Serija ''Medijum''...

Gledate li?

  • Redovno pratim

  • Ponekad

  • Nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
jako je dobra serija...Uzivam da je gledam,i to ne samo zbog tih naucnofantasticnih ( ili mozda stvarnih ) stvari,vec i zbog te neke topline kojom serija zraci.Obozavam Alison i njenu porodicu...Bas su extra likovi.sad se prikazuje na Hallmarku u 23h i najbolje je kad se mama i ja zavalimo da je gledamo,opcinjene a tata umire od straha,frkce i prevrce ocima...:))))))))))
 
Serija je inače, navodno snimana po istinitim događajima i istinitoj ženi. Mislim čak da su sva imena u seriji stvarna, kako njeno - tako njene dece i muža.
Rekla bih da je ovo njen oficijelni sajt pa pogledajte:

http://www.allisondubois.com/

Ima čak i malo fizičke sličnosti sa Patriciom Arquete ;)

A što se same serije tiče... pratila sam je redovno dok je išla na b92. I volela bih da krenu i nove sezone, interesatna je.
 
mnogo volim ovu seriju, porodicno je gledamo, a imamo razlicite filmske ukuse, ali smo se u ovoj seriji slozili. Svako vece fox crime oko pola jedanaest....Zanimljiva, razradjeni likovi,... bas uzivam. A inace uopste ne volim ovakve zanrove, medijumi, fantastika,... ali ova je i vise od toga. Volela bih da nabavim sve epizode, ap ako ima neko noviju ideju,... Gledala sam negde malo prve epizode, pa bi olela da ih pogledam ponovo.....
 
Serija je inače, navodno snimana po istinitim događajima i istinitoj ženi. Mislim čak da su sva imena u seriji stvarna, kako njeno - tako njene dece i muža.
Rekla bih da je ovo njen oficijelni sajt pa pogledajte:

http://www.allisondubois.com/

Ima čak i malo fizičke sličnosti sa Patriciom Arquete ;)

A što se same serije tiče... pratila sam je redovno dok je išla na b92. I volela bih da krenu i nove sezone, interesatna je.

Kada se prvi put prikazivala kod nas, devedeset i neke, tada sam gledala jednu reportažu o stvarnoj Alison prema čijem životu je i napravljena serija, bar prve tri sezone. Ona je i danas saradnik nekih američkih tajnih službi i radi na otkrivanju zločinaca i to najčešće slučajeva starih preko 20 godina.
Kasnije sezone su verovatno fikcija ali je u svakoj sezoni Alison učestvovala kao konsultant što se može i primetiti na odjavnoj špici ako pogledate.
 

Back
Top