Astrokartografija - šta znaci kad mi Venera prelazi preko neke zemlje?

Katarinaki:
Na jednom sajtu sam nasla,vezano za moj horoskop,kartu sveta i sve planete linijama iscrtane.Pa me interesuje,posto mi Venera prelazi preko npr.Brazila i Dubaija,da li to moze da znaci da cu se tamo udati ili da ce mi muz biti odatle(posto mi je jedan astrolog rekao da cu se udati za inostranca)?Pomagajte,bas me zanima sta to znaci?


To je takozvana Astrokartogravija mislim da je izum ruskih astrologa. Planeta koja prolazi kroz neke zemlje govori kakvi se scenariji desavaju kada krocimo na njighovu teritoriju. Ako negde kao Princu Carsu preko Alpa prelazi valjda vladar VII ( smrtne opasnosti ) , pa su mu astolozi rekli da se mane Alpa jer bi tamo mogao da pogine. On ne konstatuje, ali svasta bi moglo da se desi , kaze astrolog (nemogu mu se setiti imena) koji je analizirao njegov horoskop po sistemu.
Mozete svoju astrokartografiju uraditi na ZET softveru, a cini mi se da moze i na Astrowordu, trebalo bi i da moze u Win Staru.

Ako ti venera tuda prolazi to znaci da bi se mogla desiti ljubav ili brak kada krocis na teritoriju te zemlje, ili se evenualno ozeniti zenom sa tog podneblja. U skladu sa snacenjem Venere, mada to moze i znaciti ako odes tamo na par dana da bi se mogao sjajno provesti!
 
Neptunijanka:
Zezas se![/QUOTE

Ne zezam :D :lol: :lol:
A da vidis uporedni sve je u KVADRATIMA
a ustvari slazemo se super, samo on je zaljubljen u mene ja u njega nisam, ali sto ti rece , moram da se prilagodjavam, doduse to mi je u ovom zivotu sudbina izgleda, pa sam ja odlucila da je prihvatim, kad god je prihvatim bude bolje :)
Ne mogu da cekam fatalnu ljubav, jer kad sam ja u njih zaljubljena fatalno njih totalno nije briga za mene, a ja ne zelim da se mucim i jurim nekoga, ne pada mi napamet.....
a i nemam vise snage za to... 8-) 8-)
 
sirijka:
Neptunijanka:
Zezas se![/QUOTE

Ne zezam :D :lol: :lol:
A da vidis uporedni sve je u KVADRATIMA
a ustvari slazemo se super, samo on je zaljubljen u mene ja u njega nisam, ali sto ti rece , moram da se prilagodjavam, doduse to mi je u ovom zivotu sudbina izgleda, pa sam ja odlucila da je prihvatim, kad god je prihvatim bude bolje :)
Ne mogu da cekam fatalnu ljubav, jer kad sam ja u njih zaljubljena fatalno njih totalno nije briga za mene, a ja ne zelim da se mucim i jurim nekoga, ne pada mi napamet.....
a i nemam vise snage za to... 8-) 8-)

Pa sta ces mzivot ti je to.
Mozda se covek na kraju i pokaze kao mnogo bolji nego sto si mislila ;)
 

Back
Top