Pomirba partizana i četnika?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Pomirba partizana i četnika?

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Smile Pomirba partizana i četnika?

U RH se Račan izvinio Ujama u ime tiletovog režima, a naivni Hrvati su to popushili kao pomirbu. Kakva je situacija u Srbiji po tom pitanju, mislim da se ne može ići napred dok se ne stavi TAČKA na te stvari.

Nije valjda da su Uje opasnije od Čede pa su Račana uspeli naterati, ili se Srbi još nisu nacionalno probudili?
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Pomirba partizana i četnika?

auu sad kad opet krene cetnici vs partizani
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Eno ti ih i partizani i četnici stoje zajedno u redu za penziju ispred pošte, pa psuju državu što im penzije male obzirom na uložen trud u mladosti...

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

A sad na scenu nastupaju - naslednici tudjih zasluga!
    Izvoljten izmlatite se po običaju i kukajte mi na PP posle ko je kome majku junačku i oca kukavičkog:

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Iron Lord
    Eno ti ih i partizani i četnici stoje zajedno u redu za penziju ispred pošte, pa psuju državu što im penzije male obzirom na uložen trud u mladosti...
    A kojem to uloženom trudu u mladosti lupetaju: bivši komesari, društveno i idejno-politički 'radnici' bivši milicajci, oficiri JNA, vucibatine po firmama koje su gradile bratstvo/jedinstvo..........

Kao da slušam nekog milicajca koji je 68-e mlatio studente: Slušaj ti, nema veze što sam ti tada odbio bubrege, ima sada da radiš da bi meni osigurao 'zasluženu' penziju...JASNO, nemoj da opet vadim pendrek....

Ili možda trebamo osigurati penzije onim oficirima JNA koji su dobijali masne plate zato što su nas guštere maltretirali po rovovima i cepanjem straže, a nisu nam čak ni staž priznali za to, a njima čak beneficiramo.....

m'rš bre, đubrad licemerna, crknite i spasite Srbiju....

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

A to što su se ogrebali za čitave gajbe sa 100DEM nikom ništa...

I još da im ustajem u prevozu...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Кукају на ПП?Смешни неки ликови!

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fosilvaso
    U RH se Račan izvinio Ujama u ime tiletovog režima, a naivni Hrvati su to popushili kao pomirbu. Kakva je situacija u Srbiji po tom pitanju, mislim da se ne može ići napred dok se ne stavi TAČKA na te stvari.

Nije valjda da su Uje opasnije od Čede pa su Račana uspeli naterati, ili se Srbi još nisu nacionalno probudili?
    ja mislim da je velika vecina njih vec pomirena dva metra pod zemljom...mene su odavno smorili i jedni i drugi i deseti....

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio serb_pagan
    ja mislim da je velika vecina njih vec pomirena dva metra pod zemljom...mene su odavno smorili i jedni i drugi i deseti....
    Malo Morgen, otkud onda samo u Hrvatskoj oko 1 100 000 penzića? A tek koliko ih ima u Srbiji? Zar se nisu neki do nedavno hvalili sa bombašima i kuririma od po 12-13 godina?

Primećen član Autobus 88 (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nemoze biti pomirenaj ( u Srbiji ni jedna strana ni ne pomislja na to ) Nemoze biti pomirenja izmedju dve toliko suprotne idologije... nemogu se dobro i zlo izmiriti... Nije Gospod nas Isus Hrist dosao da donese mir nego mac. Da razdvoji dobro od zla. Nemogu ja da se pomirim sa bezboznickom i antisrbskom bagrom i crvenim sljamom koji ima toliko suprotno misljenje od mog.

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Autobus 88
    Nemoze biti pomirenaj ( u Srbiji ni jedna strana ni ne pomislja na to ) Nemoze biti pomirenja izmedju dve toliko suprotne idologije... nemogu se dobro i zlo izmiriti... Nije Gospod nas Isus Hrist dosao da donese mir nego mac. Da razdvoji dobro od zla. Nemogu ja da se pomirim sa bezboznickom i antisrbskom bagrom i crvenim sljamom koji ima toliko suprotno misljenje od mog.
    Eh, da su oni SAMO imali suprotno mišljenje od većine?
    Krici žrtava su se čuli do neba, mnogi ih nisu hteli čuti, drugi ih nisu smeli čuti...da im se od sopstvenih krikova ne bi napunile uši i tako ne bi mogli čuti druge...

