"KADA" ce se srbija resiti kosova?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 163

Tema: "KADA" ce se srbija resiti kosova?

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "KADA" ce se srbija resiti kosova?

PUTIN: RUSIJA PROTIV SVAKOG POTEZA REŠAVANJA STATUSA KOSMETA BEZ SAGLASNOSTI OBE STRANE
    EU za brzo resenje stusa kosova
    SAD udvostrucuju pomoc kosovu
    to su par naslova zadnjih dana. sada je pitanje:
    iz gore navedenih cinjenica ne vidim...
    1.kada ce se resiti pitanje KOSOVA
    2.koliko odgovara srbima "ovakvo" KOSOVO
    3. zasto radi vreme sa srbe

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    935

Podrazumevano Re: "KADA" ce se srbija resiti kosova?

Pitanje Kosova ce se resiti u ovoj godini..
    Srbima dibiduz ne odgovara "ovakvo "Kosovo
    Vreme radi za Albance, za Srbe nikako

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Rayela
    Registrovan korisnik

ja isto tako mislim, ali srbija pokusava stalno na sve nacine prolongiranje konacnog statusa kosova...

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma cini ti se...Pa vidis bre koliko imamo efikasnih politicara na celu drzave koji nikada nista ne ostavljaju za sutra...

Primećen član sunflowerv (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Pa odlaganje je nesto sasvim normalno za naseg "tehnickog" premijera. Njemu se ne zuri, treba prvo da se dobro obavesti o svemu, a onda polako ......

Početnik vuk.k (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Adame ja mislim da vreme radi za Srbe i Srbiju, nezavisnost niste dobili niti cete samo vi nevidite da stalno nesto prolongiraju, svidelo se tebi to ili ne Srbi na severu nece nikad tako nesto da prihvate a necemo ni da se iselimo, za ovih 7 godina mi smo uspeli da kupimo od vas veliki broj stanova i kuca ono malo sto je ostalo kupicemo u toku godine, znam da ce da usledi posle svega jedan zesci napad na most budi siguran da ovog puta krecemo u konta napad........jbg da ste uspeli da nas isterate sa severa sve bi bilo drugacije po vas mislim bili bi u povoljnoj situaciji ovako........., nema nikakve podele Kosovo je Srbija, a vi bi trebali da shvatite da vam je jedini put u evropu sa Srbijom ipak su Srbi za vas moc, nije namera da vas omalovazavam sto pre shvatite bolje po vas

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sunflowerv
    Pa odlaganje je nesto sasvim normalno za naseg "tehnickog" premijera. Njemu se ne zuri, treba prvo da se dobro obavesti o svemu, a onda polako ......

Prvo treba da odslusa epsku narodnu pesmu Marka Jaksica,saslusa guslanje Matije Beckovica,pa onda ce da napise diplomski rad na tu temu,i onda naravno na kraju ide kratko saopstenje u stilu: EVE VAM **** !

Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio kami83
    Prvo treba da odslusa epsku narodnu pesmu Marka Jaksica,saslusa guslanje Matije Beckovica,pa onda ce da napise diplomski rad na tu temu,i onda naravno na kraju ide kratko saopstenje u stilu: EVE VAM **** !
    Pa mora sve biti legalno. Mozda i doktorira ponovo, ali ovoga puta na temu : "Ahtisari".

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sunflowerv
    Pa mora sve biti legalno. Mozda i doktorira ponovo, ali ovoga puta na temu : "Ahtisari".
    Sa podnaslovom- Zasto nikada nisam verovao da Deda Mraz dolazi iz Finske,jer da dolazi zadrzao bi srce Srbije u Srbiji... A Deda Mraz u stvari dolazi iz Rusije...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Зашто да се Србија ''реши'' Косова?Да бисте тражили нешто друго???

Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Sa podnaslovom- Zasto nikada nisam verovao da Deda Mraz dolazi iz Finske,jer da dolazi zadrzao bi srce Srbije u Srbiji... A Deda Mraz u stvari dolazi iz Rusije...
    Ovo si dobro rekao, samo ce se razocarati kada odraste i shvati da DEDA MRAZ ne postoji, pa ni ruski.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio misoni
    Зашто да се Србија ''реши'' Косова?Да бисте тражили нешто друго???
    Па ево, већ су почели:

