Evropsko prvenstvo

Sherlock

Domaćin
Poruka
3.454
Ovaj post sam nasao na jednom drugom forumu, i presavio sam se od smeha. Poznavaoci kosarke uzivajte.
Evo blizu je i prvenstvo Evrope u košarci za muškarce.Naša kuća košarke je očito na klimavim nogama i pitanje da li shvataju da moraju da krenu od nule,odnosno kao da nikad nisu bili ničega prvaci.Zemlja Srbija,naslednica svih mogućih zemaja i pokrajna pokojne nam SFRJ nema trenutno reprezentaciju.Voleo bih da ovde popričamo o mogućem selektoru kao daljem i toku rada ili upropašćavanja naše košarke.
Ličnog sam mišljenja da treba dovesti Zorana Slavnića,koji bi trebao da okupi klinčadiju i da počne iz početka.7,8,12, u Španiji sve jedno,mi tek treba kao Srbija da se dokažemo.Evo samo nekih imena:

1.Partizan:Perović,Drobnjak,Veličković,Pekovič
Bakić,Tripković,Bogdanović,
2.Zvezda:Dragićević,Aleksandrov,Radivijević,Kovač,Mišanović
3.FMP : Herceg,Labović,Todosić,Rašić, Žigeranović
4.Hemofarm:Bakić,Nešović,Rakić,Borisov,Radinović

Možda sam nekog zaboravio ili ispustio iz vida,npr.Golubović iz Vojvodine ili sam pobrkao ko će gde da igra/Srbija ili Crna Gora/ili sam nepravedan prema mnogim klincima koje negledam ali bi meni ovo bio osnov za tim za budućnost.
Možda tu dođu Mile Ilić,Aškrabić i još po neko koga sam zaboravio i eto nam dobre budućnosti.

Evo rve petorke:/npr/

Drobnjak,Peković,Dragićević Aleksanrov,Tripković
Trener:Zoran Slavnić.pomoćnik Vlada Vukoičić.

Zahvalio bih se zaslužnima ali bi u budućnost krenuo sa ovim igračima i još nekim pride.
 

Back
Top