Aktivan član B.A.L. (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

A kojem to uloženom trudu u mladosti lupetaju: bivši komesari, društveno i idejno-politički 'radnici' bivši milicajci, oficiri JNA, vucibatine po firmama koje su gradile bratstvo/jedinstvo..........

Kao da slušam nekog milicajca koji je 68-e mlatio studente: Slušaj ti, nema veze što sam ti tada odbio bubrege, ima sada da radiš da bi meni osigurao 'zasluženu' penziju...JASNO, nemoj da opet vadim pendrek....

Ili možda trebamo osigurati penzije onim oficirima JNA koji su dobijali masne plate zato što su nas guštere maltretirali po rovovima i cepanjem straže, a nisu nam čak ni staž priznali za to, a njima čak beneficiramo.....

m'rš bre, đubrad licemerna, crknite i spasite Srbiju....
    Nego sta...a predratnim komunistima zabranjeno ucesce na izborima,hapsenja i torture...
    E sine posle rata su te "monarhisticke porodice" propisale krv zbog toga sto su radili pre ll sv rata.Za Rankovica i OZNU!

Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Eh, da su oni SAMO imali suprotno mišljenje od većine?
    Krici žrtava su se čuli do neba, mnogi ih nisu hteli čuti, drugi ih nisu smeli čuti...da im se od sopstvenih krikova ne bi napunile uši i tako ne bi mogli čuti druge...
    bla bla...bla,....i krici zaklane dece od cetnickih kama.
    Debeli masni kapitalisti, zemljoposednici,eksploatatori i ostala bagra...

Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Autobus 88
    I onda su adolf Hitler i njegovi poslusnici iz Srbije i Hrvatske krenuli u osvajanja pod sloganom:I bog je sa nama!
    Rezultat svega,pogibija miliona ljudi.Vise nego za vreme svih ratova u istoriji zajedno...

Primećen član shoplifter (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ne volim ni partizane ni četnike.

Zainteresovan član Lala Vojvođanski (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Exclamation Re: Pomirba partizana i četnika?

Stvari trebaš nazivati pravim imenom.Fašisti i antifašisti.Četnici ,ustaše, bela garda, balije, ljotićevci spadaju u one koji su potpisali pakt sa Hitlerovom Nemačkom- Istorijska čitanka
    za 1 razred osn. škole u Srbiji...Ne znam kako je kod vas u Bosni ali znam da ste naj više plakali kad je Broz umro........

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lala Vojvođanski
    Stvari trebaš nazivati pravim imenom.Fašisti i antifašisti.Četnici ,ustaše, bela garda, balije, ljotićevci spadaju u one koji su potpisali pakt sa Hitlerovom Nemačkom- Istorijska čitanka
    za 1 razred osn. škole u Srbiji...Ne znam kako je kod vas u Bosni ali znam da ste naj više plakali kad je Broz umro........
    Menajli su istorijske čitanke.
    Izbacili laži o koritu i kašičici kajmaka na kojoj su neki odrasli.
    O svinjskoj glavi da ne pričam...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Историја је ствар коју свако ревидира како хоће и додаје оно што му треба у одређеном тренутку.Добро дође за маркетинг политичарима,не морају да знају ништа,утврде градиво и пљују кога хоће.8-)

Obećava
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Reputaciona moć
    40

