POLIHRONO ili TASOS?

zvezdica034

Obećava
Poruka
67
Posto planiram odmor u Grckoj zanimaju me dva smestaja jedan je u Polihronu VILA ZORBAS, a drugi je na TASOSU VILA THALASSES.Planitam odlazak u junu,ko zna nesto ovim vilama i kakve su plaze u blizini neka da informacije postro mi je relativno hitno jer nameravam da uplatim ovih dana!
 
Ako se radi o hotelu Talassies u Limenariji onda je to izuzetno lep hotel, na samoj plazi!!! Dakle na 5 metara od mora. Klimatizovan, sa velikim bazenom i veoma dobrim smestajem. Ja sam veoma pazljiva kada su u pitanju savet,i ali ovoga puta moram reci svoje misljenje. Ne znam kakav je taj drugi hotel u Polihronu, ali ovaj je zaista dobar. Obicno su tu stranci i zaista nisam znala da dolaze i Srbi. Ovaj je hotel je uvek pun pocev od aprila meseca. Po mnogima najbolji u Limenariji. U prizemlju se nalazi veoma lep bar uz samo more, restoran i zlatara. Vlasnik hotela je veoma ljubazan.
 
Uvek Tasos, samo je pitanje da li treba da izaberes Limenariju kao bazu. Ako idete kolima ili planirate da ih iznajmite, moze i Limenarija, a ako ste bez kola, bolje birajte Pefkari, Skalu Potamia ili Golden beach zbog lepse plaze u samom mestu.
 
Uplatila sam ove godine vilu Grigoriu traditional u Polihronu.Da li je neko bio?Intresuje me samo da li je pristojno?

Mi smo bili prosle godine u toj vili.Ustvari to su dve kuce u jednom dvoristu tako da ti mogu reci samo o jednoj.Mislim da u toj drugoj zivi gazda i da izdaje samo prizemlje. Vila nije nista ekstra a nije ni strasno.Klasican smestaj za Grcku.Ima veliko dvoriste tako ako ste sa decom slobodno mogu da se igraju.Udaljena je od plaze onoliko koliko pise u katalogu.Raspitajte se samo gde ce da vas smeste da vas ne bace kao u prizemlju tj. to je kao da si u podrumu malo je ukopano bez terase tj. terasa ti je dvoriste.Pozdarav!:p
 

Back
Top