ZAMISLITE SRBUJU,PREMIJER -KOSTUNICA,MUP- JOCIC,BIA- BULATOVIC

NIKOS_:
TRIO SNOVA,NEOBAVESTENI I NASMEJANI KOSTUNICA,MINISTAR KOJI JE NAKON TRAFIKA ISKORENIO KRIMINAL U SRBIJI I NEUSPELI JULOVSKI DIPLOMATA KOJI JE POHVATAO SVE STRANE SPIJUNE U SRBIJI
Zasto mi se cini da si ti onaj bolid 'aca82' ???

Mozda zato sto ne umes da iskljucis caps?
Ili zato sto djubris ovaj forum sa po 3-4 ovakve nebulozne 'teme' dnevno?
Ili je jednostavno u pitanju neprevazidjeni kvalitet tema, kao i prepoznatljiva, intelektualno jako mocna postavka prvog posta?
 
fosilvaso:
Ej narode, šta je danas sa onim političarima koji su glumili tzv. 'saveznu' administraciju...nije valjda da su se svi prebacili na valov same Srbije?

Па наравно да ЈЕСУ, сви су овде, на леђима Србије и не само припадници "савезне" администрације - већ целокупна југоносталгичарска
комунистичка багра сјатила се и распоредила баш овде. Зато се Србија
и распада.
 
eremita:
Па наравно да ЈЕСУ, сви су овде, на леђима Србије и не само припадници "савезне" администрације - већ целокупна југоносталгичарска
комунистичка багра сјатила се и распоредила баш овде. Зато се Србија
и распада.

Tužno, nije valjda da ćemo i Srbiju morati rasturiti kao i Vukovar kako bi se sva ta bagra konačno razbežala...
Znaš kako je danas lepo u Vukovaru: Niko se ne otima za fotelje, narod lepo i mirno živi, koliko može....
 
fosilvaso:
Izvinjavam se nedužnim žrtvama, ali siguran sam da belosvetske barabe ne bi Hrvatskoj dale državu bez Vukovara i Dubrovnika, ovako smo konačno odvojeni od onih licemernih 'bratskih' Hrvata......imamo jedan problem manje.....VREDELO JE!
Ne razumem tvoju logiku.
Zasto mislis da te "barabe" ne bi priznale Hrvatsku bez razaranja Vukovara?
To im je mozda olaksalo posao,ali ne i omogucilo.priznali bi ih svakako.
Ja mislim da su samo Srbi popusili(oni u Hrvatsko pre svih),jer su mnogi izgubili sve osim zivota,izbegli,rasturile se porodice...
mozda je sada lako biti pametan,ali imam utisak da bi bolje prosli da je to sve uspelo proci mirno,ali sada se tu dodje na temu predsednika Srbije,tadasnjeg i njegovih saradnika,a to po pravilu ne odvede nikuda.
Ipak,mislim da bi svi bolje prosli da je bilo malo vise mudrosti sa nase strane,jer je suprotna igrala maksimalno mudro.
 
DB 06:
Ne razumem tvoju logiku.
Zasto mislis da te "barabe" ne bi priznale Hrvatsku bez razaranja Vukovara?
To im je mozda olaksalo posao,ali ne i omogucilo.priznali bi ih svakako.
Ja mislim da su samo Srbi popusili(oni u Hrvatsko pre svih),jer su mnogi izgubili sve osim zivota,izbegli,rasturile se porodice...
mozda je sada lako biti pametan,ali imam utisak da bi bolje prosli da je to sve uspelo proci mirno,ali sada se tu dodje na temu predsednika Srbije,tadasnjeg i njegovih saradnika,a to po pravilu ne odvede nikuda.
Ipak,mislim da bi svi bolje prosli da je bilo malo vise mudrosti sa nase strane,jer je suprotna igrala maksimalno mudro.

Sporo bi išlo to priznavanje, vidiš koliko kenjaju sa nazovi Federacijom, a barem 90 procenata 'Bosanaca' nije za takvo rešenje.....