Vaši četnici i partizani mislim kako su naši ’’crveni’’ i ’’beli’’.Svaki put kad se će dizati pitanje za sahranu tijela nekog Belog generala sahranjenog pre u inostranstvu beše jako javno raspravljanje.Komunisti vs patrioti.Tako eksplodirali su spomenik cara Nikolaja Drugog.Sa druge strane komunističke heroje javljaju se u članacima i knjigama kao sadista.Takav bio pričaju najpoznatij dečiji pisac u sovetsko vreme Arkadij Gajdar.Svi optuže drugog.Pa još sličnije na Ukraine gde banderovci vs partizani.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio falanster
    Vaši četnici i partizani mislim kako su naši ’’crveni’’ i ’’beli’’.Svaki put kad se će dizati pitanje za sahranu tijela nekog Belog generala sahranjenog pre u inostranstvu beše jako javno raspravljanje.Komunisti vs patrioti.Tako eksplodirali su spomenik cara Nikolaja Drugog.Sa druge strane komunističke heroje javljaju se u članacima i knjigama kao sadista.Takav bio pričaju najpoznatij dečiji pisac u sovetsko vreme Arkadij Gajdar.Svi optuže drugog.Pa još sličnije na Ukraine gde banderovci vs partizani.
    Пиши Руски ако немаш одговарајућу реч-разумећемо!

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Iron Lord
    Menajli su istorijske čitanke.
    Izbacili laži o koritu i kašičici kajmaka na kojoj su neki odrasli.
    O svinjskoj glavi da ne pričam...
    sad me podseti ..
    na tu dirljivu crvenu bajku...''kajmak i marksista''
    kad je neki ''duboko savesni proleter'' nosio kajmak za ranjenike....a sam nije jeo 3 dana(po bajci) ....i nosi on kajmak ....i razmislja da li da uzme kasiku za sebe...
    pa nece,to je za drugove ranjenike...pa opet razmislja....pa nece....
    i na kraju bajke.....umre od gladi :shock:

... sto je najgore,...ovo nije spadalo u bajke

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Eee, Vaso... Dzaba pricati... Stalno se vracamo i saplicemo na istom... Stoka samo ceka priliku da drugome gurne prst u oko. Valjda jadnici misle da ce izgubiti nesto ako promene stav. Najjadniji su oni koji se ne menjaju...
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Citat:
    Original postavio Autobus 88

Citat Original postavio B.A.L.
    I onda su adolf Hitler i njegovi poslusnici iz Srbije i Hrvatske krenuli u osvajanja pod sloganom:I bog je sa nama!
    Rezultat svega,pogibija miliona ljudi.Vise nego za vreme svih ratova u istoriji zajedno...
    Nosite se i jedan i drugi. Na smetliste istorije, mrs!
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Cool Re: Pomirba partizana i četnika?

Auuu :shock: ....Fosil je opsednut cedom , izgleda da ipak od njega dosta zavisi .....Da se vratimo na temu.....Pomirenje postoji i samo bolesni umovi mogu ponovo da se igraju sa tim stvarima....Imao sam u porodici i cetnike i partizane tako da mi nijedna ni druga strana nisu neprijateljske

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Lala Vojvođanski
    Stvari trebaš nazivati pravim imenom.Fašisti i antifašisti.Četnici ,ustaše, bela garda, balije, ljotićevci spadaju u one koji su potpisali pakt sa Hitlerovom Nemačkom-
    Fašisti i Antifašisti? Ajde, molim te reci, u čemu je bila razlika kada je Hitler došao na vlast, ili kada je Tile došao na vlast: Obojica su eliminirali/smaknuli sve svoje idejno-političke protivnike da bi posle mirno mogli raditi šta ih je volja....

Kako 41-e srpski narod nije mogao osloboditi Srbiju od okupatora, šta fali savezu sa onim koji ima zajedničkog neprijatelja: Nenarodne komunjarske bandite.......Pa znali se kako Staljinovi zamišljaju razvoj društva, na štetu pravoslavnog ruskog naroda....

Slične teme

1. Velika pomirba!
    Autor ljubo_001 u forumu Politika
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 18:11
  2. Kraj Ustaša,Četnika,Domobrana....
    Autor prekomorc u forumu Istorija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.03.2009., 09:58
  3. Kako spasiti Srbe od četnika?
    Autor Marin55 u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 31.08.2007., 10:49
  4. Demonizacija cetnika na RTS-u,DOKLE!!!!!!!!!
    Autor Nacionalista u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.10.2005., 18:10
  5. Mesić zbog četnika ne dolazi u SCG
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.05.2005., 00:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku