Veliki neredi u Pristini-ima dosta povredjenih

sinmbad:
...šipac nemoj da se praviš lud, to su sve agencije objavile.......
...toliko o vašoj demokraciji kada ni onog vašeg finca ne poštujete...... :evil:
...ili ti uopšte nisi odole nego si negde vani pa navijaš za vaše...... :roll:
ako mislis da nisam od "dole" [tj. pristina] u pravu si, ja sam mitrovcanac, ali da sam znao da te toliko interesuje ta demonstracija skoknuo bih do PR. pa onako iz prve ruke, mozda sa nekom cvorugom, dao moje licno vidjenje...cccc
 
adem_ks:
ako mislis da nisam od "dole" [tj. pristina] u pravu si, ja sam mitrovcanac, ali da sam znao da te toliko interesuje ta demonstracija skoknuo bih do PR. pa onako iz prve ruke, mozda sa nekom cvorugom, dao moje licno vidjenje...cccc

Eto vidite ovaj bi skokno cak Mitr., da protestuju...a Srbi u Bg sede na toplom??!!! O koji narod.....nevidjeno!!! TUZNO!!
 
misoni:
Било је неколико мањих протеста.Проблем је што су Срби зависни од ТВ-а,и у кућу треба да им падне бомба,да би схватили да је живи контакт најбитнији!:roll:

To nikako ne razumem!!! Bilo manjih protesta.. :confused: ljudi protestuju zbog prava lezba i sl...okupi se njih....a Srbi ne mogu za nesto sto je njihovo i sto im pripada....Strasnooo!!!

Vi tipkate po forumu...umesto, da odstapmate pozive na protest i kljucate u glavu dok ne izadju u enormnom broju!!! NIKAD MI SRBI NECE BITI JASNI!!

I to je sasvim izvodljivo, nego ste vi pasivni...i k*njate suvise..JOS UVEK SRBI NE KAPIRAJU; DA SVE ZAVISI OD NJIH!!! ZIVOT VAM PRODJE U KUKANJU..
 
misoni:
Не кукају сви!Али је проблем што и ти што не кукају чекају да се деси неко ср***,па да се мрдну!:evil:

Uopste ne kapiram...kako lako bi se to moglo, da izvede...sta rade studenti i ova omladina..NISTA, samo bi, da kukaju i da pale....NISTA NEBI ZA SVOJU ZEMLJU; DA URADE...

I pored ovolike tehnologije, medija i sl. Srbi jos uvek ne znaju na pravi nacin, da ih upotrebe....Neke drzave jos uvek ne znaju na koju stranu bi da stanu...a Siptari na Kosovu su izrazili sta hoce sa 70 zrtava....
A milijon ljudi u tooolikooom beogradu ne moze, da se okupi...JASNO POKAZUJU SRBI, DA IM NIJE TOLIKO STALO DO KOSOVA...I JOS UVEK NE SHVATAJU DA SAMO ONI MOGU, DA PROMENE STVARI...

Nikad ovo ne kazem...al neka vam je...prosipajte vi pamet ovde...a Siptari nek idu u akciju...Bog vam dao mozga...

Nisu polticari krivi, KRIV JE NAROD...
 
alya:
JASNO POKAZUJU SRBI, DA IM NIJE TOLIKO STALO DO KOSOVA...I JOS UVEK NE SHVATAJU DA SAMO ONI MOGU, DA PROMENE STVARI...
pa i nije im stalo.ti sto se busaju ovde i kunu u kosovo,to znaju da rade samo na forumu.toliko o tzv iskonskoj ljubavi prema srpskoj svetinji.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
fosilvaso:
Zašto su onda Šipci 99-e bežali kao pacovi sa tonućeg broda prema Albaniji? Valjda od straha od NATO-bombi?

Ajde ne moj, da se tesis..gledaj realno...Srbi ce po*usit, kao i u vecini slucajeva...A za to SU SAMI KRIVI!! I tesko mi je to priznati, ali tako je....srpkinja sam i volim Srbiju i Srbe i Kosovo iako nemam nikakve veze sa Kosovom...Vidim samo moju ujnu kako joj je tesko...i u takvoj krizi ona ide na Kosovo..skidam joj kapu....
A ne ko ovi na forumu k*enjaju i pametuju...a ona zena pa sme, da ode.... a vi ne umete, da protestujete... :roll:
 
"Ми демонстрирамо против плана марија Актисарија" изјавио је Арбин Курти.

kosovo-protest.jpg


"We're demonstrating against Ahtisaari's package, which does not reflect the will of the people of Kosovo, but only the privileges of one minority, the Serb minority, which is being manipulated by Serbia," said Albin Kurti, the leader of the protest group.

He said they were also protesting against ethnic Albanian leaders who made "many concessions to Serbia without bringing independence."
 

Back
Top