Da ne bi ispalo da izmišljam, pitaj sve one Krajinske Srbe kakva je bila psihoza u RH tih godina. Taman da su i umislili razne ustaške fore i fazone, priznaj da im ne bi bilo lako tako živeti i da su prihvatili celovitost sa RH. Hrvatske komunjare mrze Srbe, hrvatski pronacionalni elementi takođe, prema tome......2+2=RSK

Lako ti je igrati mudro ako imaš podršku mnogih u svetu....
 
Ne bi bilo lako ziveti,svestan sam toga.
Medjutim,signali koji su stizali iz Beograda dali su laznu nadu krajinskim Srbima da je alternativa koju im nudi politicka elita iz matice bolje resenje.Ne zelim ni pretpostavljati sta je Milosevic imao u svojoj glavi,ali mislim da su njegovi postupci najvise doprineli egzodusu Srba iz Krajine.
Ne verujem da bi Tudjman mogao tako lako da istera 300000 Srba za 5 dana iz Hrvatske,da se krenulo institucionalnim putem u ostvarenje vecih prava za Srbe u Hrvatskoj.Takodje u tom slucaju ne bi ni priblizno izginulo Srba,kao sto je u ratnim dejstvima.Ne bi se ni srbija kompromitovala,pa bi mozda neko poslusao i nas glas odavde.
Naravno,svestan sam da ne bi bilo lako skrstenih ruku gledati nasilje svake vrste hrvatskih nacionalista,ali tesko da bi ishod bio ovako nepovoljan za Srbe.
Da se slikovito izrazim za kraj:ako je Tudjman uz podrsku zapada hteo da nas sutne u dupe,mislim da nas je Milosevic maksimalno namestio i izazovno njihao tim "dupetom".Penal je realizovan.
 
DB 06:
Ne bi bilo lako ziveti,svestan sam toga.
Medjutim,signali koji su stizali iz Beograda dali su laznu nadu krajinskim Srbima da je alternativa koju im nudi politicka elita iz matice bolje resenje.Ne zelim ni pretpostavljati sta je Milosevic imao u svojoj glavi,ali mislim da su njegovi postupci najvise doprineli egzodusu Srba iz Krajine.
Ne verujem da bi Tudjman mogao tako lako da istera 300000 Srba za 5 dana iz Hrvatske,da se krenulo institucionalnim putem u ostvarenje vecih prava za Srbe u Hrvatskoj.Takodje u tom slucaju ne bi ni priblizno izginulo Srba,kao sto je u ratnim dejstvima.Ne bi se ni srbija kompromitovala,pa bi mozda neko poslusao i nas glas odavde.
Naravno,svestan sam da ne bi bilo lako skrstenih ruku gledati nasilje svake vrste hrvatskih nacionalista,ali tesko da bi ishod bio ovako nepovoljan za Srbe.
Da se slikovito izrazim za kraj:ako je Tudjman uz podrsku zapada hteo da nas sutne u dupe,mislim da nas je Milosevic maksimalno namestio i izazovno njihao tim "dupetom".Penal je realizovan.

Logično: Bolje svoja država RS Krajina, nego tamo neka autonomija u okviru RH

Nakon Vukovara i Dubrovnika, mislim da bi neko mirno rešenje moglo biti samo površinsko, osim ako bi se rešavalo jedno 20 godina, status kao već 7 godina na Kosovu. Btw: Ako se deo tih Srba snašao i bolje živi tamo gde su otišli, i to je neka uteha....

Penal je realizovan, Hrvati su SAMO Srbima naplatili sve one godine 'tamnice' naroda....oblika: Za sve loše u jugi su nam bili krivi Beograd, a račun je podnet krajišnicima
 
Можеш да причаш шта хоћеш али тај трио је био ослонац најуспешније владе у историји Србије. Та влада је почела коначни и одлучан обрачун са мафијом и повела Србију правим путем у ЕУ! А твоји Чедисти нек се дрогирају.
 
Дафмен:
Можеш да причаш шта хоћеш али тај трио је био ослонац најуспешније владе у историји Србије. Та влада је почела коначни и одлучан обрачун са мафијом и повела Србију правим путем у ЕУ! А твоји Чедисти нек се дрогирају.
hahaha...dobra fora..nemoj da kazes da stvarno verujes u to sto si napisao...
 

Back
Top