Odbor za ljudska prava u Bujanovcu

Protest zbog smene Srba sa opštinskih funkcija

Bujanovac - Odbor za ljudska prava u Bujanovcu i Crkvena opština zatražili su juče od srpskih zvaničnika i međunarodne zajednice da reaguju na smenjivanja Srba sa funkcija u toj opštini na jugu Srbije, gde su Albanci većina stanovništva. U protestnom pismu dve institucije navodi se da "Srba nema ni na jednoj funkciji predsednika upravnog odbora u javnoj ustanovi ili preduzeću u Bujanovcu, kao i na čelu mnogih komisija i radnih tela". Protestno pismo je upućeno predsedniku Srbije Borisu Tadiću, premijeru Vojislavu Koštunici, predsedniku Skupštine Srbije Predragu Markoviću, kancelariji UN za ljudska prava u Beogradu, Švedskom helsinškom odboru za ljudska prava i ambasadama SAD i Rusije.
    U Skupštini opštine Bujanovac odbornici albanskih partija imaju 22 odbornika, Ujedinjena partija Roma dva odbornika, Srpska radikalna stranka 12, a koalicija Složno za Bujanovac, koja okuplja devet srpskih partija - pet mandata. Albanske stranke na vlasti saopštile su ranije da ne žele da sarađuju sa SRS i ponudile koaliciji Složno za Bujanovac da u vlasti učestvuje procentualno broju osvojenih mandata. Koalicija je to odbila tražeći da Srbi u lokalnoj vlasti učestvuju u skladu sa brojem mandata koje su osvojile sve srpske stranke, uključujući i SRS. Beta
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Exclamation Re: "KADA" ce se srbija resiti kosova?

...šipac šta ovaj tvoj demaći hoće ... :shock:
    ...nije mu po volji ovaj finac pa bi da se tuče sa unmikom u prištini....

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vuk.k
    Adame ja mislim da vreme radi za Srbe i Srbiju, nezavisnost niste dobili niti cete samo vi nevidite da stalno nesto prolongiraju, svidelo se tebi to ili ne Srbi na severu nece nikad tako nesto da prihvate a necemo ni da se iselimo, za ovih 7 godina mi smo uspeli da kupimo od vas veliki broj stanova i kuca ono malo sto je ostalo kupicemo u toku godine, znam da ce da usledi posle svega jedan zesci napad na most budi siguran da ovog puta krecemo u konta napad........jbg da ste uspeli da nas isterate sa severa sve bi bilo drugacije po vas mislim bili bi u povoljnoj situaciji ovako........., nema nikakve podele Kosovo je Srbija, a vi bi trebali da shvatite da vam je jedini put u evropu sa Srbijom ipak su Srbi za vas moc, nije namera da vas omalovazavam sto pre shvatite bolje po vas
    primas sve ovo previse k' srcu, to samo dokazuje da si mlad i da mislis da sve sto lete treba.... sto se tice "vaseg" ostanka, mi zelimo da srbi ostanu [izuzetke ne racunam] ako si bio tu posle "rata" a nisi, znao bi da je mitrovica bila "prazna", kada smo se vratili, par staraca i sl. pa tek kada ste culi da je bezbedno onda ste se poceli vracati, a nakon toga smo ziveli "zajedno" skoro godinu dana, da bi ponovo poceli da vrsite pritisak, i tada je pocelo napustanje severnog dela, ne moras objasnjavati svoje namere, one su ocigledne, iako pogresne, ali ka sto rekoh mlad si... a nezavisnost, kao sto rece, mi se ne pitamo, ali srecom ni vi... sacekajmo jos "malo" pa....

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Bujanovac - Odbor za ljudska prava u Bujanovcu i Crkvena opština zatražili su juče od srpskih zvaničnika i međunarodne zajednice da reaguju na smenjivanja Srba sa funkcija u toj opštini na jugu Srbije, gde su Albanci većina stanovništva. U protestnom pismu dve institucije navodi se da "Srba nema ni na jednoj funkciji predsednika upravnog odbora u javnoj ustanovi ili preduzeću u Bujanovcu, kao i na čelu mnogih komisija i radnih tela". Protestno pismo je upućeno predsedniku Srbije Borisu Tadiću, premijeru Vojislavu Koštunici, predsedniku Skupštine Srbije Predragu Markoviću, kancelariji UN za ljudska prava u Beogradu, Švedskom helsinškom odboru za ljudska prava i ambasadama SAD i Rusije.

pogresna adresa, ccc

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Exclamation Re: "KADA" ce se srbija resiti kosova?

...šipac pusti te priče nego pričaj kako šipci podnose kad vas ovi vaši tuku......

Primećen član JerryRopero (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2006.
    Reputaciona moć
    50

mozete vi LDP ustase da placete do sutra Srbija se nikada nece odreci Kosova i Metohije. Pa makar svi vi na gomili crkli(sto je mozda najpozeljnije resenje, mislim da crknete).

