijatelja i smanjiti izlive besa :D
meni je onaj ko ljude na forumu stavlja na ignore slabic koji ne moze da podnese da se tudje misljenje razlikuje od njegovog...u svakom slucaju jadni su mi takvi likovi...
 
Makijavelli:
ma idi....to su bre ovi matorci shto po ceo dan drkaju ****** pred dnevnikom,pa posle isfrustrirani sa blago ispranim mozgovima dodju da napushavaju tamo neke josh gore budale i sve to lichi na jedan svinjac....:|
Дођи у госте на политику,па ћеш да порастеш и ти(постаћеш маторац)!;)
 
serb_pagan:
meni je onaj ko ljude na forumu stavlja na ignore slabic koji ne moze da podnese da se tudje misljenje razlikuje od njegovog...u svakom slucaju jadni su mi takvi likovi...

I ti si meni neopisivo glup krzo ovaj svoj komentar. To nema nikakve veze sa podnosenjem tudjih stavova iako se oni ne slazu sa mojim, vec zasto da citam i trpim uvrede ljudi koji pljuju moj narod (neki i svoj, ali takvi se zovu izrodima).

Prema tome, to sto ti mozes da komentarises npr. sa nekim ko ti psuje familiju iz dana u dan je tvoja mentalna mana, ali moram ti priznati da si veoma i jak i glup kad takve stvari mozes da trpis :D svaka cast ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top