Преговори "демократског блока" - Нова влада

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
"Велика четворка" или "демократски блок" после победничког славља треба да направи нову владу.
Ево једне реакције (из Press-а od 10.02.2007.):
storyThumb.jpg

"DS ODBIJA PONUDU DSS I G17

Šutanovac: Tražiti premijera, policiju, finansije, saobraćaj i zdravstvo, a pri tom osvojiti treće i četvrto mesto, pa to je zaista nezrelo!"

Ово треба да значи да ДСС тражи премијерско место, саобраћај, здравство и полицију а Г17- финансије.
 
Lacibg:
"Велика четворка" или "демократски блок" после победничког славља треба да направи нову владу.
Ево једне реакције (из Press-а od 10.02.2007.):
storyThumb.jpg

"DS ODBIJA PONUDU DSS I G17

Šutanovac: Tražiti premijera, policiju, finansije, saobraćaj i zdravstvo, a pri tom osvojiti treće i četvrto mesto, pa to je zaista nezrelo!"

Ово треба да значи да ДСС тражи премијерско место, саобраћај, здравство и полицију а Г17- финансије.

dss odugovlači. na kraju će podviti rep i pristati na manje, jer znaju da će, u slučaju ponovljenih izbora, ostvariti znatno lošiji rezultat. lako može da se desi da u tom slučaju velja i orci izađu sami na izbore, što baca dss automatski na jednocifren procenat.

zabavno je gledati noja kako se muči :mrgreen: još je zabavnije što nema petlju da ide sa radikalima, a tako bi hteo :D
 
Lacibg:
"Велика четворка" или "демократски блок" после победничког славља треба да направи нову владу.
Ево једне реакције (из Press-а od 10.02.2007.):
storyThumb.jpg

"DS ODBIJA PONUDU DSS I G17

Šutanovac: Tražiti premijera, policiju, finansije, saobraćaj i zdravstvo, a pri tom osvojiti treće i četvrto mesto, pa to je zaista nezrelo!"

Ово треба да значи да ДСС тражи премијерско место, саобраћај, здравство и полицију а Г17- финансије.
Potpuno ocekivano kolega, malo ce da se cenkaju, malo ce da se prenemazu po medijima, tvrde pazar i izigravaju seosku mladu, a onda ce svi zajedno da proslave formiranje nove vlade, "nikad bolje i strucnije".

Bar dok ponovo ne pukne tikva, pa sve ispocetka :roll:
A imam utisak da ta nova vlada, kad je nekako sklope, nece biti dugog veka...
 
Lacibg:
На улице ??? Да ли то значи да сад радикали треба 4 године да малтретирају митинзима зато што је на власти "демократски блок" ?
Додуше биће митинга али социјалних ...


Jao Laci,pa objasnjavao sam ti jednom zasto je opravdano kada liberali izlaze na ulice da brane slobodu i ljudska prava,a bedno je kada sovinisti izlaze na ulice da zahtevaju da se pokoljemo sve Hrvate,Amerikance i Albance...:)
 
kami83:
Tako je,ja sam jedan tuzni decak,koji nije mogao da ucestvuje u velikoj revoluciji 2000.,jer je bio maloletan...:):):):)
Nisi nista posebno propustio :roll:
A i ja sam bio maloletan 9.marta pa isao...secam se ko da je juce bilo (a majku mu, jesam vala i mator...)

Nego sto rece kolega Satrichar, sad vidim da bi bilo bolje da sam tukao demonstrante :D
 
kami83:
Jao Laci,pa objasnjavao sam ti jednom zasto je opravdano kada liberali izlaze na ulice da brane slobodu i ljudska prava,a bedno je kada sovinisti izlaze na ulice da zahtevaju da se pokoljemo sve Hrvate,Amerikance i Albance...:)
Лепо је кад се избориш за право да дуваш балоне док се сахрањује и испраћа бивши председник. То је некако потпуно морално??? Шта би било да су радикали правили фешту 12. марта ???? Брањење људске слободе и права ? Ниси ти баш толико наиван.
 
Salvantis:
Nisi nista posebno propustio :roll:
A i ja sam bio maloletan 9.marta pa isao...secam se ko da je juce bilo (a majku mu, jesam vala i mator...)

Nego sto rece kolega Satrichar, sad vidim da bi bilo bolje da sam tukao demonstrante :D
Има то користи. Нисам био пендречен ал сам био туширан ... Зато сам и данас чист ! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top