Početnik vuk.k (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks
    primas sve ovo previse k' srcu, to samo dokazuje da si mlad i da mislis da sve sto lete treba.... sto se tice "vaseg" ostanka, mi zelimo da srbi ostanu [izuzetke ne racunam] ako si bio tu posle "rata" a nisi, znao bi da je mitrovica bila "prazna", kada smo se vratili, par staraca i sl. pa tek kada ste culi da je bezbedno onda ste se poceli vracati, a nakon toga smo ziveli "zajedno" skoro godinu dana, da bi ponovo poceli da vrsite pritisak, i tada je pocelo napustanje severnog dela, ne moras objasnjavati svoje namere, one su ocigledne, iako pogresne, ali ka sto rekoh mlad si... a nezavisnost, kao sto rece, mi se ne pitamo, ali srecom ni vi... sacekajmo jos "malo" pa....
    Ja sam rodjen na KiM gde i danas zivim, svo vreme sam bio u mitrovici kao i posle rata istina je da je jedan deo zena i dece otiso iz Mitrovice do se situacija smiri, pa da nije bilo nas koji smo mogli da se suprostavimo vama svi bi zavrsili kao i vecina sirom KiM.
    Nemas sta ti da zelis nama mi Srbi smo na svojoj zemlji i veruj vreme radi za nas, a vi imali ste prilike niste znali i umeli 99 ste bili sigurni da ce KiM da se otcepi danas vec ne priznao ti ili ne, ja se druzim sa nekim siptarima tako onii pricaju a ko zivi na KiM zna i sam

Primećen član Jaguar b. p. (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rayela
    Pitanje Kosova ce se resiti u ovoj godini..
    Srbima dibiduz ne odgovara "ovakvo "Kosovo
    А шта је твој циљ, да се одвоје или не?

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Ja sam rodjen na KiM gde i danas zivim, svo vreme sam bio u mitrovici kao i posle rata istina je da je jedan deo zena i dece otiso iz Mitrovice do se situacija smiri, pa da nije bilo nas koji smo mogli da se suprostavimo vama svi bi zavrsili kao i vecina sirom KiM.
    Nemas sta ti da zelis nama mi Srbi smo na svojoj zemlji i veruj vreme radi za nas, a vi imali ste prilike niste znali i umeli 99 ste bili sigurni da ce KiM da se otcepi danas vec ne priznao ti ili ne, ja se druzim sa nekim siptarima tako onii pricaju a ko zivi na KiM zna i sam
    ako si bio u mitrovici posle rata, znaci imao si 10-12 g. klinac si bio, a inace uz zene, i takvi kao ti su se muvali tada po mitrovici, i zato sto smo mi "krvolocni, polako ste se vracali [i ako ste, kosovo je i vase] i... ne cekamo priliku da se svetimo, vec da zivimo

Početnik vuk.k (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

ako si bio u mitrovici posle rata, znaci imao si 10-12 g. klinac si bio, a inace uz zene, i takvi kao ti su se muvali tada po mitrovici, i zato sto smo mi "krvolocni, polako ste se vracali [i ako ste, kosovo je i vase] i... ne cekamo priliku da se svetimo, vec da zivimo
    Bio sam u svim ratovima kao i na KiM, bas tad u to vreme sam bio u blizini ibra kao i vecina vojno sposobnih, naravno da je Kosovo i Metohija Srpsko kao i ostalih gradjana koji zive

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Bio sam u svim ratovima kao i na KiM, bas tad u to vreme sam bio u blizini ibra kao i vecina vojno sposobnih, naravno da je Kosovo i Metohija Srpsko kao i ostalih gradjana koji zive
    ja mislio da si neki klinac, ali izgleda da nisi, samo su ti ratovi ostavili tragova na tvoju psihu....mislim ti bi jos da ....

Početnik vuk.k (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

ja mislio da si neki klinac, ali izgleda da nisi, samo su ti ratovi ostavili tragova na tvoju psihu....mislim ti bi jos da ....
    Eh sta bih ja...... vidimo se u dolce viti pa saznaces vise

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

adem_ks se vidim razume i u psihologiju, hm...

vuk.k - ne reagujte na svačije natpise...

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    935

Citat Original postavio JerryRopero
    mozete vi LDP ustase da placete do sutra Srbija se nikada nece odreci Kosova i Metohije. Pa makar svi vi na gomili crkli(sto je mozda najpozeljnije resenje, mislim da crknete).
    Pa mnogo bre nas ima, ako svi crknemo ostade ti u Srbiji bez 2/3 lepog
    i pametnog gradjanstva Ko ce socijalu da ti placa?

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.01.2012., 05:02
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. "Velika Srbija" ili "Beogradski pašaluk"?
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 25.03.2008., 19:39
  4. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 22:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •