АНА ИВАНОВИЋ

Gde ces lepse od ovoga...
 

Prilozi

  • adidas1.jpg
    adidas1.jpg
    71,6 KB · Pregleda: 12
Naša teniserka Ana Ivanović uspešno je startovala na Rolan Garosu, ali je njena igra bila u drugom planu, jer je u centru pažnje - navodna udaja za fudbalera Bajerna Bastijana Švajnštajgera.

"Udala sam se? Da li zaista verujete da bi moji roditelji dozvolili to, a da oni ne znaju?", rekla je Ana koju je dečko bodrio sa tribina na pariskom grend slemu.


profimedia-0246316797_1000x0.jpg
 
Evo znam da pola vas nece da mi veruje ali ona je meni toliko antipaticna i nezenstvena..

Prvo sto nimalo nije slatka i uopste nema taj baby face .. ima facu.. pa ne znam ne mogu da kazem kao musko jer nema ali nema ni kao zensko

Drugo likusa je visoka 188 cm alo o cemu mi prica.. koja je to lepota.. koja je to dobra riba od 190 santima. .

Trece sto me uzasno iritira njeno ponasanje i stav.

Ponasanje Jelene Jankovic mi se takodje ne dopada ali riba i po za ovu. Gradjena je 1000 puta bolje od ane ivanovic a i recite da sam lud i u faci mi je jebozovnija jelena od ane..

Inace uopste ne volim te sportistkinje retko koja mi se svidja... Dobro IVANA SPANOVIC je izuzetak ona je vrhunska riba.. da je neko o njenoj lepoti otvorio temu to bi vec razumeo
 

Back
Top